Prodloužený ozdravný víkend v termálech

cena od 7 480 Kč

Popis hotelu

Městečko Bük leží na severozápadě Maďarska, nedaleko rakouských hranic. Je známé díky zdejším lázním, které jsou jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších v Evropě. Léčivá a velmi účinná termální a minerální voda vyvěrá na povrch z pramene o teplotě až 58°C. Lázeňský komplex Bükfürdõ o rozloze 14 ha s vodní plochou více než 5.000 m2 se nachází v krásné zeleni přírodního parku
Moderní areál má léčebnou část: vnitřní léčebné bazény, venkovní plavecké bazény, vnitřní bazén na vodní cvičení a zážitkovou část: venkovní a vnitřní bazény, perličkový bazén, dětské bazény, skluzavky a zážitkové koupele. Saunový svět s velkým množstvím saun je za poplatek. Dle své náročnosti máte na výběr z 3* nebo 4* hotelu. Hotely jsou situovány v tichém prostředí mezi listnatými stromy.

Hotel Répce je propojen s lázeňským areálem krytou chodbou. Je zde recepce s WiFi, restaurace, bar, výtah, hotelové wellness centrum: bazén, whirlpool, jacuzzi, sauna, parní kabina.

Pobyt je s dopravou autobusem (nástupní místa: Praha, Kolín, Kutná Hora, Havlíčkův Brod, Jihlava (Pávov), Brno, Bratislava, Bük. Odjezd autobusu je brzy ráno ve ČT, příjezd do lázní je odpoledne. Odjezd z lázní je odpoledne v NE, příjezd do ČR je v pozdních nočních hodinách.

Program víkendu začíná ve čtvrtek besedou a odpoledním (nebo večerním) cvičením v sále, celý pátek a sobota se střídá cvičení a relaxace v termálních lázních. V neděli je možno být až do odpoledne v termálním areálu. Skvělá relaxace.

Cena zahrnuje

  • ubytování: hotel Répce: 2lůžkové pokoje s příslušenstvím (možnost přistýlky), TV, minibar                
  • stravování: polopenze formou bohatého bufetu včetně 0,25 l minerální vody k večeři
  • kondičně–rehabilitační program 2–3x denně, přiměřené a účinné cvičení pro každý věk se špičkovými pomůckami zaměřené na zpevnění těla, na redukci váhy a na celkové protažení
  • 3x vstup do léčebné i zážitkové části lázní
  • aquagymnastika na relaxaci a uvolnění
  • denně vstup do hotelového wellness centra
  • doprava autobusem
  • pobytová taxa
  • služby delegáta
  • župan (hotel Répce Gold)

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

K ceníku

Dospělí přistýlka 6 860 Kč
Příplatek: 1lůžkový pokoj 1 000 Kč

Doprava

autobusem v ceně. Nelze vlastní dopravou

Odjezd z Prahy je brzy ráno, příjezd do lázní je odpoledne. Odjezd z lázní je odpoledne, příjezd do ČR je v pozdních nočních hodinách

Tip

Pojeďte si s námi prohřát před zimou celé tělo do špičkových termálních lázní. Rozcvičíte celé tělo, odpočinete si a uděláte něco pro své zdraví. Hotely dle náročnosti s wellness, vstupy do lázeňského areálu a doprava autobusem v ceně. 0mezený počet míst.

Naleznete v kategoriích: Víkendové pobyty