Hotel Galidon

Hotel Galidon***

Moře a zázračné prameny, které léčí

 • 2–3x denně cvičení pro každý věk
 • nadstandard, oblíbený pobyt již 13.rok
 • 8denní pobyt, letecky nebo autobusem
 • velmi žádaná lokalita, za super cenu
 • NOVĚ hotel s 3 bazény, sauna a lázně
 • vynikající polopenze, all inclusive nápoje
 • oblíbený hotel v klidné tropické zahradě
 • procházkou kouzelné městečko Forio
 • slevy na vstupy do termálních parků
 • společné návštěvy parků i s dopravou
cena od 8 960 Kč

Popis hotelu

Ostrov Ischia se nachází v jižní Itálii, v Tyrhénském moři. Nejkrásnější a nejslavnější ostrov Neapolského zálivu si získal svůj věhlas po celém světě. Největší dary Ischie jsou slunce, pláže, překrásná příroda, milí obyvatelé a zejména více než sto léčivých termálních pramenů. K největším zážitkům patří návštěva okouzlujících termálních parků, které nabízí množství bazénů s  léčivou, termální, mořskou nebo sladkou vodou o různé teplotě. Aragonský hrad, Sorgeto – horký pramen, který se vlévá do moře a vynikající italské jídlo je to, proč se sem návštěvníci znovu vracejí. Ženy ocení dokonalou rehabilitaci celého těla a relaxaci v teplých vodách, jak na začátku sezóny, kdy je ostrov zcela zelený a je tu klid a pak v září, kdy si prodlouží léto, „nahřejí“ se před zimou a je tu velmi teplé moře.

Lázeňský hotel Galidon leží přímo nad krásnou zátokou Citara se slavným termálním parkem Poseidonovy Zahrady. Centrum městečka Forio je 25 minut chůze. Nejznámější pláž Citara leží cca 600 m od hotelu, či zkratkou asi 300 m po schodech. K dispozici je Shuttle bus, který v domluvených hodinách sváží klienty do Foria a na pláž Citara. U  hotelu je i zastávka místní dopravy. Hotel je známý vynikající domácí kuchyní s nabídkou místních specialit. Ke stravování formou polopenze, kdy lze vyměnit i večeři za oběd, je možné doobjednat soft drinks all inclusive. K vybavení patří recepce (i česky hovořící pracovník), WiFi, restaurace, 2 bary, 2 venkovní bazény – jeden s  termální vodou, druhý sladkovodní, vnitřní termální bazén, termální sauna, termální lázně s procedurami s termálním bahnem (za popl.), terasa na cvičení s nádherným výhledem na moře.

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2–4lůž. pokoje s  přísl., lednice, TV/SAT, fén, balkon, klima. 
 • stravování: polopenze, Hotel Galidon: snídaně- bufet, večeře – hlavní jídlo výběr z  menu, předkrmy, zákusky, saláty – bufet, vynikající strava, možnost dokoupit all inclusive nápoje (v ceně od 10.00 do 22.00 rozlé- vané nealko. nápoje, voda, víno, čaje, výborná italská káva), možnost vyměnit večeři za oběd)
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s  využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění těla, redukce
 • aquagymnastika v bazénu, služby delegáta
Letecká doprava, transfer do/z letoviska za přípl. Autobusová doprava (odjezd v pátek) za přípl.

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 05. 05. 2018 - 12. 05. 20187 dní
1 lůžkový
dospělí  11800 Kč 
2 lůžkový
dospělí  8960 Kč 
2 lůžkový(moře)
dospělí  10160 Kč 
2-3 lůžkový(moře)
dospělí  10160 Kč 
2-3 lůžkový
dospělí  8960 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  8960 Kč 

K ceníku

Doprava autobus cena 3 890 Kč (odjezd v pátek dopoledne)
Doprava letecky 5. 5. – 12. 5. 8 910 Kč (včetně transferů)
Dospělí na 3.lůžku: 7 940 Kč
Příplatek: all inclusive nápoje 1 350 Kč,
Galidon mořská strana 1 200 Kč

Cena nezahrnuje

lázeňskou taxu cca 1,5 Eur./os./den

Naše doporučení

Výlety: u delegáta

Tip

Ischia je „fantastická záležitost“ – moře, termály, slunce, italská káva, skvělá strava. Unikátní poloha. V  květnu rozkvetlý ostrov a  úplný klid, hotel s lázněmi (v  plné sezóně velmi drahý) a v nejžádanějším měsíci vůbec – v  září, kdy je teplé moře a  příjemné podnebí pro termály. Pobyty lze prodloužit na 11 dnů. Pro pohodu klientů organizujeme společné návštěvy parků a cvičíme zde v teplých bazénech.