Ozdravný víkend s regenerací v krásném prostředí

cena od 3 750 Kč

Popis hotelu

Mariánské Lázně patří mezi nejkrásnější v Evropě. Hotel Krakonoš je umístěn v klidném prostředí nad městem asi 2 km od centra, kam se dostanete MHD, kabinovou lanovkou nebo příjemnou procházkou krásným prostředím lesoparku. V hotelu se nachází kavárna a restaurace, kde se můžete těšit na výbornou kuchyni. Pro relaxaci je možnost využít solné jeskyně, krytého relaxačního bazénu s protiproudem nebo si vybrat z pestré nabídky lázeňských procedur v balneo centru. V hotelu se používá přírodní lehce mineralizovaná voda z vlastního zdroje. U hotelu je jedinečný Park Boheminium s miniaturami zajímavých míst celého Česka.

Cvičení probíhá v sále hotelu. V sobotu cvičení probíhá v ranních hodinách, pak je cca v 9.30 snídaně. Poté je společná vycházka přírodou do centra lázní, kde máte čas na prohlídku města, nákupy a kdy můžete zažít atmosféru lázní v kavárně, popř. můžete čerpat lázeňské procedury v hotelu. Odpoledne je celé v pohybu a je zakončeno cvičením v bazénu. Po večeři můžete zrelaxovat v solné jeskyni. V neděli je celé dopoledne cvičení, nebo můžete využít bazén.

Ubytování v pátek od 14.00 hod. Odpoledne můžete strávit procházkou nebo využít bazén.

Program začíná cca v 18.00 hod večeří, poté je v cca 18.30 beseda a cca v 19.15 cvičení a končí v neděli cca v 11.30 hod.

Cena zahrnuje

  • ubytování: 2–3lůž. pokoje a apartmány s pří-slušenstvím, TV/SAT, fén, lednička, telefon, WiFi
  • stravování: polopenze, snídaně formou bufe-tu, večeře 3chodové menu
  • kondičně–rehabilitační program 3–4x denně, přiměřené a účinné cvičenípro každý věk se špičkovými pomůckami zaměřené na zpevně-ní těla, na redukci váhy a na celkové protažení
  • aquagymnastika a plavání v hotel. bazénu
  • volný vstup do hotel. bazénu s protiproudem
  • vycházka Nordic Walking (hole k dispozici)
  • 1x vstup do solné jeskyně - večerní relaxace
  • 30 % sleva na některé léčebné procedury
  • 15 % sleva na vstup do Parku Boheminium

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

K ceníku

Příplatek: 1lůžkový pokoj 350 Kč/den

Doprava

vlak, autobus, vlastní, parkování u hotelu (100Kč/den).

Cena nezahrnuje

lázeňskou taxu dle místních poplatků

Tip

Nabitý pobyt v nádherné přírodě, v hotelu, kde je vše pod jednou střechou. Vedle smysluplného cvičení v tělocvičně a zdravého pohybu v přírodě oceníte relaxaci v bazénu a solné jeskyni. Velká nabídka procedur, pitný režim. Pro ženy i muže, kteří mohou volit i pobyt bez cvičení.

Možno objednat na místě

další procedury