Hledat nabídky

Vyberte měsíc:

Vyberte zemi:

Vyberte město:

Kvalitní program cvičení

CK S Úsměvem – kvalitní cvičební program a něco navíc

UVOLNĚNÁ A PŘÍJEMNÁ ATMOSFÉRA. Na pobytech a víkendech se snažíme o pohodu a legraci, tak aby se VŠICHNI cítili dobře a těšili se na další setkání. Cílem je nejen si zacvičit, ale i se příjemně pobavit a odpočinout si v bazénu, vířivkách, na masážích , nebo v dobré kavárničce.

V ČEM JSME JINÍ?

Mnohé sportovní CK zprostředkovávají místa a objekty různým cvičitelům s jejich uzavřenou cvičební skupinou, jedná se většinou jen o jeden druh cvičení. K této skupině se pak přidávají další zájemci.

Naše pobyty jsou naopak otevřené každému stejně, setkávají se zde ženy, manželské páry a celé rodiny a vždy utvoří příjemnou skupinu.
Cvičí se rozmanité druhy cvičení se špičkovými pomůckami.

Každý věk a kondice: naše klientela je opravdu široká, od milých studentek až po čiperné babičky. Od úplných začátečnic s nějakým tím kilíčkem navrch až po pravidelně cvičící a zdatné cvičenky.

Jedinečný ucelený program cvičení. Čeká vás díky skvělým cvičitelkám propracovaný kvalitní program rozmanitých druhů cvičení, s využitím špičkových pomůcek na redukci, zpevnění a rehabilitaci. Lekce na sebe navazují tak, aby došlo ke zpevnění a následně uvolnění celého těla. Proto vydržíte v dobré kondici i náladě celý pobyt. Nic není povinné, vše záleží jen na Vás.
To vše za vynikající cenu, kdy se snažíme nabídnout skvělé hotely a atraktivní místa.

KVALITNÍ CVIČEBNÍ PROGRAM

VELKÝ VÝBĚR LEKCÍ KONDIČNÍCH A REHABILITAČNÍCH je zárukou, že si každý zvolí intenzitu cvičení dle své kondice. VĚK ANI KONDICE NEROZHODUJÍ.

Základem je zdravotně nezávadné cvičení a posilování bez složitých krokových variací a poskoků, zaměřené především na zpevnění břišních, hýžďových, zádových svalů a dna pánevního, na zlepšení celulitidy, odstranění bolesti zad a na redukci váhy. Cvičení je doplněno dalšími aerobně kondičními a rehabilitačními lekcemi, aquagymnastikou a balíčky procedur. To vše s využitím účinných, moderních forem cvičení a špičkových pomůcek, tak aby cvičení bylo nejen účinné a smysluplné, ale i zábavné!

Milý přístup našich cvičitelek a dlouholeté zkušenosti s vedením lekcí jim umožňuje přizpůsobit náročnost cvičení fyzickým možnostem každé určité skupiny...

ŠPIČKOVÉ CVIČEBNÍ POMŮCKY

Investujeme do světových novinek. Flexi-Bar, Gymstick, BOSU, pomůcky na PILATES – towel, softball, overbal, Magic Circle, pěnový válec Roller, klouzavé podložky FlowTonic, chi-toning ball, Thera Band, Aquahit, T–BOW (jediní v Čechách), velké (fitness) míče, stepy, gumy, činky, body bar, kettleball, podložky – JOGA, orient šátky...

NOVINKY: speciální přesýpací činky XCO, kolečko POWERSPIN, činečky TOGU BRASIL
HIT 2016:
disbalanční podložky DONUT BALL - jediní v Čechách

PŘEHLED CVIČEBNÍCH LEKCÍ

Aerobní cvičení: aerobic, step aerobic, BOSU step, balanční plošina T-bow, Piloxing..., bubnovací lekce pro "skvělé odreagování" DRUMS ALIVE, POUND FITNESS...

Kondiční cvičení s pomůckami, např. činky, krátké gumy a dlouhé gumy (Thera Band), tyče (Body Bar), spdciální posilování Pump fx, HIT ze Švýcarska - balanční plošina T–BOW (jediní v Čechách), posilovací vak AQUAHIT, podložky FLOWTONIC, posilovací kolečko POWERSPIN..., skvělé posilování se speciální tyčí GYMSTICK..., přesýpací činky XCO, zátěž kettlebell...

Rehabilitačně–kondiční cvičení na velkých míčích, Pilates s využitím speciálních copů, posilovacích kruhů Magic Circle, na BOSU, na válci Roller, Balantes na malých míčích, Slow Toning, Power joga, Kalanetika, Body Balance, Port de Bras…... 

Rehabilitační cvičení s Flexi-Barem, relaxace, strečink, Fitness a Dance joga, Gyrotonic, Chi–toning a něco pro potěšení: jednoduchá ZUMBA, orientální tance, latino Dance, lekce na skákacích botách a trampolinkách... 

NOVINKY: TABATA, DEEP WORK, The Tracy Anderson Method (pro zeštíhlení, využívá i zpěvačka Madonna...), cvičení s balanční plochou DONUT BALL, cvičení Body@mind SPIRALIS, HORMONÁLNÍ JOGA...
Na některých pobytech zařazeny vycházky NORDIC WALKING (hůlky k dispozici)

A NĚCO NAVÍC U VYBRANÝCH POBYTŮ

  • program pro děti od 3 let v době cvičení  
  • ozdravný program, více zdravotních lekcí a aquagymnastiky
  • balíčky procedur za vyjímečné ceny 
  • moře, termální lázně, turistika, cykloturistika, Nordic Walking 

Výběr rozmanitých balíčků – masáž lávovými kameny, aromamasáže, masáže čokoládou, karamelem, anticelulitické masáže, LÁZEŇSKÉ PROCEDURY, bez jakékoliv přirážky pro vás.

VÍKENDOVÉ AKCE jsou nabité atraktivním programem. Vybíráme atraktivní objekty, kde jsou většinou 2 tělocvičny pro Váš ještě větší výběr LEKCÍ – více kondiční nebo rehabilitační a zdravotní lekce…

OZDRAVNÉ POBYTY pořádáme pobyty které jsou rozšířené o AQUAGYMNASTIKU a ZDRAVOTNÍ LEKCE pro ženy s drobnými zdravotními problémy, větší nadváhou, i ty dříve narozené.

PODROBNĚ O CVIČEBNÍCH LEKCÍCH

 

AEROBIC

Aerobik

je kondiční cvičení s nenáročnou choreografií v kombinaci s posilováním základních svalových partií celého těla při hudbě, zaměřené na rozvoj oběhové soustavy, na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti. Příznivě ovlivňuje funkci a strukturu pohybového ústrojí a pozitivně působí na nervovou soustavu. V širším slova smyslu se někdy slovem aerobik označují i některé jiné formy aerobního cvičení.

 

BODY STYLING

(Kondiční cvičení) s činkami, s gumou, s tyčí, s kettleballem... – je souhrn několika posilovacího cvičení a rehabilitačních technik, které je složeno do cvičební hodiny tak, aby jste  po úvodním prohřátí a protažení efektivně posílily oslabené svaly, protáhly nejčastěji namáhané a zkrácené, a tím docílily  lepší kondice, držení těla, zpevnění postavy. Cvičení má samozřejmě pozitivní vliv i na vaši psychiku. Vytrvalostně silové cvičení využívá jak aerobní cvičení, tak nejrůznější posilovací náčiní. Je vhodný téměř pro kohokoliv.

BOSU

bosuje velmi oblíbený systém cvičení určený pro zpevnění svalů celého těla. Základem cvičení je speciálně vyvinutá nafukovací kopule, která je z jedné strany plochá a z druhé nafouklá. Na jejích bočních stranách jsou rukojeti, které slouží k otáčení. Cvičení s BOSU stimuluje svaly hlubokého stabilizačního systému, zajišťuje správné držení těla a zdokonaluje rovnováhu, která je k životu nezbytně nutná. Díky této speciální pomůcce je však cvičení jiné a zábavnější, než jste zvyklí. Cvičení je vhodné pro aktivní sportovce, klienty se sedavým zaměstnáním, seniory, nastávající maminky i ženy po těhotenství.Mezi lekce patří - BOSU Body, BOSU Cardio, BOSU Dance, BOSU Pilates, BOSU Power - posilování, BOSU Stretch, BOSU Yoga, BOSU Pilates.

FLOW TONIC

Flow-tonicpřevážně silové a zpevňující cvičení, které se zaměřuje na zpevnění téměř všech svalů těla a tím tvarování těla. Využívá zcela nové pomůcky - speciálních podložek, které podporují rozvoj síly a flexibility pomocí plynulých pohybů a skluzů. Cvičení využívá pouze váhu vlastního těla a bez doskoků a dopadů, takže nezatěžuje klouby a páteř. Komplexní trénink pro svaly celého těla a zvlášť efektivní a intenzivní pro svaly středu těla, zejména břišní, formuje dlouhé a štíhlé svaly. Pomůcka nutí k přesně vedenému pohybu v plném rozsahu a umožňuje velkou variabilitu cviků, takže je vhodná pro začátečníky i pokročilé.

Cvičení s GYMSTICKEM

Gymstickumožnuje dokonalé posilování celého těla, nenásilnou formou. Cvičení je zaměřeno na zeštíhlení problémových partií, jako je hýždě, vnitřní a vnější strana stehen. S Gymstickem za kratší čas dosáhnete zpevnění celého těla. Umožnuje například během jednoho cviku zapojit spodní a horní bříško, předni stranu stehem, biceps a zádové svaly. Toto náčiní je vhodné i pro posilování vnitřních svalů. Jedná se o jednoduché cviky, které přinesou zaručený výsledek.
 

Cvičení s FLEXI-BAREM

Flexibardíky Flexi-baru dosáhnete lepšího držení těla a bezvadné postavy. Představuje však také jedinečný terapeutický prostředek při onemocnění kloubů a zad. Je to pružná tyč, vyrobená ze sklolaminátu. Na koncích má malá plastová závaží a uprostřed držadlo. Kmitací tyč Flexi-bar je vyrobena speciálním výrobním postupem, čímž je umožněno dosahovat správné frekvence kmitů. Flexi-bar je ve své podstatě labilní plocha, která svou frekvencí kmitů při cvičení vychyluje tělo ze stabilní polohy. Při tréninku s tyčí Flexi-bar pracují hluboké svaly zádové, svaly pánevního dna a břišní svalstvo.  Je určena pro cvičení v lehu, v sedu, ve stoje, v pohybu, stejně tak i pro nácvik rovnováhy. Jednotlivé cviky a sestavy s Flexibarem jsou velice jednoduché a naučí se je prakticky každý.

Cvičení na VELKÝCH MÍČÍCH (FIT BALL, GYM BALL)

Velké míčecvičení na velkých gymnastických míčích vycházející z Pilatesovy metody. Zahrnuje aerobní cvičení vedoucí ke zlepšení kondice, balanční cviky posilující svaly trupu a přispívající ke správnému držení těla a posilovací cvičení, které vytvaruje postavu. Navíc se pobavíte, pročistíte si hlavu a zbavíte se stresu.


 

Cvičení na T–BOW

T-Bowna první pohled obyčejná deska, je nepřekonatelná univerzální cvičební pomůcka. Tvar je navržený podle zakřivení lidského těla. Díky tomuto tvaru přináší různé možnosti a druhy cvičení. T-BOW má nekonečně mnoho variant nastavení - podélně, napříč, jako houpačka či pevná opora a další. Přináší novou motivaci ke cvičení. Je možné ho využít při lekcích T- BOW aerobicu, T – BOW pilates, T – BOW jógy, apod. S T - BOW trénujete nejen kardiovaskulární systém, ale také rovnováhu, sílu a ohebnost.
 

PILATES

Pilatescvičební systém, který rovnoměrně posiluje tělo a zlepšuje jeho držení. Důraz je přitom kladen na dýchání, koncentraci, kontrolu pohybů, přesnost a plynulost cviků. Cviky se zaměřují na posílení tzv. silného centra (oblast beder, břicha od pupku dolů a hýždí), ze kterého všechny pohyby vycházejí. Při pravidelném cvičení je efektem nejen zlepšení kondice a odstranění bolestí, ale též úprava funkce orgánů dutiny břišní, včetně orgánů malé pánve. Rovněž posílení hýžďových i břišních svalů kolem páteře vede ke správné funkci pohlavních orgánů a tím i pomáhá k otěhotnění. Cvičením pilates můžete změnit i tvar dolních končetin, nejdůležitější však je, že díky němu můžete získat skvělé držení těla a odbourat nejrůznější svalové dysbalance. Páteř je pružnější a silnější, břicho pevnější. SPECIÁLNÍ POMŮCKY PRO PILATES

MAGIC CIRCLE (FITNESS CIRCLE)

Magic-circlena první pohled nenápadná pomůcka připomínající volant, ale nenechte se mýlit. Už po pár minutách cvičení budete vědět o svalech, jejichž existence vám byla až doposud utajena. Jedná se o tuhou, pružnou obruč o průměru 40cm, která při stisknutí klade odpor. Po stranách má opěrky. V průběhu posledních dvaceti let Pilates instruktoři na celém světě vymysleli mnoho dalších, pestrých variant jak cvičit s touto jednoduchou pomůckou. Cvičení s Magic Circlem je proto výborným doplňkem Pilates tréninku. Pokud toužíte posílit centrum těla, zlepšit svou koordinaci a zpestřit svůj trénink, Magic Circle Vám nabízí své služby.

ROLLER

je víceúčelová cvičební a masážní pomůcka je totiž jedním z nejefektivnějších nástrojů při cvičení pilates či jógy. Podobně jako bosu nebo fitball se řadí k tzv. dysbalančním pomůckám, které tělo doslova „vyvedou z rovnováhy“ - má mnohem větší efekt než jen rozmasírování ztuhlého svalstva. Cvičení s foam-rollerem je založené na procvičování hlubokého stabilizačního systému. Dokáže aktivovat i ty hluboké svaly kolem páteře, které při běžném pohybu neprocvičíte.

THERA BAND

Thera-Band(cvičební guma) gumový pás umožňuje jednoduchým způsobem izometricky nebo izotonicky posilovat oslabené svaly, uvolňovat kontraktury opačně posilujících svalů. Elastická cvičební guma je široce využitelná POSILOVACÍ POMŮCKA, také na protahování nebo zvyšování kloubního rozsahu, tedy pro aerobní cvičení. pilates i rehabilitaci


 

BALANTES

Balantesjedná se o cvičební program prováděný na podložce technikou Pilates s využitím balanční pomůcky, malého měkkého míče (overball, softball). Kombinuje balancování na overballech s prvky techniky Pilates, která vychází ze cviků funkční gymnastiky, jógy a dalších forem tzv. body and mind (harmonie těla, duše a mysli). Hlavním cílem balantes je posilovat zádové svalstvo a tím předcházet bolestem páteře a poruchám pohybového aparátu. Toto cvičení také velice účinně zdokonaluje držení těla, tvaruje dlouhé a štíhlé svaly a zplošťuje břicho.
 

ZUMBA

Zumbaprvky latinskoamerického tance a krátkých choreografií v aerobním tempu Vám zlepší fyzickou kondici i zpevní postavu. Zumba využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue, cumbie a dalších tanců. Při Zumbě dochází ke spalování tuku a tvarování celého těla. Ženy středního věku zařazujeme cvičení Zumba Toning a Zumba Gold.


 

Cvičení s XCO

XCO-Trainer — ta správná cesta k efektivnímu posílení celého těla.
Cvičení se speciálními zátěžemi, v kterých je volná hmota, a ta se přesouvá z jedné strany na druhou. To způsobí ve svalstvu současné napětí „hráče a protihráče“. Cvičení s náčiním XCO-Trainer posiluje kromě velkých svalových skupin, také zádové svaly umístěné v hlubokých vrstvách okolo páteře. Posílení a zpevnění těchto svalů vede k větší stabilitě páteře, předcházení bolestí zad, zlepšování fyzické zdatnosti a formování postavy. Jednou z největších výhod cvičení s tímto náčiním je posílení více svalových skupin najednou. Tím se zvyšuje účinnost cvičení, což přispívá ke zkrácení doby cvičení a lepšímu využití svalového systému.

Cvičení s AQUAHITEM

Aquahitspeciální válec s úchyty napuštěný vodou - univerzální tréninková a rehabilitační pomůcka s multifunkčním efektem, která využívá působení pohyblivé zátěže! 

PUMP FX

Pump-FXatraktivní cvičení se zátěží pro komplexní posílení celého těla. Během skupinové lekce se zapojí do činnosti všechny svalové partie. Tato lekce neobsahuje žádnou aerobic choreografii, je jednoduchým a efektivním tréninkem celého těla.


 

SLOW TONING

Slow-Toningintenzivní cvičení na pomalou hudbu, zaměřené na posílení a protažení celého těla. Cvičení kompenzačního charakteru bez tvrdých dopadů a nárazů, pomocí kterého budete odstraňovat svalové disbalance. Cílem cvičení je posílení ochablých svalů a protažení svalů zkrácených, dochází k celkové tonizaci těla, odstraňují se bolesti páteře a kloubů. Toto cvičení ocení lidé s různým stupněm trénovanosti, nadváhou, bolestmi zad a kloubů.

 

BODY BALANCE

je pomalé cvičení s využitím balančních a posilovacích pomůcek - overballu, softballu, BOSU, posilovací gumy... Pomalé cvičení zdravotního charakteru, zaměřené na odstranění bolestivosti zad, protažení a posílení problematických svalových skupin a zlepšení pohyblivosti kloubů.

POWER YOGA (POWER JÓGA)

dynamické cvičení, vycházející ze základů jógy. Pomáhá formovat postavu, zlepšuje ohebnost kloubů, je zaměřena na harmonii těla a mysli, rozvoj fyzických a psychických schopností, odbourání stresu a napětí. Je vhodná jako prevence před bolestí zad. Tento cvičební styl je zaměřený na protažení svalů celého těla a jejich posílení.

KALANETIKA

je klidné cvičení pro muže i ženy, které je zaměřeno na celkové posílení a protažení těla. Učí tělo správnému postoji a při správném a cíleném cvičení vyrovnává svalové disbalance. Pro všechny, kdo chtějí své tělo zpevnit, vytvarovat a protáhnout ať již z estetického, nebo z funkčního hlediska.

FITNESS JOGA

je moderní dynamická forma jógy v současné době velmi populární pro svoji oblibu u široké sportovní veřejnosti. Jejím cílem je dosáhnout pomocí vhodných protahovacích a posilovacích cviků, spolu s důrazem na správné dýchání, vyrovnání svalové dysbalance.

STREČINK

patří mezi pohybové aktivity, pomocí něhož udržujeme a zvětšujeme ohebnost a pohyblivost. Slovo "stretching" znamená v překladu protahování, natažení, roztažení a v současné době se tento termín ujal po celém světě jako soubor cvičení, kterým zlepšujeme svalovou pružnost. Dobrá ohebnost je základem tělesné zdatnosti, výkonnosti a budování harmonicky vyvinutého svalstva. Hraje hlavní úlohu při pohybech svalů, kloubů a kostí, ale má velký vliv na průběh celého pohybu, tzv. rozsah. Strečink také pomáhá předcházet zraněním, zlepšuje funkci kloubů, ulehčuje mnohé pohyby a zlepšuje techniku

GYROTONIC

plynulé, rytmické a jemné cvičení zlepšuje strukturu kostí, podporuje plynulost pohybů a tím umožňuje svalům jejich prodloužení místo pohybů, které jim přinášejí zkrácení a napětí. Cvičí se převážně vsedě. Gyro metoda tvoří širokou paletu krouživých pohybů s důrazem na mobilizaci kloubů spolu s posílením svalů střední části těla. Zvláštní pozornost je věnována zvětšování flexibility páteře (překlonům, záklonům, úklonům, rotacím a kroužením), uvolnění napětí horní části těla a zlepšení koordinace pohybů, uvolnění koleních, kyčelních a rameních kloubů, protažení zad.

CHI–TONING

Chi-toningje dynamické cvičení, které využívá prvků z Power Yogy, Pilates a pěti Tibeťanů. Cílem cvičení je efektivně a funkčně působit na pohybový aparát, zvyšovat tělesnou vytrvalost, sílu, pohyblivost, ohebnost a koncentraci. Zlepšit držení těla a dýchání. Cílem hodiny je protažení a posílení svalů, uvolnění kloubů a páteře, zvýšení svalové vytrvalosti, odstranění stresu a zlepšení psychické i fyzické rovnováhy.

 

KICK-BOX (KICK AEROBIC)

aerobně - kondiční trénink vycházející z bojových sportů s využitím úderů a kopů nohou, vedoucí ke zlepšení fyzické kondice.

STEP AEROBIC

cvičení je zaměřeno na získání fyzické kondice a na intenzivní spalování podkožního tuku. Je velmi efektivní a intenzivní díky pomůcce zvané step. Je založeno především na krocích nahoru a dolů ze stepu, dále využívá krokové variace nízkého aerobicu a je určeno milovníkům intenzivního cvičení. Cvičení je zaměřeno zejména na svalstvo dolních končetin a hýždí

PORT DE BRAS

Port De Bras vychází z klasického tance a baletu, proto si na své přijdou zejména ti, kteří chtějí u cvičení vypadat elegantně. Port de Bras je cvičení z řady Body and Mind, které vede k uvolnění mysli i těla. Cvičební hodina se obvykle skládá z aktivní části - cvičení s prvky tance, klasického posilování a nakonec následuje relaxační část. Už po několika lekcích plynulé sekvence pohybů se protahují zkrácené svaly, uvolňují a mobilizují páteř a kloubní spojení, zlepšují koordinaci, zdokonalují pohybové stereotypy, celkově zlepšují držení celého těla a působí na estetiku a ladnost pohybů. Nejde o žádnou příliš rychlou nebo nepřirozenou aktivitu. Pro mnoho lidí je cestou, jak zažít krásný pocit z tance a splynutí s hudbou bez předchozí taneční průpravy.

AQUAGYMNASTIKA (AQUAAEROBIC)

aquagymnastikakondiční cvičení pro všechny věkové kategorie proti odporu vody. Jde o plnohodnotný, kardiovaskulární, vytrvalostní i silový tréning, vedoucí ke zlepšení kondice. Rozvíjí kloubní pohyblivost, flexibilitu a koordinaci pohybů, stejně jako rozvoj svalové síly i vytrvalosti. Vodního náčiní se využívá k udržení stability, rovnováhy a vzpřímeného držení těla a je to tedy zároveň velmi efektivní způsob rehabilitačního a poúrazového cvičení. Aquagymnastika se provádí ve dvou formách: chůze a cvičení v nízké vodě a pak trénink v hluboké vodě pomocí různých nadlehčujících náčiní. Stejně jako ostatní aqua fitness aktivity, i aquagymnastika má sice svá specifika, ale zároveň všechny pozitivní stránky cvičení ve vodě, tedy šetří klouby a má rehabilitační účinky.

LEKCE NA SKÁKACÍCH BOTÁCH (Klokaní boty)

Skákací botyformují postavu, zlepšují fyzickou kondici a to vše zábavnou a nezapomenutelnou formou. Klokaní boty tlumí náraz došlapu až o 80% a poskytují nejlepší ochranu kotníkům, kolenům a kyčlím. 

A DALŠÍ… BŘIŠNÍ TANCE, LATINO AEROBIC, DANCE JÓGA…

Břišní tance