O NÁS

Služby CK S úsměvem působí na trhu více než 27 let. Nejprve jsme pořádali sportovní pobyty, a od roku 2006 jsme se stali cestovní kanceláří. Specializujeme se na tuzemské i zahraniční sportovní, lázeňské a relaxační pobyty a víkendy. Pobyty s pohybem jsou určeny pro ženy všech věkových kategorií a pobyty pro celé rodiny s programem pro děti. Pobyty jsou zaměřené na kvalitní cvičení se špičkovými fitness a rehabilitačními pomůckami, relaxaci, wellness a celkovou péči o zdraví a pěkný vzhled. A jak název napovídá, jde i o zábavu, pohodu a přátelství.
Setkávají se zde milí lidé, kteří chtějí strávit svoji dovolenou jednak aktivně a smyslupně a zároveń i v atraktivních destinacích.

000  000 Super  cviceni

Na VÍKENDECH je celodenní program s největším výběrem lekcí, které si kombinujete s rehabilitací v bazénech a vanách, popř. masáží.

CK S úsměvem dlouhodobě spolupracuje s kreslířem Petrem Urbanem

Jsme jedineční v tom, co nabízíme.

 • cvicebni pomuckyMáme nejrozmanitější nabídku pobytů s pohybem v ČR i v zahraničí a každý rok pro Vás hledáme novinky.
 • Využíváme to nejlepší z fitness pomůcek na světě. Pomůcky dovážíme na pobyty i letecky.
 • Propracovaný a účinný cvičební program s velkým množstvím atraktivních lekcí. Kondiční i rehabilitační cvičení je místně doplněno o relaxační masáže, procedury, aquagymnastiku, vycházky Nordic Walking a o cvičení v přírodě s vibračními kruhy Smovey.
  Cvičení je zaměřené na zlepšení kondice, zpevnění všech ochablých svalů, odstranění bolesti zad, redukci váhy a celkové protažení.
 • Naše milé cvičitelky mají díky dlouholetým zkušenostem s vedením lekcí vysokou profesionální úroveň, ale především jim nechybí „srdíčko“ a velmi lidský přístup ke všem klientům. Vždy dokáží vytvořit příjemnou uvolněnou atmosféru.
 • Na našich pobytech je dobrá nálada ať je Vám 20 nebo 70let, vznikají zde nová přátelství, která mnohdy přetvávají roky.

  Není nic překvapivého, když se vrátíte z dovolené  all inclusive se třemi kilogramy nahoře. Ale představte si, že se můžete vrátit jednak krásně opálené, ale i zpevněné úžasným cvičením a uvolněné třeba termální vodou, 
  masážemi a dalšími rehabilitačními procedurami.

Cíl máme jediný – chceme, aby Vaše dovolená byla skvělá a s úsměvem.


Naše pobyty jsou otevřené každému

partaNa našem pobytu jsou klienti z celé republiky, kteří se většinou předem neznají a utvoří skupinu na místě. Společně zvládají díky skvělým a laskavým cvičitelkám „krok po kroku“ propracovaný, účinný a rozmanitý program s velkým množstvím atraktivních lekcí. Každý cvičí podle své kondice, „nikdo nic neřeší“. Důležitá je pohoda, přátelství, humor i společně strávené chvíle mimo tělocvičnu.

Nabízíme službu – jedu sama, ubytovat s někým – pro klienty, kteří jedou samostatně a hledají spolubydlící.
Často se klientky spřátelí, a pak jezdí další roky spolu. Je mnoho aktivních žen, které nemají "cvičivé" kamarádky.


 

V čem jsme jiní?

Většina jiných sportovních CK pouze zajišťuje objekty cvičitelům, kteří mají svoji cvičební skupinu a klienti znají. K té se přidávají další zájemci, kteří nemusí do skupiny zapadnout a ani zvládnout tempo dané skupiny. Jedná se většinou o jeden druh cvičení.

Na našem pobytu vyzkoušíte velmi atraktivní lekce,
které se během dne vhodně vystřídají (přiměřené kondiční lekce, zdravotní, zábavné...),
aby jste pocítily skutečné změny na vašem těle. PODROBNÝ POPIS -VIZ KVALITNÍ CVIČENÍ

Nikdo Vám na pobytech nenabízí zázračné pilulky na hubnutí, doplňky na všechno, krémy proti celulitidě a další nesmysly.

cviceni1  cviceni2  cviceni3

Naše filozofie

 • Uvolněná a příjemná atmosféra na našich pobytech, abyste se cítili dobře, zasmáli se a těšili se na shledání
 • Špičková kvalita cvičení a moderní fitness pomůcky, rozmanité cvičební lekce, investování do skvělých pomůcek, které cestu ke zdravému tělu zpříjemní a zároveň urychlí
 • Cvičební program je koncepční a zdravotně nezávadný, lekce na sebe navazují tak, aby došlo k redukci, ke zpevnění a uvolnění celého těla. Vydržíte v dobré kondici celý pobyt.
 • Zapojit do cvičení nejen ženy každého věku, ale i muže, ukázat, že kvalitní cvičení přináší zdraví, vitalitu a radost
 • Velký výběr cvičebních lekcí pro začátečníky i pokročilé, nezáleží na Vaší kondici, ani věku. Z bohatého programu si vybere každý. Nic není povinné
 • Umožnit zdravé cvičení i maminkám s dětmi a rodinám, nabídkou pobytů s aktivním programem pro děti.
 • Nabídka pro klienty méně cvičící či s určitým omezením, kteří absolvují pomalejší zdravotní lekce nebo jen aquagymnastiku
 • Spojení cvičení s bohatým doprovodným programem: lázeňské procedury, výlety, vycházky Nordic Walking a se Smovey.
 • Připravit aktivní dovolenou u nás i v zahraničí, kde ke cvičení můžete přidat koupání v moři, relaxaci v termálních bazénech, poznávání památek, výstupy do hor…