Hledat nabídky

Vyberte měsíc:

Vyberte zemi:

Vyberte město:

Dárkový poukaz

Dort k narozeninám, novou kuchařku k svátku,
noční košilku k výročí svatby…… a přání všeho nejlepšího?

Zkuste něco nového!

Dárkový poukaz

Věnujte svým blízkým DÁRKOVÝ POUKAZ NA ZÁJEZD S POHYBEM a komplexní péčí o své tělo.

Týdenní pobyty a víkendy jsou v překrásných českých lázních, u moře, v čisté přírodě nebo v termálních lázních v Maďarsku a Itálii. Udělejte něco pro jejich zdraví, pohodu, dobrou náladu a domů se vám vrátí odpočinutí a „s úsměvem“.

PRO KOHO SE DÁRKOVÝ POUKAZ HODÍ?

Jednoduše řečeno, téměř pro každého! I když nejvíce ho ocení ženy všech věkových kategorií. Cestování spojené s pohybem, péčí o své tělo, relaxací formou lázeňských procedur a poznáváním nových míst má ráda většina lidí.

JAK DÁRKOVÝ POUKAZ FUNGUJE?

Minimální hodnota poukazu je omezena na 500 Kč. Jinak záleží pouze na vás, pro jakou hodnotu dárkového poukazu se rozhodnete. Obdarovaný má možnost výběru zájezdu dle svých představ z aktuální nabídky z našich zájezdů v Čechách i v zahraničí. Konkrétní Zájezd si může objednavatel poukazu i vybrat sám nebo za asistence pracovníků CK, které mu rádi poradí. Dárkový poukaz vám rádi vystavíme i na již zakoupený zájezd.

JAK DÁRKOVÝ POUKAZ ZÍSKAT?

Pro získání poukazu kontaktujte naši kancelář telefonicky nebo mailem Kontakt. Po uhrazení hodnoty dárkového poukazu Vám poukaz zašleme zdarma doporučenou poštou. Na přání zákazníka je možné i dobírkou.

PODMÍNKY UPLATNĚNÍ DÁRKOVÉHO POUKAZU

Dárkový poukaz může uplatnit jeho právoplatný držitel při zakoupení jakéhokoliv zájezdu nabízeného CK S úsměvem. Zbývající cenu zájezdu je nutné uhradit v českých korunách. Na přeplatek nemá držitel nárok - doporučujeme vybrat si zájezd ve stejné nebo vyšší hodnotě, než je hodnota poukazu. Doba platnosti poukazu je jeden rok od jeho zakoupení a je uvedena na každém poukazu.