EXOTIKA, FITNEESS. AQUA, RELAX, TURISTIKA

12denní pobyt, letecky, exotika
 • 2-3x denně cvičení pro každý věk
 • kouzelný ostrov, tropický ráj na zemi
 • příjemná atmosféra, mnoho aktivit
 • hotel přímo na slavné pláži Higuey
 • tři venkovní bazény, aquagymnastika
 • luxusní wellness, sauna, jacuzzi, beuty
 • bohaté allinclusive, 6 restaurací
 • nabídka atraktivních výletů
cena od 53 000 Kč

Popis hotelu

PuntaCana, Hotel Club CaribePrincess****Superior

Připravili jsme pro Vás pohodový zájezd v nadstandardním prostředí na jedné z nejkrásnějších pláží Karibiku, v kombinaci se cvičením, odpočinkem, poznáváním života a přírody Dominikánské republiky.Užijte si romantickou dovolenou v Dominikánské republice, dovolenou na jedné z perel Karibiku. Najdete tady překrásné písčité pláže, blankytně modré teplé moře a příjemné tropické podnebí s nádhernou přírodou. Pro svoji krásu a příjemné teplé klima je tato země přímo stvořená pro exotickou dovolenou po celý rok. Hotely jsou na vysoké úrovni s kvalitními službami a výbornou kuchyní.
Luxusní oblast PuntaCana
patří mezi nejvyhledávanější turistická letoviskas několika kilometrovou pláží Bávaro, kterou obklopují palmy a azurově čisté moře.
Hotel Caribe Club Princess je situován právě na této nejkrásnější pláži ostrova. Tento příjemný hotelový resort je vystavěný v karibském stylu a všude je protkán tropickou zelení. K vybavení patří 6 restaurací, bary, creperie, noční klub…, 3 krásné bazény, posilovna, jacuzzi, luxusní wellness centrum s tureckou lázní, sauna, beauty salon, lékařská pohotovost (24 hod), obchůdky, WiFi, tenisové kurty, mini golf, půjčovna kol, vodní sporty. Mnoho aktivit je v ceně.
Ubytování je v luxusních pokojích s minibarem v ceně.
Stravování je formou vynikajícího allinclusive 24 hodin.

V rámci celodenního výletu „Dobrodružství  přírody ostrova“ prozkoumáte panenské krajiny ostrova, kam nevedou ani asfaltové cesty a vychutnáte si úchvatnou přírodu. Navštívíte malé pestré vesnice a podíváte se, jak žijí místní obyvatelé. Budete pozváni do školy a na oběd do domovů místních rodin, abyste zažili skutečnou dominikánskou pohostinnost. Navštívíte Higuey, hlavní město provincie Altagracia; uvidíte, jak se pěstují místní produkty, od místního ovoce a kávy až po cukrovou třtinu a podíváte se na Butterfly Garden – zahrada motýlů. Pro milovníky kávy je zde připraveno ochutnání místní vařené kávy, jedné z nejznámějších produktů země. Zastavíte se na pláži Macao. Navíc budete mít možnost jízdy na koni a zipline dobrodružství.

Termín: 2. polovina března 2019

Cena zahrnuje

 • ubytování:2-4 lůžkové pokoje superior – 1 king size nebo 2 postele s možností ubytování až 4 osob, klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, trezor (za poplatek), ventilátor, TV/ SAT, minibar, balkon, telefon.
 • stravování:allinclusive, plná penze formou bufetu - výběr cca 5 restaurací, 4 bary s neomezenou konzumací místních alkoholických a nealkoholických nápojů. Lehké občerstvení během celého dne. Používaní i 3 barů hotelu TropicalPrincess. Diskotéka El Areito – nápoje 23.00–00.00 hod. zdarma…
 • 2-3 cvičební bloky denně:aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějších pomůcek na zpevnění celého těla, redukce 
 • pravidelná aquagymnastika v bazénu, v moři, posilovna, sauna, jacuzzi, nemotorizované vodní sporty, tenis, minigolf, lukostřelba, jízdní kola a stolní hry, denní aktivity na pláži a u bazénu…
 • 1x výlet v hodnotě 2500 Kč – poznání přírodních krás ostrova
 • letecká doprava, transfer do/z letoviska
 • služby česky mluvícího delegáta, sportovní instruktorka

Upřesnění

Termín: 2. polovina března

Tip

Zažijte neopakovatelný zájezd s neskutečnou romantikou. Luxusní 5* hotel v úžasném prostředí je situován na nejkrásnější pláži ostrova. Vysoký standard služeb. Výborná kuchyně a bohatý program allinclusive. Výlety do okolí vám odhalí historii ostrova a místní kolorit, seznámíte se s životem domorodců, můžete si zasportovat či nakoupit typické dominikánské suvenýry. Dominikánská kreolská kuchyně vyniká kombinací tradiční evropské kuchyně s africkými a karibskými tradicemi. A k tomu všemu skvělé každodenní cvičení pro Vaše zdraví a pěkný vzhled.  

Možno objednat na místě

Další výlety:

SantoDomingo – historie a suvenýry
Místní kolorit i život lidí ve městě i na vesnici můžete porovnat na cestě do hlavního města.
Krátce si prohlédnete jeskynní jezírka a pak už se jen oddáte procházkou časem popamětihodnostech Santa Dominga. Dům Kryštofa Kolumba, Koloniální zóna, místní trhy.
Cena 2150Kč

OstrovCatalina
Cesta směrem přes Higuey a La Romanu, nalodění na jachtu a vyjížďka na ostrov Catalina.
Korálové útesy slibují velkolepou podívanou na podmořský svět. Šnorchl a ostatní výbavu je
možno si zapůjčit přímo na lodi. Lehký oběd a lenošení na plážích, případně šnorchlování.
Cena 3040Kč

Ostrov Saona
Autobusem cesta do přístavu Bayahibe, odtud rychlým člunem podél pobřeží národního parkuDelEste až k ostrovu Saona. Cestou zastávka a koupání v průzračně čisté a mělké laguně, kdomá štěstí, může vylovit (a vrátit zpět do vody) mořské hvězdice. Na ostrově je jemný bílý písek,palmové háje zajišťují příjemný stín, pozvolný vstup do moře lze využít k vychutnání si teplýchkaribských vod. Lehký karibský oběd. Po obědě plavba zpět na katamaránu.
Cena 2505Kč

Manatí Park – plavání s delfíny

Manatí Park je tropická botanická a zoologická zahrada s delfináriem o rozloze 80 000 m2, kdeuvidíte více než 150 druhů tropických rostlin a živočichů. Za poplatek plavání s delfíny čifotografování. 9 každodenních zajímavých, tematicky odlišných představení.Pizzerie,restaurace a cukrárna jsou přímo v parku. Odjezdy do parku několikrát denně od hotelů.Cena 2910Kč