Hotel City SM Business & SPA

Hotel City SM Business & SPA***

Fitness, wellness, poznávání historie

2–3x denně cvičení pro každý věk
 • nejatraktivnější město Polska, skvělá cena
 • historie na každém kroku, skvělá atmosféra
 • procházky s průvodkyní po památkách
 • velice kvalitní hotel v klidu za skvělou cenu
 • luxusní wellness – bazén, vířivka, sauna, pára
 • pěkný sál na cvičení, vynikajíci strava v hotelu
 • skvěle sestavený a velmi nabitý program
 • Krakow dostupný přímými vlaky, autobusy
 • bohatý kulturní život, skvělé nákupy, výlety
cena od 6 110 Kč

Popis hotelu

Připravili jsme pro Vás poznávací wellness pobyt v nejkrásnějším městě Polska. Krakov (Kraków) je jedinečný svou historickou krásou, která na Vás bude dýchat na každém kroku. Staré město s množstvím historických památek i parků je oblíbený cíl turistů a je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Krakov není jen městem památek, ale  také požitků. Centrum je plné restaurací, kaváren a čokoládoven. Ženy ocení i obchůdky s originální módou a vše je cenově dostupné i levnější než u nás. Aby Vaše dovolená byla odpočinková, ubytování  je v klidné vilové čtvrti.

Velice kvalitní Hotel City SM Business & SPA najdete na krásném předměstí, cca 4 km od centra. Hotel je obklopen zelení, nedaleko najdete známý Chrám Božího milosrdenství, nákupní centrum Zakopianka, a také zastávku MHD, která jede přímo do centra Krakova. K té dojdete od hotelu přes park. Perfektní relaxaci zažijete přímo v hotelovém wellness, kde na Vás čeká vířivka, sauna, parní sauna, infra sauna, solná jeskyně, relaxační zóna, mini fitness. Wellness je za poplatek, pro naše klienty bude v daných termínech v ceně.

V restauraci si pochutnáte na bohatých snídaních, které si hosté velice pochvalují, při zájmu i na skvělých večeřích. Okusíte zde jídla tradiční polské kuchyně i ta mezinárodní. K dispozici je také kavárna a v létě příjemné venkovní posezení. Pokoje jsou velmi komfortní. V hotelu je velmi pěkný sál na cvičení. Program cvičení je uzpůsoben tak, abyste si zacvičili, poznali nádherné město a zregenerovali v hotelu.Čekají Vás dvě prohlídky s profesionální a velmi milou průvodkyní, která toto město přímo miluje. První Vás provede po Královské cestě, která prochází okolo nejmajestátnějších památek Krakova (vstupné do Katedrály na Wawelu cca 12 PLN). Při druhé navštívíte továrnu Oskara Schindlera, dnes muzeum o historii Krakova a Židů během 2. světové války, kam míří turisté z celého světa (vstupné je cca 25 PLN). Dále doporučujeme individuálně navštívit kousek od Krakova Solný důl Wieliczka, který patří k nejstarším světovým solným dolům (UNESCO) a jede tam z centra vlak. V blízkosti hotelu je nádherný Ekologický park a ZOO.

Pobyt je od neděle do pátku, kde je dopoledne ještě program. Krakov je velice  dobře dostupný z ČR, několikrát denně sem jezdí přímé vlaky i autobusy. Po městě je výhodné se pohybovat MHD, která je cenově výhodná a dobře funguje. Nenechte si ujít tento zajímavý pobyt. Minulý rok se klientům velmi líbil.

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2–3lůž. pokoje s příslušenstvím,TV/ SAT, telefon, některé pokoje mají klima, WiFi
 • stravování: snídaně formou bufetu, za příplatek večeře – 3chodové menu (polévka, hlavní jídlo,dezert, minerální voda) – doporučujeme
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční,rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějšíchfitness pomůcek na zpevnění těla, redukce
 • 2x vstup do celé wellness zóny v daných časech,vířivka, sauna, parní sauna, infra sauna, solná jeskyně, relaxační zóna, mini fitness
 • 3hod. okruh s průvodkyní – Královská cesta (vstupy si platí klienti sami)
 • 2hod. okruh s průvodkyní – Továrna Oskara Schindlera (vstupy si platí klienti sami)
 • 10% sleva na procedury
 • pobytová taxa

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

K ceníku

Příplatek: 1lůžkový pokoj 2 300 Kč

Příplatek: večeře 1 450 Kč

Doprava

vlak, autobus, vlastní, parkoviště v ceně.

Dobré spojení přímým autobusem. Např. Praha – Florenc (9.hod.) – Brno – Ostrava – Krakov (16.30) celkem 7,5 hod.,dále lze využít přes noc vlak. Nádraží je přímo v centru ustanice MDH, z které se dostanete přímou linkou do hotelu (info - propozice před odjezdem).

Tip

Pro milovníky poznávání nejhezčích místv Evropě je připraven velmi zajímavý pobyt, kde vedle příjemného cvičení poznáte nejhezčí město v Polsku. Čeká Vás velmi kvalitní hotel v klidné části města s wellness, sálem na cvičení a výbornou gastronomií. Průvodkyně Vás provede po historických skvostech města. Pro ženy i muže. Z ČR jezdí přímé busy i vlaky.

Fotogalerie