Pohyb a pohoda na plážích Makarské riviéry

 • 2–3x denně cvičení pro každý věk
 • 8 denní pobyt, doprava, příroda
 • velmi žádané a oblíbené letovisko
 • hotel Riviera přímo u pláže v zeleni
 • možnost hezkých vycházek po pobřeží
 • vynikající polopenze včetně nápojů
 • průzračné moře s romantickou pláží
 • pro rodiny – dítě zdarma do 12 let
cena od 9 190 Kč

Popis hotelu

Makarská riviéra je jedno z nejoblíbenějších a nejkrásnějších míst v Chorvatsku. Chrání ho pohoří Biokovo, má hojnost vegetace, včetně borových lesů. Navštivte toto krásné místo s teplým průzračným mořem v období před prázdninami, kdy je tady ještě klid a méně lidí. Makarská je malebné městečko, které patří k nejoblíbenějším střediskům střední Dalmácie. Historické jádro, postavené v benát-ském slohu s úzkými uličkami, restauracemi, kavárničkami, se rozkládá podél krásné pobřežní promenády, lemované vzrostlými palmami.

Pro Váš dokonalý výběr můžete volit ze 3 typů ubytování, které jsou blízko sebe. Všechny leží v zeleni na okraji města v těsné blízkosti moře u rozlehlá pláže, tvořené drobnými bílými oblázky. Jsou ideálním místem pro procházky - příjemnou pobřežní promenádou lze dojít do kouzelného městečka Makarská a do nádherných letovisek - Baška Voda a Brela.
Hotel Rivijera
je příjemný a velmi dobře hodnocený hotel pavilonového typu v zeleni, kde mohutné borovice skýtají příjemný stín k odpočinku. Velmi chutná strava se podává v centrální restauraci. K výbavě patří směnárna, sejf, bar, kavárna a taneční terasa. Sportovní vyžití umožňují tenisové kurty, stolní tenis, minigolf a hřiště.

Dále můžete vybírat z těchto ubytovacích kapacit - Lázeňský hotel Biokovka (vlastní stránky) je obklopen piniovým hájem. Hotel má vnitřní vyhřívané bazény s mořskou vodou a teplotou až 36°C, saunu a moderní fitcentrum , obchod, bar, tavernu... Hotel nabízí cenově dostupné léčebné procedury (masáže, koupele…).
Apartmánový dům Kovačič (vlastní stránky) se nachází přímo u hotelů a nabízí pěkná studia a apartmány s terasou a s kuchyňkou. V udržované zahradě je příjemné posezení a venkovní bazén.

Ve všech objektech je WiFi. Cvičení probíhá na pěkném zastíněném hřišti u jednoho z hotelů. Velmi pěkné prostředí v kouzelném letovisku a ve skvělém termínu

Cena zahrnuje

 • ubytování:2lůž. pokoje s přísl. (možn. přist.), lednice, TV, balkon (H. Rivijera za dopl.)
 • stravování:  polopenze – formou bufetu
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění těla, redukce
 • vnitřní bazény s mořskou vodou (h. Biokovka)
 • aquagymnastika v moři
 • služby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 03. 09. 2022 - 10. 09. 20228 dní
1 lůžkový
dospělí  12 000 Kč 
2 lůžkový(s přistýlkou)
dospělí  9 190 Kč 
2 lůžkový(balkon)
dospělí  10 190 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  9 190 Kč 

K ceníku

Doprava autobus odjezd v pátek odpoledne cena 2 500 Kč
Dospělí přistýlka
8 200 Kč
Děti do 12 let přistýlka zdarma (se 2 dospělými)
Příplatek: balkon 1000 Kč/os.
Příplatek: 1lůžkový pokoj 2 810 Kč

 

Doprava

Doprava vlastní nebo autobus odjezd v pátek odpoledne

Tip

Navštivte jedno z nejpůvabnějších letovisek v klidném termínu. Výběr z ubytovacích kapacit, které se nachází v zeleni a přímo u moře. Zastíněná venkovní plocha na cvičení. Vycházky podél čistého moře do letovisek Baška Voda, Brela.