Zanzibar

Zanzibar

Ráj na zemi

12denní pobyt, letecky, exotika

 • 2–3x denně cvičení pro každý věk
 • kouzelný ostrov, tropický ráj na zemi
 • Zanzibar - nejkrásnější pláže na světě
 • příjemný hotel v nejhezčí části Zanzibaru
 • sever ostrova - bílé dlouhé pláže, palmy
 • hlavní město Stone Town, Prison Island
 • Spice toure – prohlídka zahrad s kořením
 • Safari Blue, šnorchlování, opuštěný ostrov
 • vynikající atmosféra, mnoho aktivit
 • nabídka dalších atraktivních výletů
cena od 49 000 Kč

Popis hotelu

 

Připravujeme pro Vás na 1. polovinu března 2020

Připravili jsme pro Vás pohodový zájezd v kouzelném prostředí, v kombinaci se cvičením, odpočinkem a relaxací na bílých plážích, poznáváním života a přírody Zanzibaru. Zážitkový poznávací zájezd je zaměřený na smysluplné cvičení a krásy Zanzibaru. Zanzibar je tajuplný a nádherný ostrov náležící africké Tanzanii. Přezdívá se mu „ostrov koření“ pro jeho pestrý výběr pěstovaných nebo rostoucích bylin a je s ním spojena bohatá historie. Ve středověku se stal oblíbeným místem nejslavnějšího cestovatele Marca Pola. Najdete zde jedny z nejhezčích pláží na světě s kokosovými palmami, sněhobílým pískem a křišťálově čistou mořskou vodou. Zanzibarje prostě klenot, který s námi poznáte. Po celoudobu pobytu se budete nacházet na nejkrásnějších plážích v oblasti Kendwa a Nungwi na severu ostrova, odkud budete v rámci výletů poznávat celý ostrov. Na půldenním výletu Vás uchvátí krásná prohlídka místní farmy s kořením, kterou Vás provede majitel a zakladatel farmy, který hovoří česky. Nezapomenutelná procházka, při které ochutnáte exotické ovoce, zeleninu a samozřejmě Vás nemine koření Zanzibaru. Připraven bude pro Vás i kurz tradičního vaření zanzibarského pokrmu a vynikající pozdní oběd. Při celodenním výletu do hlavního města navštívíte historické centrum, kde se mimojiné nachází dům slavného zpěváka Freddieho Mercuryho. Dále Vás čeká výlet lodí na Prison Island, kde se nachází rezervace obřích suchozemských želv, návštěva místních trhů s lokálními produkty, s kořením…Další celodenní výlet je směřován na jih ostrova, kde Vás budou čekat průvodci po Indickém oceánu. Nalodíte se na typické zanzibarské lodě a budete plachtit po oceánu. Zažijete Safari Blue neboli modré korály, blankytně modrý oceán, ryby, šnorchlování. Navštívíte mangrovníkovou zátoku, čeká Vás oběd na opuštěném ostrově, jeden z nejstarších baobabů na Zanzibaru a místní tanečnice.Na místě si můžete dokoupit další fakultativní výlety: např. želví rezervace v Nungwi, lokálnímini zoo, prales Jozani, motýlí rezervace a další. Využijte jedinečnou příležitost zažít s námi nádhernou dovolenou na ostrově Vašich snů,„S ÚSMĚVEM“, pohodovou skupinou lidí, kteří mají rádi pohyb a poznávání nových míst.

Sunset Kendwa Beach Hotel se nachází  v nejhezčí části Zanzibaru, na pláži Kendwa ve městě Nungwi a nabízí prostorné pokoje a bungalovy. Tento 3* hotel oplývá rodinnou a přátelskou atmosférou a leží přímo u velmi krásné pláže s bělostným pískem a tyrkysovým mořem. Nedaleko hotelu můžete navštívit tradiční restaurace a pochutnat si na místních specialitách! Nedaleko (cca 15 minut chůze) je přírodní akvárium (uvidíte želvy a můžete si zaplavat s pestrobarevnými rybami). Hotel provozuje potápěčské centrum, restauraci a nepřetržitě otevřenou recepci. Tradičně zařízené pokoje a bungalovy jsou vybavené nábytkem ze Zanzibaru. Ve všech je postel s nebesy a moskytiérou, klimatizace, minilednička, posezení, bezpečnostní schránka, balkon nebo terasa. Ve vlastní koupelně najdete sprchu a fén.
Ráno se podává snídaně. Hotelová restaurace Sunset podává svahilská a zahraniční jídla a koktejly. Do baru Bikini, kde se koná také večerní zábava, můžete zajít na občerstvení.
Sunset Kendwa Beach Hotel dále poskytuje společný lounge, úschovnu zavazadel a směnárnu. Za příplatek lze zajistit praní a žehlení prádla. Funguje zde také bezplatné Wi-Fi ve společenských prostorách.
Na místě nebo v blízkém okolí se můžete věnovat vodním sportům nebo si zahrát kulečník. V potápěčském centru se můžete účastnit kurzů potápění nebo šnorchlování, či kurzů PADI.
Sunset Kendwa Beach Hotel se nachází 55 km od mezinárodního letiště Zanzibar. Historická část Zanzibaru Stone Town leží asi 60 km daleko.
Krásná písčitá pláž přímo u hotelu. Je de pozvolný vstup do moře (při odlivu doporučujeme obuv do vody), lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma

Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst v destinaci Kendwa! 

Pozn. Hotel je  v atraktivní lokalitě - sever ostrova  a na nejhezčí pláži  tohoto žádaného ostrova. Pro zachování přijatelné ceny jsme zvolili  3* ubytování přímo u pláže, protože luxusní hotely jsou v této lokalitě podstatně dražší.

Cena zahrnuje

 • Ubytování: 3* hotel přímo u pláže, 9 nocí na severní pláži Kendwa, nejkrásnější pláže nejen v Zanzibaru, ale i na světě
 • Stravování: snídaně formou bufetu  po celou dobu pobytu, 1x slavnostmí "africká" večeře,  (popř. další večeře, obědy za poplatek)
 • Doprava: kompletní doprava dle programu a transfery z/na letiště
 • Delegát a průvodce: služby delegáta a česky hovořícího průvodce na výlety
 • Vstupy a aktivity: všechny vstupy dle programu v ceně při aktivitách s česky hovořícím průvodcem
 • Instruktorka fitness: rozmanitý cvičební program s atraktivními fitness pomůckami, 2 celodenní výlety a 1 půldenní v ceně,velký výběr fakultativních výletů na místě
 • Cena: cca 49 000 Kč
 • Při zájmu stačí složit vratný rezervační poplatek 5000 Kč. Zálohu platíte při zakoupení letenek a zaslání potvrzení o zájezdu cca v květnu.

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 02. 03. 2020 - 12. 03. 202011 dní
1 lůžkový
dospělí  56 350 Kč 
2 lůžkový
dospělí  48 800 Kč 
3 lůžkový
dospělí  48 800 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  48 800 Kč 

Doprava

Letecky

Cena nezahrnuje

Cena neobsahuje vstupní vízum (50 USD/os.), cestovní pojištění

Tip