Pobyt u termálního jezera, který Vás omladí

2–3x denně cvičení pro každý věk

 • 7denní pobyt, doprava, výhodná cena
 • hotel propojen s termálními lázněmi
 • aquagymnastika a plavání v jezeře
 • unikátní přírodní termální jezero 33°C
 • hezké městečko s kulturním vyžitím
 • výlety – městečko Keszthely, Balaton
 • velmi ozdravný a regenerační pobyt
 • vhodné i pro muže – cyklistika, výlety
cena od 9 390 Kč

Popis hotelu

Hevíz, mezinárodně uznávané prvotřídní lázeňské středisko, leží v jihozápadním cípu Balatonu, 6 kilometrů od městečka Keszthely, které se díky historickým památkám a vynikajícím kulturním programům stalo jedním z nejnavštěvovanějších míst Balatonu. Centrum Hevízu tvoří lesopark s největším přírodním termální jezerem s horkou vodou v Evropě. Do jezera prýští radioaktivní uhličitano–sirnaté prameny. Teplota vody se pohybuje kolem 33 až 34 °C. Termální voda i na celém světě jedinečné bahno mají vynikající účinky pro regeneraci pohybového ústrojí a pomohou k celkovému uvolnění. Relaxační plavání ve vodě mezi lotosy přispívá k obnovení psychické rovnováhy. Inhalace par z jezera působí pozitivně na celý organismus. Městečko s mondénní promenádou s množstvím obchůdků, kaváren a sklípků nabízí typickou maďarskou atmosféru. Doporučujeme návštěvu tradičního trhu, kde najdete vše od zeleniny přes víno, klobásy, pálenky až po keramiku za výhodné ceny. V okolí stojí za návštěvu např. jezero Balaton či zámek v Keszthely (se světově proslulou knihovnou Helikon). Pobyt doporučujeme autobusem, hotel má omezený počet parkovacích míst. 

Hotel Panorama se nachází v centru města pouhých 150 m od jezera. V hotelu je restaurace, bar, kosmetika, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, směnárna, trezor, WiFi, kulturní program (ukázka řemesel, každý večer živá hudba v lobby baru…). 

Klienti mají vstup denně na 3 hodiny do Léčebných a zážitkových lázní Szt. András, které
jsou spojeny s hotelem krytou, vytápěnou chodbou, nebo vstup na 3 hodiny do jezera s možností použití solné kabiny a fitness. Voda je zde velmi silná, delší pobyt se nedoporučuje. Pobyt je koncipován tak, abyste pocítili opravdu pozitivní změny na svém těle. Dopoledne jsou lekce více kondiční na celkové zpevnění a redukci, poté zregenerujete svoje těla v termální vodě. Odpoledne, kdy Vaše svaly budou uvolněné, se budete věnovat pomalejším rehabilitačním lekcím (pilates, míče, joga…), abyste celé tělo pořádně protáhli, odstranili případné bolesti zad. Oblíbený pobyt.

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, TV/SAT,telefon, minibar,balkon, župan
 • stravování: polopenze formou bohatého bufetu, BONUS – polévkový bufet k obědu
 • 6 x vstup na 3 hodiny do lázní Szt. András nebo vstup na 3 hodiny do termálního jezera
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění celého těla, redukce
 • aquagymnastika a rehabilitace v areálu

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

K ceníku

Doprava autobus odjezd v sobotu večer, cena 2080 Kč
Příplatek: 1lůžkový pokoj 1500 Kč
Sleva: dospělí bez cvičebního programu 800 Kč

 

Doprava

vlastní, autobus, parkování u h. Panorama: garáž 8 Eur/den, venk. parkování 6 Eur/den. Omezený počet míst. Při obsazení možnost parkovat i u h. Helios (800 m) 2 Eur/den
Doprava autobus odjezd v sobotu večer, cena 2080 Kč

Cena nezahrnuje

lázeňskou taxu 1,8 Eur/os./den

Naše doporučení

Pobyt doporučujeme autobusovou dopravou.

Tip

Poznejte s námi jeden z přírodních pokladů – termální jezero v Hevízu, kde v harmonii soužívají lidé a lekníny... Ochutnáte skvělý guláš i lahodné víno, zatančíte čardáš, ale především ozdravíte celé své tělo. Kombinace smysluplného cvičení a termálů dělá divy. A hlavně Maďarsko je k Vaší peněžence laskavé a můžete doplnit „svůj šatník a botník“.

Možno objednat na místě

Výlety: u delegáta

Fotogalerie

Naleznete v kategoriích: Maďarsko | Pobyty v zahraničí | Týdenní a vícedenní pobyty