NÁŠ ÚSMĚV TEAM

Všechny milé cvičitelky jsou svědomitě vybírány, většina má vysokoškolské vzdělání pedagogického nebo zdravotního zaměření a díky dlouholetým zkušenostem
s vedením lekcí mají vysokou profesionální úroveň a především jim nechybí „srdíčko“ a velmi lidský přístup ke všem našim klientům.

CK S úsměvem uvítá ve svém týmu další nadšené cvičitelky i z vašich řad, kterým vedle lásky k pohybu nechybí hlavně milý a hezký přístup k lidem a snaha učit se stále něco nového.... "přijďte mezi nás"

 


Mgr. Michaela Kholová,
která vytváří filozofii celé CK, vystudovala Pedagogickou fakultu UK a Fakultu tělesné výchovy a sportu UK, specializace katedra gymnastiky – aerobic, rytmická gymnastika.

Michaela je velký fanda do cvičení již od dětství. V mládí se věnovala tanci. Po absolvování VŠ učila na gymnáziu matematiku a tělesnou výchovu. A právě studentky byly první, pro které začala předcvičovat.S nimi vyhrála i soutěž o nejlepší pohybovou skladbu. Působila jako lektorka v zahraničí. Je spoluautorkou knihy "Jak zhubnout a nedržet dietu, jak omládnout bez skalpelu" a autorkou řady odborných článků v novinách a časopisech. Vyšly o ní a o práci celé CK články v mnoha časopisech. Již přes 25 let předcvičuje rozmanité kondiční i zdravotní lekce (viz pravidelná cvičení). Studium stále rozšiřuje na různých našich i mezinárodních seminářích o nejnovější poznatky z oblasti zdravého cvičení. Vlastní řadu certifikátů (FLEXI-BAR, BOSU, BODY BALANCE,T-BOW, CHI-TONING, GYMSTICK, ZUMBA, FLOW TONIC, XCO, DANCE JOGA, DEEP WORK, PILOXING, AFRO, POWER FIT , PORT DE BRAS, THE TRACY ANDERSON METHOD (skvělé cvičení, které využívá i Madonna…).Hodně se věnuje cvičení Pilates dle známé školy Stott Pilates. Zařazuje veselé bubnovací lekce DRUMS ALIVE a nádherný SPIRALS. Absolvovala kurs HORMONÁLNÍ JÓGY. Mezi další  workshoy  patří WHEEL JÓGA,CROSS CIRCUIT, FitPainFree. Mezi nové kurzy patří cvičeni s vibračními kruhy Smovey skvělé. Nově se i seznámíte i se zdravotním cvičením YUMANA FOOT FITNESS TRAINING a BODY ROLLING.
kholova-superAktivně se zúčastňuje pobytů a pečlivě připravuje programy všech kursůa hlavně hrozně ráda s Vámi cvičí!
A URČITĚ SE S NÍ NEBUDETE NUDIT, PROTOŽE JE VESELÁ a hodiny s ní jsou zábavné.

Ukázka některých absolvovaných kursů:

Zobrazit všechny certifikáty


Kvalifikované a milé spolupracovnice

Profesionální cvičitelky lekcí kondičních a rehabilitačních: (každá vlastní řadu certifikátů a stále své vědomosti rozšiřují):
Mgr. Michaela Kholová, Lenka Suchánková, Mgr. Eva Pavlisová, Ing. Martina Moravcová, Kateřina Kaabi, Ing. Veronika
Chudobová, Olga Hůlová, Yvona Jersonová, Radka Polívková, Mgr. Simona Hamtilová, Eva Veselá, Mgr. Šárka
Valhová, Lenka Branišová, Mgr. Jana Hájková, Šárka Nýčová, Dana Bohatá, Mgr. Kateřina Slavíková, Ing. Lenka Haberová,
Mgr. Petra Tomšová, Mgr. Alena Bedrnová, Mgr. Ladislava Karlová, Ing. Helena Hrdličková...
Fyzioterapeutky: Marta Dobrovská a Lea Polívková
Rehabilitační pracovníci: spolupracujeme se špičkovými maséry a dalšími rehabilitačními pracovníky
Pedagogičtí pracovníci: připravují program pro děti
 
Všechny lektorky se stále vzdělávají a získávají další certifikáty v oblasti fitness.

Každá cvičitelka předcvičuje dlouhé roky a snaží se především na svých lekcích vytvářet příjemnou atmosféru, aby se klienti
na pobytech cítili dobře. Nezáleží na věku, ani kondici. Cvičení je pro všechny opravdu velkým koníčkem, proto se cvičitelky
zajímají o všechny trendy v oblasti cvičení a dokáží zacvičit atraktivní, rozmanité lekce se špičkovými fitness pomůckami.
Všechny jsou vyškoleny na speciální lekce pro zdravá záda - Flexi-bar a Gymstick, každá absolvovala spoustu seminářů s různými
Pilates pomůckami,semináře BOSU... A dle svého zaměření dále navštěvují různé workshopy pro kondiční i rehabilitační lekce.

NÁŠE FOTOGALERIE UKAZUJE CVIČITELKY CK S ÚSMĚVEM NA NAŠICH POBYTECH. KAŽDÁ JE JINÁ, NĚKTERÁ MLADŠÍ, JINÁ
V TROCHU POKROČILEJŠÍM VĚKU :). ALE VŠECHNY SPOJUJE VELKÁ PROFESIONALITA, LÁSKA KE CVIČENÍ A ÚCTA KE KLIENTŮM.
DOUFÁME, ŽE I NA VÁS DÝCHNE Z FOTEK POHODA, KTERÁ PANUJE NA NAŠICH POBYTECH A ZJISTÍTE, ŽE VŠECHNY CVIČITELKY
JSOU POHODOVÉ ŽENY, KTERÉ SE NA VÁS MOC TĚŠÍ...

Michaela Kholová - vedoucí týmu cvičitelek - fotogalerie

Cvičitelky CK S ÚSMĚVEM - fotogalerie

 

Zobrazit všechny fotky