Hotel Galidon

Hotel Galidon***

Moře a zázračné prameny, které léčí

 • 2–3x denně cvičení pro každý věk
 • 8denní pobyt, letecky, celková regenerace
 • nadstandard, oblíbený pobyt již 14.rok
 • velmi žádaná lokalita, za super cenu
 • špičkový hotel s 3 bazény, sauna a lázně
 • vynikající polopenze, all inclusive nápoje
 • Poseidonovy zahrady příjemnou procházkou
 • kouzelné městečko Forio na dosah
 • slevy na vstupy do termálních parků
 • společné návštěvy parků i s dopravou
cena od 9 360 Kč

Popis hotelu

Ostrov Ischia se nachází v jižní Itálii, v Tyrhénském moři. Nejkrásnější a nejslavnější ostrov Neapolského zálivu si získal svůj věhlas po celém světě. Největší dary Ischie jsou slunce, pláže, překrásná příroda, milí obyvatelé a zejména více než sto léčivých termálních pramenů. K největším zážitkům patří návštěva okouzlujících termálních parků, které nabízí množství bazénů s  léčivou, termální, mořskou nebo sladkou vodou o různé teplotě. Aragonský hrad, Sorgeto – horký pramen, který se vlévá do moře a vynikající italské jídlo je to, proč se sem návštěvníci znovu vracejí. Ženy ocení dokonalou rehabilitaci celého těla a relaxaci v teplých vodách, na začátku sezóny, kdy je ostrov zcela zelený, je tu klid a v termálních parcích velmi málo lidí.

Lázeňský hotel Galidon leží přímo nad krásnou zátokou Citara se slavným termálním parkem Poseidonovy Zahrady. Centrum městečka Forio je 25 minut chůze. Nejznámější pláž Citara leží cca 600 m od hotelu, či zkratkou asi 300 m po schodech. K dispozici je Shuttle bus, který v domluvených hodinách sváží klienty do Foria a na pláž Citara. U  hotelu je i zastávka místní dopravy. Hotel je známý vynikající domácí kuchyní s nabídkou místních specialit. Ke stravování formou polopenze, kdy lze vyměnit večeři za oběd, je možné doobjednat soft drinks all inclusive. K vybavení patří recepce (i česky hovořící pracovník), WiFi, restaurace, 2 bary, 2 venkovní bazény – jeden s  termální vodou, druhý sladkovodní, vnitřní termální bazén, termální sauna, termální lázně s procedurami s termálním bahnem (za popl.), terasa na cvičení s nádherným výhledem na moře.

Nejvíce oceníte opravdu příjemné rodinné prosředí a nádhernou zahradu na relaxaci. Hotel je velmi žádaný nejen pro svoji skvělou polohu, ale hlavně ocenite opravdu příjemné rodinné prostředí a nádhernou zahradu. Při zájmu klientů organizujeme společné návštěvy termálních parků s přistaveným minibusem. Pobyt lze na vyžádání  v cestovní kanceláři prodloužit na 11 denní pobyt od PÁ do PO.  Cena pobytu závisí na aktuální ceně letenky.

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2–4lůž. pokoje s  přísl., lednice, TV/SAT, fén, balkon, klima. 
 • stravování: polopenze, snídaně- bufet, večeře – hlavní jídlo výběr z  menu, předkrmy, zákusky, saláty – bufet, vynikající strava, možnost dokoupit all inclusive nápoje (v ceně od 10.00 do 22.00 rozlé- vané nealko. nápoje, voda, víno, čaje, výborná italská káva), možnost vyměnit večeři za oběd)
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s  využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění těla, redukce
 • aquagymnastika v bazénu, služby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 03. 05. 2019 - 13. 05. 201911 dní
2 lůžkový
dospělí  12730 Kč 
2 lůžkový(moře)
dospělí  14730 Kč 
2-3 lůžkový
dospělí  12730 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  12730 Kč 
Termín 06. 05. 2019 - 13. 05. 20198 dní
1 lůžkový
dospělí  12240 Kč 
2 lůžkový
dospělí  9360 Kč 
2 lůžkový(moře)
dospělí  10760 Kč 
2-3 lůžkový(moře)
dospělí  10760 Kč 
2-3 lůžkový
dospělí  9360 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  9360 Kč 

K ceníku

Doprava letecky 8 980 Kč (včetně transferů)
Dospělí na 3.lůžku: 8 320 Kč
Příplatek: all inclusive nápoje 1 370 Kč,
Příplatek: mořská strana 1 400 Kč/os

Doprava

letecky

Cena nezahrnuje

Doprava letecky 8 980 Kč (včetně transferů)

lázeňskou taxu cca 1,5 Eur./os./den

Tip

Ischia je „fantastická záležitost“ – moře, termální lázně, slunce, italská káva, skvělá strava, milí lidé. Prostě to nejlepší, co Evropa nabízí. Vyjímečně příjemný rodinný hotel s lázněmi má unikátní polohu blízko nejkrásnějšího termálního parku. V květnu je  ostrov nádherně rozkvetlý a je zde klid. Pobyt lze prodloužit na 11 dnů (PÁ-PO). Pro pohodu klientů organizujeme společné návštěvy parků a cvičíme zde v teplých bazénech. Pobyt bývá rychle vyprodaný.

Možno objednat na místě

Výlety: u delegáta