Příjemné místo, průzračné moře a pohyb

 • 2–3x denně cvičení pro každý věk
 • 8denní pobyt, doprava,
 • blízko centra menšího letoviska
 • apartmány v zeleni, blízko moře
 • možnost hezkých vycházek po pobřeží
 • teplé podnebí, průzračné moře a pohoda
cena od 6 140 Kč

Popis hotelu

Severní Dalmácie se vyznačuje menšími letovisky, teplým a průzračným mořem, čistými oblázkovými plážemi a krásnou přírodou. V okolí se nachází tři národní parky. Díky jižnější poloze je zde již v červnu teplo a příjemné moře. Sveti Filip i Jakov je menší historické město, které leží na překrásném pobřeží s tichými zálivy a s výhledem na spleť ostrovů. Je zde čisté a třpytivé moře lákající ke koupání na plážích z drobných oblázků lemovaných piniemi. Příjemnou procházkou po pobřeží se dostanete do pěkného městečka Biograd na Moru (cca 3 km). Turistický komplex Croatia se nachází v klidné části letoviska cca 100 m od pláže. Centrum s obchůdky je cca 300 m. Apartmány Croatia je celá řada apartmánových vilek umístěných v zeleni, nedaleko moře. Většinu služeb je možné čerpat v hotelu Alba. Na pláži jsou lehátka a slunečníky (za popl.). Cvičení probíhá v areálu hotelu. V komplexu lze využít tenisové kurty, plážový volejbal, školu potápění, vodní lyže, půjčovnu jízdních kol.

Cena zahrnuje

 • ubytování: 3 až 6ti lůžk. s přísl., s kuchyň. koutem v obývací míst., TV/SAT, telefon., lodžie nebo terasa, 3 lůžk. - 2lůžková ložnice a obývací místnost s lůžkem, 4 lůžk. - 2lůžková ložnice a obývací míst. s rozkládacím gaučem, 5ti lůžk. -2 samostat. 2lůžkové  ložnice a obývací míst. s lůžkem, 6ti lůžk. s možn. přistýlky - 2 samostat. 2lůžkové  ložnice a obývací míst. s rozkl. gaučem. Apartmány mají průchozí pokoje. Pro dvojice, lze využít  5ti lůžk.ap.(2+2) os. v samost. ložn.
 • stravování: vlastní strava (možnost dokoupení polopenze v hotelu Alba)
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění těla, redukce 
 • aquagymnastika v moři na uvolnění
 • služby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 25. 06. 2022 - 02. 07. 20228 dní
2 lůžkový(Apt.)
dospělí  8 980 Kč 
2 lůžkový(pokoj v apartmánu)
dospělí  6 830 Kč 
3 lůžkový(Apt. A3)
dospělí  7 120 Kč 
4 lůžkový(Apt. A4)
dospělí  6 830 Kč 
5 lůžkový (Apt. A5)
dospělí  6 140 Kč 
6 lůžkový(Apt. A6)
dospělí  5 840 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  6 830 Kč 

K ceníku

Doprava autobus odjezd v pátek odpoledne, cena 2 500 Kč
Příplatek:
polopenze 3 700 Kč

Doprava

Doprava: autobus či vlastní

Tip

Skvělá cena na začátku sezóny v pěkném letovisku. Apartmány v zeleni, klidnější  menší letovisko, průzračné moře a procházky po pobřeží.