Hotel Centinera

Hotel Centinera***

Dovolená v klidu, přímo u moře

2–3x denně cvičení pro každý věk
 • 8denní pobyt, doprava, velmi klidné místo
 • pro milovníky přírody, dokonalý odpočinek
 • hotel s polopenzí i s nápoji přímo u moře
 • oblázkové pláže, dokonale průzračné moře
 • výhodné pro rodiny, 2 děti zdarma do 7 a 14 let
 • sportovní rodinná dovolená o prázdninách
 • aktivní program pro děti v době cvičení
cena od 11 790 Kč

Popis hotelu

Pula, nejjižnější město chorvatské Istrie, je oblíbeným cílem turistů, kteří vedle relaxace uvítají i procházky a čilý kulturní život v historickém městě. Budete si připadat jako v kouzelném stroji času díky pamětihodnostem, zejména z antické doby. Je zde druhý nejvýznamnější amfiteátr na světě, Archeologické muzeum Istrie…V okolí lze navštívit Brijunský národní park. Letovisko Banjole je vzdálené cca 6 km od města Pula a lze sem dojet místním autobusem. Jedná se o malou rybářskou obec s krásnou přírodou a klidné místo pro strávení dovolené. Má velmi členité pobřeží, kde naleznete mnoho zátok a borovicové lesy, které se starají o příjemný přírodní stín. Moře je po celém pobřeží velmi čisté a průzračné. Pláže jsou oblázkové s množstvím plochých hladkých kamenů vhodných i ke slunění. Banjole je vyhlášené především díky místním specialitám z plodů moře, které lákají návštěvníky z celého Chorvatska. Nachází se zde několikrát vyhlášená nejlepší restaurace Chorvatska „Batelina“.

Hotelový komplex Centinera tvoří 4 samostatné pavilony, které se nachází přímo u oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Všechny pokoje jsou pohodlné, klimatizované a moderně vybavené s výhledem na moře. Najdete zde restauraci s terasou u moře, grill na pláži, obchod, cukrárny, obchůdky se suvenýry a mnoho sportovních aktivit. WiFi za popl.( cca 7 Eur/týden). Cvičení probíhá na terase nebo v sále. Pro děti fungují hřiště a dětský klub se spoustou aktivit.

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2lůž. pokoje s přísl. (možn. přist.), TV/SAT, fén, klimatizace, lednice, francouzské okno nebo balkon (za příplatek)
 • stravování: polopenze – bufet, nápoje k večeři
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění těla, redukce
 • aquagymnastika v moři na uvolnění
 • program pro děti 3–14 let v době cvičení
 • služby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

K ceníku

Doprava autobus odjezd v pátek odpoledne, cena 2 100 Kč
Dospělí přist
.10 090 Kč, 2. dítě do 7 let 1 980 Kč (se 2 dospělými)
děti do 16 let bez programu přist. 5 250 Kč (se 2 dospělými)
Příplatek: balkon 500 Kč/os.
Příplatek: 1lůžk. pokoj 2 000 Kč

Doprava

vlastní nebo autobus - odjezd v pátek odpoledne

Upřesnění

Pobyt pořádá CK GLOBTOUR, sportovní program zajišťuje CK S ÚSMĚVEM.

Tip

Klidné letovisko v krásné přírodě, s čistými plážemi a s průzračným mořem. Příjemný hotel s výhledem na moře, velmi chutná strava i s nápoji. Blízko město Pula s kulturním vyžitím a historickými památkami. Nejen pro ženy, ale i skvělá rodinná dovolená – 2 děti zdarma!

Možno objednat na místě

Výlety: u delegáta