Smaragdový ostrov Středozemí

2–3x denně cvičení pro každý věk
  • 8/12 denní pobyt, letecky, cenově výhodné
  • jedno z nejhezčích letovisek na Korfu
  • „voňavý“ zelený ostrov plný květin a zeleně
  • pěkné vily v blízkosti pohádkové pláže
  • průzračné moře oceněné modrou vlajkou
  • vynikající strava v místních tavernách
  • plocha na cvičení s výhledem na moře
  • vhodné i pro rodiny, dětské ceny až do 18 let
  • kulturní vyžití, hudební večery, výlety
cena od 15 810 Kč

Popis hotelu

Ostrov Korfu (řecky Kerkyra) je druhým největším ostrovem Jónského moře. Je označován za věčně zelený ostrov. Pohltí Vás rozmanitou faunou a flórou. Ostrov s přívlastkem smaragdový se na jaře doslova topí v záplavě květů. Na severozápadě se nachází romantické letovisko Agios Stefanos, jedno z nejhezčích na ostrově. Poklidné městečko vyrostlo na základech původní rybářské osady. Hlavním lákadlem je široká a více než kilometr a půl dlouhá písečná pláž, na které není těžké najít klidné místo a to i pro příznivce koupání bez plavek. Tato pláž
byla oceněna modrou vlajkou. Navíc se vám odtud nabízí pohled na tři málo obydlené ostrůvky Mathraki, Othoni a Erikoussa a navečer na romantické západy slunce. Hned vedle letoviska najdete rybářský přístav, z něhož vyjíždějí lodě na tyto ostrovy. Architektura je plně v souladu s přírodním prostředím bez velkých a hlučných hotelových komplexů.

V městečku naleznete obchůdky a řecké taverny s velmi příjemným večerním programem, bary, půjčovny aut i kol. Na pláži jsou k dispozici sprchy, lehátka, slunečníky a plážové bary.

Vila Argyris se nachází ve svahu na okraji letoviska.Vila Argyris se nachází ve svahu na okraji letoviska.Právě na severu je pláž Agios Stefanosnejkrásnější a dostanete se na ni po párminutách, seběhnete-li ze svahu po pěšiněa můžete se koupat i bez plavek. Je zde klidnéubytování v udržované zahradě s bazénem.Centrum letoviska je vzdáleno asi 15 minutchůze po místní komunikaci. Tudy se dostanetei na cvičení (cca 8 min.). Ve všech vilách je WiFi (někdy slabé). Velmi pěkné letovisko.

Cena zahrnuje

ubytování: Vila Argyris: 2-4 lůžk. studia a apt. s přísl., klimatizace za příplatek, trezor. Studia - 2 lůžka a kuch. kout, apartmány - 2 ložnice a malá kuchyňka (vždy 4 pevná lůžka)• stravování: vlastní, za příplatek večeře (více chodů) v hotelu Spiros a Maria• 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějších   pomůcek na zpevnění celého těla, redukce• 2–3x aquagymnastika pro celkové uvolnění• letecká doprava, transfer do/z letoviskaslužby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

K ceníku

Apartmány obsazené 3 os. Paralia 16 700 Kč
Děti na 3. lůžku do 15 let 3990 Kč, platí do 31.3. - při ceně dospělí ve 2lůžkovém apartmánu
Příplatek: 1lůžk. pokoj Paralia studia 2 800 Kč
Příplatek: večeře 2 240 Kč

Dětskou cenu zájezdu lze uplatnit, pokud dítě v den návratu ze zájezdu nedosáhne stanovenou horní hranici věku.

Doprava

letecky Praha-Korfu-Praha

Upřesnění

 Pobyt pořádá CK Viamare, sportovní program zajišťuje CK S Úsměvem

Tip

Jedno z nejhezčích letovisek na Korfu, vilky u nádherné pláže s výhledem na moře, příjemné a cenově dostupné taverny s typickými řeckými večery, menu v češtině. Na konci sezóny tu najdete klid a pohodu. Velmi oblíbený a žádaný pobyt.

Možno objednat na místě

Výlety u delegáta po příjezdu