Podzimní zastavení za teplem a zábavou

 • 2–3x denně cvičení pro každý věk
 • 8denní pobyt, letecky, pohodový pobyt
 • krásné pláže Atlantiku s černým pískem,
 • velmi příjemná teplota 25°C – 30°C
 • elegatní hotel s výhledem na moře a sopku
 • vyhřívaný bazénm pěkné místo na cvičení
 • moderní letovisko – zábava a relaxace
 • zajímavé výlety, oblasti zapsané v UNESCO
 • načerpejte energii a zrelaxujte před zimou
cena od 21 980 Kč

Popis hotelu

Tenerife je největší ze 7 Kanárských ostrovů v Atlantském oceánu a je nejobydlenějším ostrovem Říká se mu také „ostrov věčného jara“, a to díky stálému počasí, které je turisty tolik ceněno. Může se pochlubit i dvěma oblastmi, které jsou zapsané na seznamu UNESCO – národní park Teide a městečko San Cristóbal.
Puerto de la Cruz je jedno z menších městeček na Tenerife, kde najdete spoustu nádherných míst, které Vás přímo uchvátí. Historické centrum, pláže s černým pískem, květinové zahrady, malebné dlážděné ulice, obchůdky u moře a široké nábřeží, které je ideální pro dlouhé a klidné procházky. Sedět na náměstí Plaza del Charco je opravdu zážitkem. Můžete zde ochutnat zmrzlinu a spoustu jiných dobrot. Městečko je také ideálním cílem pro aktivní turistiku. V okolí najdete spousty stezek, zeleně, banánové plantáže, vinice, typickou kanárskou architekturu a usměvavé místní obyvatele. Dále zde najdete jednu z největších zoologicko – botanických zahrad v Evropě – Loro Parque. Především představení kosatek je skutečně nezapomenutelné a je jen málo míst na světě, kde můžete vidět tuto podívanou.

Elegantní hotel Diamante Suites má výjimečnou polohu velmi blízko moře a je z něj úchvatný výhled na horu Teide a na moře. Nachází se jen 350 metrů od pláže „Playa Jardin“, která má černý písek a pozvolný vstup do moře. V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, internetový koutek a WiFi (za popl.), 2 restaurace s kuchařskou show (grilované maso / ryby každý den), Taoro Bar, bar u bazénu, venkovní bazén (v zimě vyhřívaný), lehátka a slunečníky, wellness (masáže, atd. - za popl.), mini obchod, dětská herna. V hotelu je tenisový kurt, tréninkové golfové odpaliště, minigolf a posilovna. Velmi pěkné hotelové suity jsou prostorné a světlé a zařízeny v rustikálním stylu. Cvičení je na pěkné venkovní ploše (popř. konferenční sál). Na recepci si lze rovněž zapůjčit jízdní kola a prozkoumávat na nich ostrov. Čekají Vás zajímavé výlety - španělský národní park Teide s vrcholem Pico de Teide. Tato sopka (3 718 m) patří i k nejvyšším sopkám celého světa. Dále Candelaria považována za hlavní poutní místo Kanárských ostrovů a další.

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2-3lůž. suity s přísl., oddělená ložnice a obývací místnost s rozkládací pohovkou, TV/SAT, centrál. klimatizace, telefon fén, minilednička, WiFi a trezor (za popl.), balkon nebo terasa
 • stravování: polopenze formou bufetu vč. vody a vína (plná penze nebo all inclusive za příplatek)
 • 2-3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční,rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění celého těla, redukce
 • 2-3x aquagymnastika v bazénu na uvolnění
 • letecká doprava, transfer do/z letoviska
 • služby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 22. 10. 2021 - 29. 10. 20218 dní
1 lůžkový
dospělí  26 880 Kč 
2 lůžkový
dospělí  21 980 Kč 
2 lůžkový(s přistýlkou)
dospělí  21 980 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  21 980 Kč 

K ceníku

Příplatek: 1lůžkový pokoj 4 900 Kč

Doprava

letecky: Praha - Tenerife - Praha

Předběžný letový řád:
QS 2036 12:00 PRAHA - TENERIFE SOUTH APT 16:15
QS 2037 17:05 TENERIFE SOUTH APT - PRAHA  23:05
Změna letového řádu vyhrazena.

Cena nezahrnuje

případnou pobytovou taxu

Tip

Pobyt pro ty, kteří si chtějí zpříjemnit sychravý podzim slunečnými dny, perfektním cvičením, koupáním a zábavou na krásných plážích s černým pískem. Elegantní hotel s unikátním výhledem na moře a vyhřívaným bazénem, vynikající polopenze. Fantastické místo na cvičení. Zajímavé výlety.

Možno objednat na místě

Výlety: u delegáta