Hotel Sunflower

Hotel Sunflower***

Poznávací pobyt, cvičení a moře

1–2x denně cvičení pro každý věk
 • 8denní pobyt, letecky, poznávací pobyt
 • jedno z nejkrásnějších míst ve Středomoří 
 • historické, architektonické, přírodní skvosty
 • 2 celodenní výlety – nejzajímavější památky 
 • největší přírodní atrakce Malty – Modrá laguna
 • oblíbené letovisko s kulturním životem
 • hotel s krásným bazénem a jacuzzi na střeše
 • vnitřní bazén, masáže a wellness procedury
 • příjemný klidnější termín, teplé počasí a moře
cena od 21 580 Kč

Popis hotelu

Malta je jedním z nejkrásnějších míst ve Středomoří a patří mezi nejoblíbenější turistické destinace v Evropě. Ostrov každoročně navštíví mnoho turistů, kteří si chtějí užít pohodovou dovolenou u moře a něco také vidět. Proto jsme pro Vás připravili pobyt, který je kombinací poznávání, přiměřeného cvičení a relaxace u moře v termínu, kdy je zde méně turistů, a přitom velmi pěkné počasí. Cvičení probíhá 2x denně ve volných dnech, při výletech cca 1x denně. Je doplněno aquagymnastikou v pěkném hotelovém bazénu.

Malta je největším ostrovem maltského souostroví. Najdete zde nádherné pláže , starobylá města, v níž se mísily italské, arabské i britské vlivy a velké množství nákupních příležitostí.V ceně je celodenní výlet do hlavního města Malty Valletty, která byla zapsána na seznam UNESCO. Milovníci historických památek a zajímavé architektury si zde přijdou na své. Vydáte se do starého nádherného města Rabatu. Program zakončíte v Mdině, která je označována za nejkrásnější město Malty. Zde se zastavil čas a je rájem pro filmaře. Dále je v ceně celodenní výlet na sousední ostrov Gozo, kdysi prý obývaný mytickou nymfou Kalypsó a návštěva prehistorických chrámů Ggantija. Oběd v typické vesničce na Gozu, po obědě návštěva hlavního města ostrova Victoria, volno na nákupy. Vstupné do některých památek nemusí být v ceně, záleží na každém, kam se půjde podívat. Na místě je (za přípl.) v nabídce výlet lodí na malý ostrov Comino s úžasnou Modrou lagunou. Patří mezi největší přírodní atrakce celé Malty a čeká Vás zde skvělé koupání.Qawra je oblíbené letovisko s bohatým kulturním životem. Je protkáno řadou malých uliček, v nichž vždy naleznete dobrou restauraci či obchod se suvenýry. Skalnaté pláže omývá průzračné moře, pobřežní promenáda je plná možností k posezení s výhledem na záliv.

Hotel Sunflower leží v klidné části střediska Qawra cca 900 m od centra. Je to jeden z nejpoptávanějších hotelů na ostrově. Je vhodný pro méně náročnou klientelu, která chce svůj pobyt na Maltě strávit aktivním poznáváním ostrova i relaxací u moře. Klienti se sem rádi vrací kvůli dobré stravě a krásnému bazénu s jacuzzi na střeše hotelu (lehátka v ceně). Zde bude probíhat i cvičení. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, výtah, útulná restaurace a bar, internetová kavárna (za popl.), WiFi zdarma, vnitřní bazén, masáže a další wellness procedury (za poplatek).Na pobřeží dojdete procházkou, jsou tu pláže kamenité a menší písčitá pláž. Voda je čistá a teplá. Na další písečné pláže lze dojet místním autobusem. Můžete se s námi těšit na zajímavý pobyt v nádherné destinaci.

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2lůž. pokoje s přísl. (možn. přist.), TV/SAT, fén, trezor (za popl.), klima, tel., balkon
 • stravování: snídaně formou chutného bufetu (večeře za příplatek)
 • 1–2 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění těla, redukce
 • 2-3x aquagymnastika v bazénu
 • celodenní výlet do Valletty, Rabatu, Mdiny
 • celodenní výlet na ostrov Gozo, oběd
 • letecká doprava, transfer do/z letoviska 
 • služby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

K ceníku

Příplatek: 1lůžkový pokoj 3 500 Kč
Příplatek: večeře 2 215 Kč

Doprava

letecky Praha – Malta – Praha

Předběžný letový řád
KM539 PRGMLA    10OCT  1110-1340
KM538 MLAPRG    17OCT  0750-1020

Cena nezahrnuje

ekologickou taxu ve výši 0,5 EUR/os. /den

Tip

Nenechte si ujít příležitost s námi navštívit jedno z nejpůvabnějších míst celého Středomoří. Pobyt je skvělým spojením - poznávání toho nejlepšího na ostrově a okolí, slunění a koupání v teplém moři v říjnu, cvičení na střeše hotelu s unikátním výhledem. Cenově dostupný hotel s 2 bazény a jacuzzi. Výlety za historickými památkami v ceně.

Možno objednat na místě

Výlety: u delegáta

Naleznete v kategoriích: Pobyty v zahraničí