Smaragdový ostrov Středozemí

2–3x denně cvičení pro každý věk

  • 8denní pobyt, letecky, velmi oblíbený
  • příjemné letovisko, cenově výhodné
  • smaragdový ostrov plný květin a zeleně
  • pěkné vily přímo u pohádkové pláže
  • průzračné moře oceněné modrou vlajkou
  • vynikající strava v místních tavernách
  • plocha na cvičení s výhledem na moře
  • vhodné i pro rodiny, dětské ceny do 18 let
  • kulturní vyžití, hudební večery, výlety
cena od 15 120 Kč

Popis hotelu

Ostrov Korfu (řecky Kerkyra) je druhým největším ostrovem Jónského moře. Je označován za věčně zelený ostrov. Pohltí Vás rozmanitou faunou a flórou. Ostrov s přívlastkem smaragdový se na jaře doslova topí v záplavě květů.

Na severozápadě se nachází romantické letovisko Agios Stefanos, jedno z nejhezčích na ostrově. Poklidné městečko vyrostlo na základech původní rybářské osady. Hlavním lákadlem je široká a více než kilometr a půl dlouhá písečná pláž, na které není těžké najít klidné místo a to i pro příznivce koupání bez plavek. Tato pláž byla oceněna modrou vlajkou. Navíc se vám odtud nabízí pohled na tři málo obydlené ostrůvky Mathraki, Othoni a Erikoussa a navečer na romantické západy slunce.

Architektura je plně v souladu s přírodním prostředím bez velkých a hlučných hotelových komplexů. V městečku naleznete obchůdky a řecké taverny s velmi příjemným večerním programem, bary, půjčovny aut i kol. Na pláži jsou k dispozici sprchy, lehátka, slunečníky a plážové bary.

Vila Evinos se nalézá přímo nad krásnou písečnou pláží Agios Stefanos. Ze všech balkonů je výhled na moře. Zde probíhá cvičení. Vily Spiros a Maria, Evinos a Paralia I jsou velmi blízko sebe. Letovisko nabízí příjemné společné večerní vyžití v typických tavernách při hudbě a skvělém jídle. Pěkná dovolená i pro rodinu.

Cena zahrnuje

ubytování: Vila Evinos: 2-4 lůžk. studia a apt. s přísl., kuchyňský kout, lednice, klimatizace za příplatek, trezor. Studia - 2 lůžka a kuch. kout,  apartmány - 2 ložnice a malou kuchyňku (vždy 4 lůžka)• stravování: Vila Evinos: vlastní, (strava za příplatek)• 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějších  pomůcek na zpevnění celého těla, redukce• 2–3x aquagymnastika pro celkové uvolnění• letecká doprava, transfer do/z letoviskaslužby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

K ceníku

Apartmány obsazené 3 os. Evinos 15 970 Kč
Děti na 3. lůžku 3990 Kč Evinos do 18 let, platí do 31.3. (dětské ceny při ceně dospělí ve 2lůžkovém apartmánu)
Příplatek: 1lůžk. pokoj Evinos  2 800 Kč
Příplatek: večeře 2 240 Kč

Dětskou cenu zájezdu lze uplatnit, pokud dítě v den návratu ze zájezdu nedosáhne stanovenou horní hranici věku.

Doprava

letecky  Praha-Korfu-Praha

Upřesnění

 Pobyt pořádá CK Viamare, sportovní program zajišťuje CK S Úsměvem

Tip

Jedno z nejhezčích letovisek na Korfu, vilky u nádherné pláže s výhledem na moře, příjemné a cenově dostupné taverny s typickými řeckými večery, menu v češtině. Na konci sezóny tu najdete klid a pohodu. Velmi oblíbený a žádaný pobyt.

Možno objednat na místě

Výlety u delegáta po příjezdu