Hotel Gandía Palace

Hotel Gandía Palace****

Začněte léto v rytmu flamenga

2–3x denně cvičení pro každý věk
 • 8denní pobyt, letecky, cenový hit
 • středozemí, přírodní krásy a historie
 • Valencie - nejkrásnější město Španělska
 • rybářské městečko – kultura i historie
 • hotel s bazénem blízko krásné široké pláže
 • strava formou plné penze včetně nápojů
 • wellness centrum, atraktivní procedury
 • nádherná dovolená, pohyb, zajímavé výlety
cena od 18 980 Kč

Popis hotelu

Valencijský region se nachází na jihovýchodě Španělska. Oblíbené místo ve středomoří se chlubí bezpočtem nádherných pláží, které jsou známé svou přirozeností a kvalitou po celé Evropě. Kromě těchto pláží s jemným pískem a čistou vodou zde také naleznete hory, které nabízejí krásné scenérie.Hlavní město regionu je Valencie, kam se budete moct podívat na výlet a je právem považována za jedno z nejkrásnějších měst v celém Španělsku. Naleznete zde nespočet historických a kulturních zajímavostí. Ve Valencii se zrodil pokrm paella, který je v současné době rozšířený po celém Španělsku.

Hotel Gandía Palace se nachází asi 250 metrů od široké pláže Gandía Beach. Nedaleko od hotelu se nachází také krásný přírodní park Clot de la Mota. Naleznete zde bar, restauraci, kde se podává vynikající strava, venkovní bazén s lehátky. Wellness centrum zahrnuje saunu, vířivku a tureckou lázeň. Můžete si dopřát také celou řadu procedur a masáží a posilovnu (za popl.), Wi-Fi… Cvičení probíhá v areálu hotelu. V okolí hotelu jsou obchůdky, bary a restaurace. Grau Gandía je 2 km vzdálené rybářské městečko, kde můžete navštívit rybí trh nebo místní kostel. Můžete také navštívit Borgia palác, Archeologické muzeum v nedalekém nádherném městečku Gandía. Do městečka je bus přímo u hotelu.. K zajímavým výletům patří např. návštěva kouzelné vesničky Guadales, která je na vysoké skále s unikátním výhledem do okolí a na bažiny, naleznete tu nejznámější vězení z 15. století, muzeum miniatur a panenek. A pro ženy „milé překvapení“ – výlet na ostrov Tabarca a do městečka Elche, kde je známý outlet s botami. A spousta dalších zajímavých výletů Vás ještě čeká. Velmi atraktivní pobyt.

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2-3lůž. pokoje (možn. přist.) s přísl.,minibar, TV/SAT, klimatizace, fén, telefon,trezor (za popl.), balkon nebo terasa
 • strava: plná penze formou bufetu včetně sklenice vody a vína
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění těla, redukce pomůcek na zpevnění celého těla, redukce
 • aquagymnastika v bazénu a v moři
 • výlet Gandía (lze spojit s transferem z/na letiště)
 • letecká doprava, transfer do/z letoviska
 • služby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

K ceníku

Sleva: přistýlka dospělí 400 Kč

Příplatek: 1lůžkový pokoj 5 200 Kč

Doprava

letecky Praha – Valencie – Praha

Předběžný letový řád
QS1054 18:35 PRAHA - VALENCIE 21:20
QS1055 22:05 VALENCIE - PRAHA 00:45

Lety jsou operovány s leteckou společností SMARTWINGS. Změna letového řádu vyhrazena.

Cena nezahrnuje

případnou pobytovou taxu

Tip

Oblast Valencie ležící u Středozemního moře je kout s nádhernými písečnými plážemi a se spoustou historických památek. Velmi příjemné letovisko, hotel s fantastickou polohou u pláže, příjemný personál, chutná kuchyně formou plné penze. Nemusíte se o nic starat a jen si užívat krásnou dovolenou. Minulý rok měl pobyt skvělé odezvy. Vynikající cena.

Možno objednat na místě

Výlety - na místě u delegáta, platba v Eur. Nabídka a ceny výletů jsou pouze orientační. Výlet se uskuteční při min. účasti 25 osob.

GUADALEST – polodenní výlet
Cena: 730 Kč / 26 EUR

ALTEA A CALPE – celodenní výlet
Cena: 1 210 Kč / 43 EUR

TABARCA A ELCHE – celodenní výlet
Cena: 1 350 Kč / 48 EUR

VILLAJOYOSA – polodenní výlet
Cena: 1 210 Kč / 43 EUR

BENIDORM – polodenní výlet
Cena: 730 Kč / 26 EUR

VALENCIE - celodenní výlet
Cena: 1 120 Kč / 40 EUR

Naleznete v kategoriích: Cvičení u moře | Pobyty v zahraničí