Hotel Smeraldo

Hotel Smeraldo***

Začněte léto v turisticky atraktivní oblasti

2–3x denně cvičení pro každý věk
 • 8denní pobyt, letecky, poznávání, relaxace
 • vynikající cenu na velmi žádanou lokalitu
 • Toskánsko – kouzelné pláže, čisté moře
 • turisticky nejatraktivnější oblast Itálie
 • krásná příroda, historické skvosty, umění
 • hotel v udržované zahradě blízko pláže
 • BONUS – v ceně nápoje, sleva plážový servis
 • velká nabídka atraktivních poznávacích výletů
cena od 19 530 Kč

Popis hotelu

Středověká města, renesance, moře, vinice, olivové háje, cypřišové aleje, venkovská sídla a zemědělské usedlosti krásně zasazené do okolní krajiny – to vše je Toskánsko. Tento kouzelný region se nachází ve střední Itálii na pobřeží Tyrhénského moře. Hlavním městem regionu je úchvatná Florencie, kolébka renesance opěvovaná jako nejkrásnější město Itálie. Siena, Pisa, Lucca, San Gimigiano a bezpočet menších městeček a usedlostí spolu s Florencií tvoří společně celek obdivuhodného architektonického bohatství. Silničky, vedoucí k usedlostem na vrcholcích, se klikatí krajinou mezi zelenými stráněmi, vinicemi, olivovými háji a alejemi cypřišů. Venkovské statky, panská sídla a středověké osady, které se dochovaly téměř nedotčené od dob, kdy byly založeny na vrcholcích pahorků. Objevte s námi kouzlo a nadýchejte se opojné atmosféry jednoho z nejkrásnějších míst Itálie.

Oblíbené letovisko Lido di Camaiore je součástí toskánské riviéry Versilia, která je lemována pohořím Apuánských Alp. Jedná se o klidnější středisko, které má ovšem veškeré předpoklady pro strávení příjemné dovolené. V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit přírodní divadlo v parku La Versiliane v sousedním městečku Marina di Pietrasanta, které proslulo zručností místních kameníků. Městečka Lucca a Pisa jsou do cca 40 km.

Příjemný rodinný hotel Smeraldo se nachází cca 120 metrů od pláže v udržované zahradě. K vybavení patří recepce s halou, Wi-Fi, výtah, bar a restaurace. Je nedaleko pobřežní promenády, která se táhne celým letoviskem. Autobusová zastávka se nachází cca 50 metrů od hotelu. Můžete dojet např. do Viareggia, kde naleznete další množství obchodů, barů a restaurací. Nedaleko hotelu u pobřežní promenády jednou týdně místní trhy (pondělí). Plážový servis za zvýhodněnou cenu pro hotelové hosty. Cvičení probíhá v areálu hotelu.

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2lůž. pokoje s přísl. (možnost přistýlky), TV/SAT, klimatizace, telefon, balkon
 • stravování: polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu s bufetem salátů, včetně sklenice vody a vína
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění těla, redukce
 • aquagymnastika v moři na uvolnění
 • letecká doprava, transfer do/z letoviska
 • služby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

K ceníku

Sleva: přistýlka dospělí 500 Kč
Příplatek: 1lůžkový pokoj 2 900 Kč

Doprava

letecky Praha –Boloňa – Praha

Předběžný letový řád
OK 730 07:10 PRAHA - BOLOŇA 09:10
OK 731 09:40 BOLOŇA - PRAHA 11:40

Lety jsou operovány s leteckou společností ČSA. Změna letového řádu vyhrazena.

Cena nezahrnuje

případnou pobytovou taxu

Tip

Toskánsko = absolutní pocit štěstí. Spojte skvělé cvičení u moře s poznáváním toho nejlepšího, co Itálie nabízí - Florencie, Siena, Pisa, Lucca, San Gimigiano…Nádherná příroda, historie a neskutečná pohostinnost. Útulný, dobře hodnocený hotel v zahradě blízko pláže. Vynikající italská strava a příjemná atmosféra. Cenově velmi výhodné na danou oblast.

Možno objednat na místě

Výlety: u delegáta

Naleznete v kategoriích: Pobyty v zahraničí