Hledat nabídky

Vyberte měsíc:

Vyberte zemi:

Vyberte město:

Hotel Villaggio Green Garden Club****

Zakončete léto na bílých plážích

Země: Itálie
Místo pobytu: Itálie, Kalábrie, Briatico

2–3x denně cvičení pro každý věk

 • 8denní pobyt, letecky, romantika
 • Kalábrie – nejkrásnější pláže celé Itálie
 • malebná příroda, křišťálově čisté moře
 • pobyt – vynikající cena na danou lokalitu
 • okouzlující historická městečka na dosah
 • hotel v tropické zahradě přímo u pláže
 • aquagymnastika v bazénu i v moři
 • velká nabídka atraktivních výletů

Popis hotelu

Kalábrie se nachází na jihu italského poloostrova a ti, kdo ji navštívili, ji nazývají „rájem na zemi“. Jsou zde jedny z nejkrásnějších pláží celého Apeninského poloostrova. Kalábrii si zamiluje ten, kdo má rád hory v těsné blízkosti moře, dlouhé písečné pláže, za kterými nestojí hradba hotelových paneláků, ale jen historická městečka s typicky úzkými italskými uličkami pulsujícími středomořským životem. Jedna z nejhezčích oblastí Kalábrie je výběžek Tropea na pobřeží Tyrhénského moře, kde najdete pláže s bílým pískem, tyrkysové moře a dvě nejosobitější starobylá městečka Tropea a Pizzo. 

Hotel Villaggio Green Garden Club se nachází v překrásném zálivu v blízkosti městečka Briatico. Původně rybářské centrum se rozkládá na  pobřeží nazývaném Pobřeží Bohů a v současnosti se řadí mezi dobře vybavené turistické oblasti. Hotel se nachází s cca 100 m od soukromé pláže s jemným pískem a místy oblázky, která je vybavena slunečníky, lehátky (pro hotelové hosty v ceně).

Hotel je obklopený tropickými rostlinami a zelení, hlavně pak různorodými palmami .Je zde velký bazén (může být vyžadováno použití koup. čepice), bar, restaurace s terasou s výhledem na moře, recepce, tenisový kurt, WiFi (zatím za popl.). Komplex je rozdělený na hotelovou část a rezidenční část, kde se nacházejí apartmány s kuchyňkou v přízemních vilkách. Oficiálně hotel je 4*, v rámci evropských standardů jej lze hodnotit spíše jako 3*. Kalábrie je zatím rozvíjející se destinace a je nutné tuto destinaci takto vnímat i co se týče služeb. Je vhodná pro ty, kteří chtějí poznat krásnou panenskou přírodu a běloskvoucí pláže. Briatico je ideálním místem pro podnikání výletů do okolí. V nabídce budete mít např. lodní výlet na Liparské ostrovy (tři nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli), návštěva města Reggio Calabria, Bronzi di Riaci, katedrála a hlavní třída Corso Garibaldi, známá vášní pro módu a místní obchody jsou opravdu vyhledávané a další. Z Briatica můžete jet i sami vláčkem do nádherných městeček Tropea a Pizzo, které Vás okouzlí nejen svojí nádherou, ale i velkým množstvím obchůdků s nádhernou obuví. Jsou to tak 2–3 zastávky. Cvičeni probíhá v místním amfiteátru, částečně zastíněném.

Tip

Pojeďte s námi odhalit kouzlo této méně známé panenské části Itálie, zjihněte nad křišťálovým mořem, plážemi s bílým jemným pískem, ochutnejte místní vynikající kuchyni. Pozorujte na Stromboli noční výbuchy sopky, navštivte jedno z nejkrásnějších míst Evropy – městečko Tropea a další historické skvosty. A to vše za výhodnou cenu. Nejžádanější pobyt minulé sezóny.

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2–3lůž. pokoje (možnost přistýlky) a apartmány s kuchyň. koutem s přísl., lednice, TV/SAT, fén, klimatizace, trezor, terasa či balkon 
 • stravování: polopenze formou bohatého bufetu včetně vody a vína k večeři (cca sklenice/os.)
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění celého těla, redukce
 • pravidelná aquagymnastika v bazénu, v moři
 • 1x polodenní výlet městečko Pizzo (může být uskutečněn i v den příletu nebo odletu)
 • letecká doprava, transfer do/z letoviska
 • služby delegáta

Základní ceník (pro Podrobný ceník klikni ZDE)

hotel Villaggio Green Garden Club

datum od - do typ ceny cena
11. 09. 2017 - 18. 09. 2017cena dospělí 2 lůžkový pokoj17550 Kč

Sleva: přistýlka dospělí 500 Kč, děti do 12 let 2 000 Kč
Příplatek: obědy 1 500 Kč
Příplatek: 1lůžkový pokoj 2 900 Kč

Dětskou cenu zájezdu lze uplatnit, pokud dítě v den návratu ze zájezdu nedosáhne stanovenou horní hranici věku.

Možno objednat na místě

Výlety u delegáta

Doprava

letecky Praha – Lamezia Terme– Praha

Fotogalerie

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Ceny - hotel Villaggio Green Garden Club

Termín 11. 09. 2017 -- 18. 09. 2017

1 lůžkový dospělí  20450 Kč 
Na dotaz
2 lůžkový dospělí  17550 Kč 
Na dotaz
2 lůžkový(s přistýlkou) dospělí  17550 Kč 
Na dotaz
2 lůžkový(apartmán) dospělí  17550 Kč 
Na dotaz
jedu sama(ubytovat s někým) dospělí  17550 Kč 
Na dotaz