Hledat nabídky

Vyberte měsíc:

Vyberte zemi:

Vyberte město:

Rodinná dovolená

AKTIVNÍ RODINNOU DOVOLENOU

…může být kterýkoliv náš pobyt, zvláště vhodné najdete zde: s hlídáním dětí
V případě, že si nejste jisti zavolejte nám zde rádi Vám s výběrem dovolené poradíme.

PROGRAM PRO ŽENY

ŽENY SI ZACVIČÍ podle své kondice viz kvalitní cvičení a program 

AKTIVNÍ PROGRAM PRO DĚTI (vhodné prostředí) pro děti od 3 let (vycházky do přírody, hry,soutěže, výtvarná činnost…) v době cvičení. Dále je program doplněn při zájmu o další aktivity mimo cvičení (táboráky, karneval, večerní hry, plavání v bazénu, cvičení..).
Program dětí tvoří zkušení instruktoři. 

Děti mladší 3 let. Maminkám s mladšími dětmi (do 3 let) doporučujeme vzít na hlídání dalšího účastníka (manžela, babičku), který může volit pobyt bez programu, popřípadě se mohou účastnice na cvičení střídat. Takto se může zapojit i více maminek.

Pobyty bez programu pro děti. Maminky s dětmi se mohou zúčastnit i zde, v tomto případě se o dítě v době cvičení může postarat váš DOPROVOD (manžel, babička), který může zvolit možnost bez cvičebního programu.

PROGRAM PRO MUŽE

MUŽI mohou absolvovat cvičební program s vámi (výběrem vhodných cvičebních lekcí -posilovací lekce, rehabilitační cvičení pro zdravá záda s FLEXI-BARY atd…) nebo se věnovat svým aktivitám – pobyt bez cvičebního programu.
(mohou využívat bazén, posilovnu, squash, lázeňské procedury – dle možností hotelu, cykloturistika, volejbal, tenis….).

Pro muže v případě racionální stravy zajistíme na přání i úpravu jídelníčku.

Mužům dále doporučujeme:

na vybraných pobytech dokoupení balíčků lázeňských procedur nebo komplexního lázeňského programu (program mohou absolvovat v době cvičení partnerky).

DOPROVOD

Pro vás, muže a ženy, které nechtějí nebo se nemohou zúčastnit cvičebního programu, nabízíme POBYT BEZ CVIČEBNÍHO PROGRAMU. Na řadě míst jsou v ceně bez programu vstupy do bazénů, aquacentra…

Dále je možné dokoupit:

LÁZEŇSKÝ PROGRAM, ANTICELULITICKÝ PROGRAM, PROGRAM PRO POHYBOVÝ APARÁT, KOMPLEXNÍ LÉČEBNÝ PROGRAM… a další z celé řady rozmanitých balíčků procedur.

Ceny lázeňských balíčků jsou bez jakékoliv přirážky a nebo levnější než v lázních.
CK zajišťuje procedury předem z důvodu velké naplněnosti lázní.
Zvažte možnost hradit pobyt z fondu kulturních a sociálních potřeb nebo z odborových fondů.