Vila Christina

Vila Christina

Ostrov spjatý s tradicemi

2–3x denně cvičení pro každý věk

 • 8denní pobyt, letecky, romantika
 • původní řecká atmosféra, tradice
 • příroda, hory, jeskyně, vodopády
 • klidné letovisko, vynikající taverny
 • čisté moře, nejhezčí pláže ostrova
 • pěkné vilky, hotel s bazénem u moře
 • historické památky, výlety, „vínečko“
 • pohodový pobyt se skvělým pohybem
cena od 16 820 Kč

Popis hotelu

Tradice, kultura, historie a umění jsou dominantami krásného koutu Egejského moře. Samos je velký a zelený ostrov s nádhernými plážemi. Turistický ruch je tu relativně malý, nenajdete tu velké hotelové komplexy, a proto tu můžete nasát tu pravou řeckou atmosféru a pohostinnost. Podlehnete kouzlu typických vesniček a výborné kuchyni, ochutnáte místní víno, které získalo mnoho ocenění. Samos je nazývaný jako Pythagorův ostrov, protože se zde setkáme se spoustou památek z jeho doby – nejzajímavější je Eupalinův tunel. K přírodním krásám patří chráněné území Seitani, útočiště tu nalezli tuleni, karety obrovské, chameleon, plameňáci, volavky i ledňáčci. Okolo ostrova se v moři pohybují delfíni. Hlavní město je přístav Samos. Mezi vyhlášené a nejlepší pláže na ostrově patří na severu pláž Kokkari, kde najdeme i půvabné starobylé letovisko Kokkari. Jeho jedinečnost dokreslují dvě krásné oblázkové pláže mezi dvěma skalnatými výběžky. Podmaní Vás svojí jedinečnou atmosférou. Úzké uličky, domy s barevnými fasádami, kavárny, vyhlídky na moře a hory Vás nadchnou. Srdcem starého města je malé náměstí zaplněné stolky a židlemi, kde si můžete u vínka poslechnout i koncert místních umělců.

Komorní vilka Christina má polohu přímo na pláži, což činí z tohoto jednoduchého ubytování velmi atraktivní. Z terasy, kde se snídá je krásný výhled na moře. Paní majitelka domu vytváří velmi přátelskou atmosféru. Na cvičení a do centra je to asi 5 minut. Taverny a obchody jsou blízko podél komunikace, na cvičení a do centra je to příjemnou procházkou asi za 10 min.V hotelu je bazén s lehátky a slunečníky a bary. V hotelu se podává snídaně, můžete si dokoupit večeře.V ubytovacích kapacitách je WiFi. Pobyt se cvičením doplníme při zájmu výlety za historií a společnými návštěvami příjemných taveren s neopakovatelnou atmosférou a skvělým jídlem.

Cena zahrnuje

 • ubytování: Vila Christina: 2lůž. pokoje s přísl., lednice,TV, klimatizace a trezor (za popl.), balkon
 • stravování::snídaně, mírně rozšířená kontinentální 
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění těla, redukce
 • aquagymnastika v moři na uvolnění
 • letecká doprava, transfer do/z letoviska
 • služby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

K ceníku

Marin apartmán pro 3 osoby 15 160 Kč, pro 4 osoby 14 690 Kč

Kokkari přistýlka: se snídaní 17 390 Kč, s polopenzí 19 270 Kč

Doprava

letecky Praha – Samos – Praha

Cena nezahrnuje

místní poplatek cca 0,5–1,5 Eur/pokoj/den

Upřesnění

Pobyt pořádá CK VIAMARE, sportovní program zajišťuje CK S ÚSMĚVEM.

Tip

Cestovatelé řadí Samos k nejkrásnějším ostrovům pro svoji původní atmosféru, kouzelné zátoky a čisté pláže. Všude dýchá historie a nechybí tradiční kavárny a taverny. Klidné letovisko s nádhernou pláží, cenově dostupné rodinné vilky blízko moře nebo hotel s bazénem. Přidáme-li smysluplné cvičení a humor, Váš začátek léta bude perfektní.