Villaggio Santa Sabina

Villaggio Santa Sabina***

Začněte léto v panenské přírodě na krásných plážích

 • 2–3x denně cvičení pro každý věk
 • 8denní pobyt, letecky, cenově výhodné
 • Apulia – kouzelné pláže, čisté moře, klid
 • malebná příroda, tradiční kultura a zvyky
 • okouzlující historická městečka na dosah
 • hotel v tropické zahradě přímo u pláže
 • aquagymnastika v bazénu i v moři
 • velká nabídka atraktivních výletů
cena od 18 980 Kč

Popis hotelu

Apulie, italsky Puglia, je kraj v jihovýchodní Itálii při Jaderském moři. Na severu sousedí s Molise, na západě s Kampánií a na jihozápadě s Basilicatou. Je oblast od pomyslné ostruhy až po podpatek „italské boty”. Apulie, to je jihoitalská pohádka. Je to malebný, lehce zvlněný kraj plný zvláštních kulatých domečků trulli a olivových hájů. Zdejší krajina má jedinečný charakter, ve městech se mísí vliv mnoha kultur, které se tu po staletí mísily díky strategické poloze ve Středomoří. Místní obyvatelé jsou velmi srdeční a život tu plyne svérázným jihoitalským tempem. Je to ideální místo pro dovolenou u moře. Apulisjské pobřeží je dlouhé téměř 800 km. Pláže jsou různorodé – oblázkové i písečné, kilometrové i malé a schované mezi útesy. Průzračně čistá voda a příjemné podnebí jsou samozřejmostí.

Villaggio Santa Sabina je příjemný hotel, který má zažádáno o kategorii 4*. Nachází se v srdci části Apulie zvané Salento, je celý obklopený zelení a okolí je velmi klidné. Centrum města je od hotelu vzdálené cca 15 min. procházkou. V centru se nacházejí obchůdky, bary, restaurace a supermarket. V okolí hotelu naleznete restaurace a pizzerie. Hotel je jen pár kilometrů od přírodní rezervace Torre Guaceto. Hotelové pokoje jsou rozmístěné do 4 bloků vil. K vybavení hotelu patří recepce, WiFi, restaurace, venkovní bazény, slunečníky s lehátky u bazénu, zasedací místnost, tenisový kurt (za popl.), stolní tenis, hřiště, plážový volejbal. Cvičení probíhá v pěkném areálu hotelu. Soukromá pláž je od hotelu vzdálená do 200 m. Je charakteristická svou různorodostí, je totiž jak písčitá, tak i oblázková. Pro tento úsek pobřeží je charakteristické částečně skalnaté dno. Moře je nádherně průzračné. Slunečníky s lehátky jsou poskytovány zdarma. Čekají Vás atraktivní výlety: krásná Matera, města kultury roku 2019 (UNESCO), městečko Alberobellas s tzv. „trulli“ (UNESCO), úchvatná barokní městečka Lecca a Gallipoli v samém srdci Salenta, jeskyně Castellana a další krásná místa.

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2lůžkové pokoje (možnost přistýlky) s příslušenstvím, lednička, TV/SAT, fén, klimatizace, terasa nebo balkon
 • stravování: polopenze, zesílená italská snídaně, 3 chodová večeře s bufetem salátů a výběrem z 1. a 2. chodu, dezert
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění těla, redukce
 • pravidelná aquagymnastika v bazénu, v moři
 • plážový servis (lehátka/křesílka a slunečníky)
 • 1x procházka s delegátem k věži Santa Sabina
 • letecká doprava, transfer do/z letoviska
 • služby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 09. 06. 2021 - 16. 06. 20218 dní
1 lůžkový
dospělí  22 680 Kč 
2 lůžkový(s přistýlkou)
dospělí  18 980 Kč 
2 lůžkový
dospělí  18 980 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  2 000 Kč 
pouze cvičení(bez dalších služeb)
dospělí  2 000 Kč 

K ceníku

Sleva: přistýlka dospělí 500 Kč
Příplatek: 1lůžkový pokoj 3 700 Kč
Příplatek: obědy 2000 Kč

Doprava

letecky Praha – Bari – Praha

Předběžný letový řád:
W6 2693 23:55 PRAHA - BARI 01:50
W6 2694 21:25 BARI - PRAHA 23:20

Změna letového řádu vyhrazena.

 

 

Cena nezahrnuje

případnou pobytovou taxu

Tip

Pojeďte si s námi zacvičit a zároveň objevit panenskou část Itálie, kde kouzlo nedotčené přírody působí téměř na každém kroku. Objevíte tu překrásné pláže, horské útvary, množství starověkých památek a také pohostinné obyvatelstvo s tradiční kulturou. Útulný hotel s bazény, s vlastní pláží. Vynikající strava. Velká nabídka poznávacích zájezdů (UNESCO).

Možno objednat na místě

Výlety: u delegáta

Naleznete v kategoriích: Pobyty v zahraničí