Hotel Gouves Sea & Mare Resort

Hotel Gouves Sea & Mare Resort****

Dovolená pro milovníky krásných pláží

 • 8 denní pobyt, letecky, cenový hit
 • cvičení 2-3x denně pro každý věk
 • Kréta - perla Středozemního moře klidné letovisko, blízko kulturní vyžití
 •  pěknýzrekonstruovaný 4* hotel
 • hotel v zahradě s bazénem, přímo u pláže
 • vynikající strava formou all inclusive
 •  písečné pláže s jemným pískem
 • příjemné slunečné počasí, teplé moře
 • načerpejte pozitivní energii před zimou
 • pro muže i ženy, nádherné výlety v okolí
cena od 13 Kč

Popis hotelu

Řecké ostrovy s jejich neopakovatelným kouzlem, blankytným mořem a krásnou přírodou patří k tomu nejlepšímu, co může Evropa nabídnout. Ostrov Kréta je jedním z nejpůvabnějších a turisticky nejvyhledávanějších řeckých ostrovů, kde slunce svítí více než 300 dní a hlavní turistická sezóna, do konce října.

Letovisko Gouvesje dnes už prakticky součástí oblíbené turistické oblasti na severu Kréty, kde se jednotlivá letoviskanavzájem prolínají, rozhodně ale patří k těm klidnějším.Najdete zde mnoho vynikajících pláží, které uspokojí všechny turisty. Pláže jsou zde spíše menší, tvořené zálivy s písečnými, kamenitými i oblázkovými plážemi. V letovisku je několik restaurací, taveren, obchodů s potravinami a suvenýry,půjčovny aut či kol, dva bankomatya zdravotnické zařízení.

Nechcete se o dovolené nudit? Nabízí se procházka k přímořskému kostelu Saints Constantine v malém borovém háji. O kousek dál je malebná vesnice Skotino a Skotino jeskyně, která patří k největším na Krétě. Má hloubku 160 metrů a někteří lidé dokonce věří, že toto byl labyrint legendárního Minotaura.Další předností střediska Gouves je blízkost hlavního města, kam se díky dobrému dopravnímu spojení dostanete velmi rychle

Nádherný klubový hotel Gouves Sea & Mare Resort prošel celkovou rekonstrukcí.  Je vhodný pro milovníky krásných pláží, klidného prostředí  a dobréhoservisu.Tento komplex se skládá z několika budov rozmístěných přímo u písečné pláže v klidnějším letovisku Gouves. Jednotlivé budovy jsou rozmístěny v rozlehlé zahradě (2200 m2), kterou vede cesta přímo na krásnou písečnou pláž. Hotel je vzdálen 7 km od rušného letoviska Hersonissos, se kterým zajišťuje spojení místní autobusovádoprava.

Resort nabízí klientům 24 hodinovou recepci, trezor na recepci, lobby, internetový koutek, WiFi v lobby,TV koutek, restaurace, beach bar-tavernu, venkovní bazén, dětské hřiště, tenisový kurt,stolní tenis, basketbal…

Hotel nabízí prostorné pokoje, z nichž všechny jsou pěkně zařízeny vmoderním a komfortním stylu.
Strava se podává formou all inclusive(snídaně (07.30-10.00 hod.0) - v hlavní restauraci formou bufetu. Časné snídaně (05.00-07.00 hod.) -časné snídaně pouze po předchozí rezervaci do 18.00 hod. předem. Pozdní snídaně (10.00-10.30 hod.).Oběd (12.30-14.00 hod.) - v hlavní restauraci formou bufetu. Občerstvení během dne (11.00-17.30 hod.), široký sortiment občerstvení (pizza, dezerty, zmrzlina) v Pool baru. Káva, čaj se podává každý den (15.30-17.00 hod.), v Pool baru. Večeře (19.30-21.30 hod.) - sedm různých tematických večeru v hlavní restauraci hotelu. Podle tématických večerů: téma bufetu, denně různé saláty, studené a teplé předkrmy, ovoce, pečivo. Dále je zde krétský koutek a koutek s dietními pokrmy. K večeři je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů. Bary: Pool bar (10.30-01.00 hod.), Hlavní bar (18.00- 01.00 hod.). V All inclusive barech podáváme (od 10.00 do 23.00 hod.) výběr místních lihovin, koktejly, destiláty, pivo, místní víno, filtrovanou kávu, Nescafé, espresso, cappuccino, ledovou kávu, kakao, čaj, nealkoholické nápoje a džusy. Nápoje za poplatek: dovozové a prémiové nápoje, jako jsou nějaké druhy whisky, šampaňské, fresh džusy apod.

Na Krétě se dají podnikat nádherné výlety a právě v tuto roční dobu je na ně  nejpříznivější počasí – není takové horko.

Pojeďte s námi a udělejte něco pro své zdraví, postavu, dobrou náladu a psychiku. Zima bude dlouhá.

Cena zahrnuje

 • ubytování:2-3 lůžkové pokoje a rodinné pokoje s příslušenstvím, klimatizace, SAT/TV, rádio, telefon, minilednička, fén, trezor, WiFi, balkon nebo terasa.
 • strava: formou all inclusive
 • cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk.
Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění celého těla, redukce
 • 2-3x aquagymnastikav bazénu a v moři
 • letecká doprava, transfer do/z letoviska
 • služby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 07. 10. 2018 - 14. 10. 20187 dní
1 lůžkový
dospělí  20480 Kč 
2 lůžkový
dospělí  13890 Kč 
2 lůžkový(s přistýlkou)
dospělí  13890 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  13890 Kč 

Doprava

Doprava: letecky doprava Praha – Heraklion – Praha

Výlety: u delegáta

Tip

Využijte fantastické nabídky a vynikající ceny,prodlužte si léto na ostrově Kréta, kde jsoui v říjnu teploty stále ještě příjemné a pláže nejsou přeplněné. Prožijte pobyt ve velmi pěkném hotelu s all inclusive, který prošel celkovou rekonstrukcí a je přímo u pláže. Rozhýbejte tělo skvělým cvičením, pochutnejte si na vynikajících „krétských“ pochoutkách a celkově si odpočiňte. Pěkné výlety.