Mgr. Michaela Kholová vytváří filozofii celé CK. V mládí se věnovala 8 let tanci. Vystudovala Pedagogockou fakultu UK a Fakultu tělesné výchovy a sportu UK,  obor matematika a tělesná výchova - specializace katedra gymnastiky – aerobic, rytmická gymnastika.  Skoro 10 let učila na gymnáziu, kde se snažila o to, aby studentky měly rády pohyb zařazováním nových fitness trendů do výuky. Pro studentky vypisovala spoustu pohybových kroužků a díky velké podpoře paní ředitelky byl do výuky zařazen pro studentky i nepovinný předmět zdravotní cvičení. V roce 1994 se studentkami vyhrály 1. cenu v celorepublikové soutěži ZŠ a SŠ o nejlepší pohybovou skladbu a v roce 1995 získaly zvláštní ocenění za nápaditou choreografii v této celorepubliková soutěži. V tomto roce se účastnila 9. světové Gymnaestrády v Amsterdamu.
Spolupracovala se Státním pedagogickým ústavem a jako lektorka připravovala semináře „Moderní formy pohybu“ pro učitele ZŠ a SŠ. Podobné semináře připravovala i pro Sokol, kategorie dorostenky a ženy. Je spoluautorkou knihy Jak zhubnout a nedržet dietu, jak omládnout bez skalpelu a autorkou řady odborných článků v novinách a časopisech. Vyšly o ní a o práci celé CK články v mnoha časopisech a byla hostem v několika rádiích...
Již přes 25 let předcvičuje rozmanité kondiční i zdravotní lekce se skvělými pomůckami a se svým specifickým humorem. Působila i jako fitness lektorka v zahraničí. Své vědomosti stále rozšiřuje na různých našich i mezinárodních seminářích o nejnovější poznatky z oblasti zdravého cvičení (FLEXI-BAR, BOSU, BODY BALANCE, T-BOW, CHI-TONING, GYMSTICK, ZUMBA, FLOW TONIC, XCO, DEEP WORK, PILOXING, AFRO, POWER FIT, CROSS CIRCUIT, THE TRACY ANDERSON METHOD (skvělé cvičení, které využívá i Madonna…). Zařazuje pro zpestření i  veselé bubnovací lekce DRUMS ALIVE a cvičení na velkých míčích. Miluje cvičení PILATES dle známé kanadské školy Stott Pilates, kde hodně využívá rozmanité pomůcky. Mezi pomalejší lekce zařazuje i nádherný SPIRALS, PortDeBras a Dance jógu a Wheel  jógu.
Absolvovala kurs HORMONÁLNÍ JÓGY. Hitem je zdravotním cvičením YUMANA FOOT FITNESS TRAINING a BODY ROLLING.
Mezi novinky patří cvičeni s vibračními kruhy SMOVEY, které využívá v tělocvičně, v bazénu i v přírodě.
Aktivně se zúčastňuje mnoha pobytů, pečlivě připravuje programy všech kursůa hlavně hrozně ráda s Vámi smysluplně cvičí.
A určitě se s ní nebudete nudit, protože je veselá a lekce s ní jsou zábavnéí!


"Pojeďte s námi se zdravě hýbat. Každý krok k malé změně životního stylu se počítá. Neřešte věk, stejně jako ho neřeším já a spousta našich klientů, dnes již přátel. Největší štěstí je smích, dobrá nálada a „souznění“ mezi lidmi, kteří mají rádi pohyb. Budete se s námi cítit skvěle a nebude se Vám chtít domů, stejně jako nám . „


Certifikáty

 

Zobrazit všechny certifikáty Míši

 


Fotogalerie Míšy Kholové