Hotel Fragiskos

Hotel Fragiskos***

Pohyb a relax na ostrově přírodních krás

2–3x denně cvičení pro každý věk
  • 8denní pobyt, letecky, skvělé letovisko
  • příjemné teplé podnebí, klidné místo
  • Matala – rozpálená kráska jižní Kréty
  • nejkrásnější pláže Řecka s Modrou vlajkou
  • unikátní skalní útvary, starobylé jeskyně
  • hotel u moře, polopenze nebo all inclusive
  • aquagymnastika, pěkné místo na cvičení
  • cvičení „s úsměvem“ nabije a pohladí po duši
cena od 21 290 Kč

Popis hotelu

Řecké ostrovy s jejich neopakovatelným kouzlem, blankytným mořem a krásnou přírodou patří k tomu nejlepšímu, co vám může Evropa nabídnout. Ostrov Kréta je jedním z nejzajímavějších, nejpůvabnějších a turisticky nejvyhledávanějších řeckých ostrovů. Jih ostrova je zatím velmi tradiční, není zasažen turistickým ruchem jako na severu a 320 dní v roce tu hřeje sluníčko

Menší letovisko Matala je situované na jižním cípu ostrova v krásném zálivu u Libyjského moře. Tento kus sluncem rozpálené země je oblíbeným a častým cílem turistů, které láká jedna z nejkrásnějších pláží Řecka, kouzelná příroda a unikátní skalní útvary. Ty najdete na pohlednicích i na stránkách cestovatelských průvodců. Pláž je zde široká, oblázkovo-písčitá a sahá až k vápencové skále. Kousek za pláží jsou známé vyhloubené jeskyně, které byly nejen příbytkem křesťanů, ale v 60. letech min.stol. i příznivců hnutí hippies. Dnes slouží pouze turistům, kteří se zde ukrývají před horkým sluncem. Ve středisku najdete mnoho taverena restaurací poskytujících výhled na moře.

Hotel Fragiskos se nachází pouhých 30 metrů v těsné blízkosti krásné a známé písčité pláže Matala, která získala ocenění Modré vlajky za čistotu. Hotelový areál je tvořený hlavní budovou a 5 dalšími jednopatrovými budovami. Hotel nabízí jednoduše zařízené pokoje s balkonem, přátelský personál a velmi dobré jídlo, restauraci s výhledem na moře, bar, WiFi ve veřejných prostorách zdarma, malé fitness, hřiště, 2 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu. Zastávka autobusu je přímo před hotelem. Na výletech můžete navštívit druhý největší mínojský palác Festos, mínojskou královskou vilu Agia Triada nebo římský Gortys, které se nacházejí v této oblasti. Cvičení probíhá v areálu hotelu. Pobyt se klientům minulý rok velmi líbil.

Cena zahrnuje

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

K ceníku

Dospělí přistýlka 18 290 Kč
Příplatek: strava all inclusive 3 280 Kč
Příplatek: 1lůžkový pokoj 8 490 Kč

Doprava

letecky Praha – Heraklion – Praha

Praha 19.20 - 23.10

Heraklion 23.55 - 01.50 (přílet do Prahy 3.9.)

Cena nezahrnuje

místní poplatek cca 1,5 Eur/pokoj/den

Tip

Zakončete léto na nejkrásnějších plážích Řecka, nechte se okouzlit nádhernou Matalou a unikátními skalními útvary, prozkoumejte kamenné jeskyně ukrývající nejedno tajemství. Hotel s bazénem nabízí skvělou polohu přímo u moře, příjemnou atmosféru a velmi chutnou stravu (polopenze nebo allinclusive). Velmi romantické místo a příjemné letovisko.

Možno objednat na místě

Výlety: u delegáta