Hotel U koně

Hotel U koně

Víkend plný pohybu v pěkném městečku

cena od 3 190 Kč

Popis hotelu

Královské město Beroun láká k návštěvě nejen historickými památkami, bohatou kulturní a sportovní nabídkou, ale i svým překrásným okolím. Pro milovnice přírody vede z Berouna naučná stezka Brdatka – Talichovo údolí (cca 4 km). Na Městské hoře je vybudováno volně přístupné medvědárium. Nedaleko je nejznámější hrad Karlštejn, kam jezdí vlak. Každou sobotu se na náměstí konají atraktivní trhy. Pro milovnice bruslí vede z Berouna in-line dráha kolem řeky Berounky. Velmi dobře hodnocený rodinný hotel U koně najdete přímo v centru, v historickém srdci města.

Celý hotel prošel v roce 2018 celkovou rekonstrukcí a nabízí pohodovou atmosféru v útulných pokojích. V přízemí hotelu je restaurace, kterou můžete využít i během dne k příjemnému posezení u kávy.

Cvičení probíhá v pěkné tělocvičně, vzdálené cca 200 m. Do moderního Relax centra, kde probíhají procedury, dojdete asi za 5 min. Sobotní cvičení probíhá v ranních hodinách, pak je cca v 9.30 snídaně a poté máte čas na relaxační procedury a prohlídku města. Odpoledne je pak celé v pohybu. Zakončíte ho v aquaparku cvičenímv bazénu a relaxací ve vířivých bazénech nebo v páře. V neděli je celé dopoledne cvičení. Ubytování v pátek od 14.00 hod. Odpoledne klientky mohou využít k procházce po městě. Program začíná večeří v 18.00, úvodní besedou v 18.30, úvodním cvičením cca v 20.00 a končí v neděli okolo 12.00.

Cena zahrnuje

  • ubytování: 2–4 lůž. pokoje s přísl., TV/SAT, WiFiubytování: 2–4 lůž. pokoje s přísl., TV/SAT, WiFi
  • stravování: polopenze, snídaně formou bufetu,večeře - odlehčené menu, salát
  • kondičně–rehabilitační program 3–4x denně, přiměřené a účinné cvičení pro každý věk sešpičkovými pomůckami zaměřené na zpevnění těla, na redukci váhy a na celkové protažení
  • aquagymnastika a regenerace v aquaparku

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

K ceníku

Příplatek: 1lůžkový pokoj 250 Kč/den

Doprava

u hotelu je několik parkovacích míst zdarma. Po obsazení u hotelu je parkovací dům U Černého koně (za poplatek). Výborné spojení z Prahy busem i vlakem (cesta trvá cca 30 minut).

Tip

Oblíbené historické městečko se spoustou obchůdků i kaváren. Okolí láká k toulkám v přírodě. Velmi dobře hodnocený„zcela nový“ hotel u náměstí, pěkná tělocvična.Velká nabídka procedur. Program uzpůsoben tak, abyste měli čas i na prohlídku města, popř. výlety do okolí.

Nutno objednat předem

Lázeňská koupel (20 min.) – vyběr 350 Kč

Lázeňská koupel (20 min.) – vyběr 350 Kč

Částečná masáž (30 min.) – vyběr 350 Kč

Zábal rašelina – výběr části těla 150 Kč

Fotogalerie

Naleznete v kategoriích: Víkendové pobyty