Hledat nabídky

Vyberte měsíc:

Vyberte zemi:

Vyberte město:

S ÚSMĚVEM NA MAURICIUS s Míšou Kholovou

termín 8.3.-18.3.2018

Země: Mauricius
Místo pobytu: Mauricius

12denní pobyt, letecky, exotika
2x denně cvičení pro každý věk
nejkrásnější pláže mauricijského severu
• nedotčená příroda
• poznání kouzelné mořské fauny i flóry
• poznejte poutavou kulturní směs ostrova

Popis hotelu

Hotel Seaview Calodyne je menší hotelový resort rodinného typu leží v severovýchodní části ostrova. Láká svou příjemnou atmosférou a krásnou písčitou běloskvoucí pláží, na které je umístěn v tyrkysové laguně Calodyne.
Hotelový resort se skládá z menších dvoupatrových vilek, nabízí wellness centrum, celoročně otevřený venkovní bazén, bar, dětské hřiště, bezplatné Wi-Fi. V rezortu je dostupné vybavení pro vodní sporty a lze si v něm zdarma půjčit jízdní kola. Nechybí ani služba půjčení aut.

Hosté si tu mohou zahrát stolní tenis a kulečník. Seaview Calodyne Lifestyle Resort se nachází 6 km od Grand Baie - kdysi malá klidná rybářská vesnička se během let proměnila v oblíbené letovisko, které se chlubí jak krásnou přírodou, tak kvalitními službami. V centru se nachází obchůdky všeho druhu od suvenýrů, přes oblečení až popotraviny. Zde také najdete rozmanité restaurace, bary a diskotéky.

 

Standardní pokoj typu Deluxe - klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, Wi-Fi (zdarma), set pro přípravě čaje a kávy, minibar (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, WC),fénem, většina situována v přízemí s terasou.

 

Tip

Relax na ostrově snů, jedno z nejkrásnějších míst Indického oceánu.

Cena zahrnuje

Cena 58 100, Kč/osobu - poslední volné místo pro 1 osobu

letenky, transfery letiště - hotel – letiště , ubytování, polopenze, cvičební kondičně rehabilitační program, pojištění CK proti úpadku, 2 výlety:

1) Cocktail of Culture & discovery – s česky mluvícím průvodcem
Po snídani odjezd od hotelu. Nejdříve navštívíte Botanickou zahradu Pamplemousses, která je jedna z nejdůležitějších botanických zahrad na světě.Další zastávkou bude Museum cukrové třtiny v Beau Plan, opravdová fabrika,která byla kompletně zrekonstruována. Objevíte kompletní historii ostrava Mauricius. Po prohlídce bude oběd v místní restauraci muzea a následně přejezd do Port Luise, hlavního města s procházkou barevným trhem Cuadan Waterfront, kde vás průvodce seznámí s bylinami a kořením, které se tradičně používá v místní kuchyni. Volno na nákupy.


2) Přírodní krásy ostrova – s česky mluvícím průvodcem
Den začíná uprostřed zelené přírody ostrova u Trou aux Cerfs: spící sopka, následně s návštěva a procházka u Grand Basin – posvátné jezero obklopené hinduistickými chrámy. Následně zastávka u Black River Gorges – nejznámější národní park, zde se budete moci pokochat nádherným výhledem do kraje
Následně oběd u „Le Chamarel“, restaurace s krásným výhledem na jihozápadní pobřeží. Po obědě návštěva Chamarel s výraznou červenou zemí a vodopádem.

Základní ceník (pro Podrobný ceník klikni ZDE)

Doprava

Letecky

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění 990,- Kč/osobu

Ostatní fakultativní výlety na místě – např. výlet
Plavba Katamáránem – východní pobřeží

Plavba se koná východním pobřeží v tyrkysových vodách lagun, návštěva vodopádu Grand River South East s koupáním a šnorchlováním v laguně. BBQ oběd na lodi. Plavba na pláž Ile aux Cerfs s koupáním. Na lodi je k dispozici bar s nealko nápoji, pivem a rumem – možno si vybrat z nabídky koktejlů.
V ceně oběd i nápoje.
Cena na osobu 3 000 Kč

Fotogalerie