Hotel Corona

Hotel Corona***

Moře a zázračné prameny, které léčí

 • 2–3x denně cvičení pro každý věk
 • oblíbený pobyt již 13.rok
 • 8denní pobyt, letecky nebo autobusem
 • velmi žádaná lokalita, za super cenu
 • oblíbený hotel v klidné tropické zahradě
 • procházkou kouzelné městečko Forio
 • slevy na vstupy do termálních parků
 • společné návštěvy parků i s dopravou
cena od 9 590 Kč

Popis hotelu

Ostrov Ischia se nachází v jižní Itálii, v Tyrhénském moři. Nejkrásnější a nejslavnější ostrov Neapolského zálivu si získal svůj věhlas po celém světě. Největší dary Ischie jsou slunce, pláže, překrásná příroda, milí obyvatelé a zejména více než sto léčivých termálních pramenů. K největším zážitkům patří návštěva okouzlujících termálních parků, které nabízí množství bazénů s  léčivou, termální, mořskou nebo sladkou vodou o různé teplotě. Aragonský hrad, Sorgeto – horký pramen, který se vlévá do moře a vynikající italské jídlo je to, proč se sem návštěvníci znovu vracejí. Ženy ocení dokonalou rehabilitaci celého těla a relaxaci v teplých vodách, jak na začátku sezóny, kdy je ostrov zcela zelený a je tu klid a pak v září, kdy si prodlouží léto, „nahřejí“ se před zimou a je tu velmi teplé moře.

Oblíbený rodinný hotel Corona leží na klidném místě mezi centrem Foria a pláží Citara s Poseidonovými zahradami, kam dojdete procházkou. Rozlehlá tropická zahrada je vhodná k relaxaci. Hotel má restauraci, bar, WiFi, venkovní minerální bazén, malý termální bazén a termální vířivou vanu v zahradním altánu, lehátka a slunečníky v zahradě. Přímo z hotelu se dostanete cestou k pláži Cava dell´Isola. Do městečka Forio je to cca 1km krásnou procházkou po pobřeží. Je zde nádherná travnatá plocha na cvičení. Oba hotely jsou velmi žádané a jsou vyhledávané nejen pro svoji skvělou polohu. V blízkosti hotelů najdete ty nejkrásnější termální parky. Při zájmu klientů organizujeme společné návštěvy termálních parků s přistaveným minibusem.

Cena zahrnuje

 • ubytování:  2lůžkové pokoje s  přísl., mož- nost přistýlky, většiny balkon či terasa, tel., TV, fén, klimatizace (za příplatek) 
 • stravování:  polopenze, rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu, večeře – výběr z menu, italské speciality
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s  využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění těla, redukce
 • aquagymnastika v bazénu, služby delegáta
Letecká doprava, transfer do/z letoviska za přípl. Autobusová doprava (odjezd v pátek) za přípl.

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 08. 09. 2018 - 15. 09. 20187 dní
1 lůžkový
dospělí  11680 Kč 
2 lůžkový
dospělí  9590 Kč 
2-3 lůžkový
dospělí  9590 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  9590 Kč 

K ceníku

Doprava autobus cena 3 890 Kč (odjezd v pátek dopoledne)
Doprava letecky 8. 9. – 15. 9. 9 980 Kč (včetně transferů)
Dospělí na 3.lůžku: 8 390 Kč

Cena nezahrnuje

lázeňskou taxu cca 1,5 Eur./os./den

Naše doporučení

Výlety: u delegáta

Tip

Ischia je „fantastická záležitost“ – moře, termály, slunce, italská káva, skvělá strava. Unikátní poloha. V  květnu rozkvetlý ostrov a  úplný klid a v nejžádanějším měsíci vůbec – v  září, kdy je teplé moře a  příjemné podnebí pro termály, cvičíme již 10.  rok na travičce rodinného hotelu (na daný termín vynikající cena). Pobyty lze prodloužit na 11 dnů. Pro pohodu klientů organizujeme společné návštěvy parků a cvičíme zde v teplých bazénech.