Hotel El Borj +

Hotel El Borj ***+

Skvělá relaxace, dokonalý servis

 • cvičení 2-3x denně pro každý věk
 • 8denní pobyt, letecky, klidnější letovisko
 • skvělá cena, all inclusive, pohoda
 • tyrkysové moře, bílý písek, nejhezčí pláže 
 • překrásné historické letovisko Mahdia
 • hotel přímo u moře - vynikající hodnocení
 • bazény, SPA, soukromá pláž s lehátky v ceně
 • vynikající služby, skvělé pochoutky, hodně ovoce
 • výhodná cena dítě do 12 let
cena od 18 990 Kč

Popis hotelu

Tunisko je kouzelná orientální země afrického kontinentu, lákající tisícovky cestovatelů k objevování svých krás. Patří k jedněm z nejlepších destinací v poměru kvalita a cena. Za příznivé ceny tu lze krásně lenošit v all inclusive komplexech a na nekonečných písčitých plážích, koupat se v příjemně teplých vodách Středozemního moře. I mimo hotely je zde stále co objevovat. Tunisko je země plná historie a kultury s odkazy starými až 3 tisíce let.
Mahdia - město je umístěno na východním pobřeží a je považováno za letovisko pro znalce Tuniska. Patří k nejkouzelnějším a k nejpříjemnějším místům pro trávení klidnější dovolené. Největším lákadlem je zde jedna z nejkrásnějších pláží Tuniska. Můžete obdivovat pozůstatky starověkého opevnění a pevnosti, navštívit maják Cape Africa nebo námořnický hřbitov. Mezi vyhledávané památky patří zrestaurovaná velká mešita z 10. století. Mahdia je plná různých obchodů, kaváren a tradičních bazarů v ulicích. Každý pátek se v bývalé pevnosti koná trh, kde objevíte spoustu lákadel. Severně od města se nachází další oblíbená turistická zastávka, historický Monastir. Mahdia je i skvělý výchozí bod k výletům, např. do El Jemu, kde se nachází impozantní koloseum. Výhodou je nízká cena všech forem dopravy.
Hotel El Borj odpovídá 4* a je klienty velmi dobře hodnocený. Od centra a starého města Mahdia je vzdálen cca 3,7 km. Hotel je umístěn přímo na krásné písečné pláži s jemným bílým pískem a s neskutečně čistou vodou. Pláž má pozvolný vstup do moře, lehátka a slunečníky jsou zdarma.
K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace, hlavní bar, bar u bazénu, bar na pláži, maurská kavárna, obchod se suvenýry, konferenční místnost, bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, WiFi v celém areálu hotelu zdarma, miniklub, hlídaní dětí na vyžádání zdarma, dětské hřiště, plážový volejbal, minigolf, šipky, stolní tenis, pétanque, fotbal, aquaaerobic... Za poplatek - SPA centrum, sauna, wellness, motorizované vodní sporty, golf. Pohodlné pokoje zahrnují klimatizaci, WiFi a extra dlouhé postele. All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehký snack během dne, káva a zákusky, tématické večeře, neomezené množství vybraných místních, rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů od 10:00 do 24:00 hodin, dle otevírací doby barů. Tuniská kuchyně se vyznačuje skvělými pochoutkami, sladkostmi a spoustou ovoce. Cvičení probíhá v areálu hotelu, v bazénech a moři.

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2lůž. pokoje s přísl. (možnost přistýlky), fén, telefon, SAT/TV, WiFi, centrál. klima, balkon nebo terasa. Na vyžádání rodinné pokoje či sousedící pokoje se  spojovacími dveřmi
 •  stravování: formou all inclusive
 • 2-3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění celého těla, redukce
 • pravidelná aquagymnastika v bazénu, v moři
 • plážový servis
 • letecká doprava, transfer do/z letoviska
 • služby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 02. 07. 2024 - 09. 07. 20248 dní
1 lůžkový
dospělí  23 690 Kč 
2 lůžkový(s přistýlkou)
dospělí  20 490 Kč 
2 lůžkový
dospělí  20 490 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  20 490 Kč 
Termín 03. 09. 2024 - 10. 09. 20248 dní
1 lůžkový
dospělí  20 600 Kč 
2 lůžkový(s přistýlkou)
dospělí  18 990 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  18 990 Kč 

K ceníku

Sleva: přistýlka dospělí 2 000 Kč
Děti do 12 let přistýlka 8 690 Kč
Příplatek: 1lůžk. pokoj 3 200 Kč, od 31.8.   1 610 Kč

Doprava

letecky Praha - Monastir - Praha
2.7. z Prahy v 05.00h
9.7. zpěz v  Praze v 11.05h


Časy letů se mohou ještě měnit, budou upřesněny v pokynech k odjezdu 7 dní před odletem.

Cena nezahrnuje

případný místní poplatek

Upřesnění

Při vstupu do Tuniska se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň 3 měsíce po návratu z destinace (při individuální turistice bez cestovní kanceláře alespoň 6 měsíců po návratu z destinace).

Tip

Pobyt se nám minulý rok hodně líbil - vynikající poměr cena a kvalita služeb. Znalci volí jednoznačně klidnější letovisko Mahdia, nazývané „Karibik Tuniska“. Komornější hotel v zeleni s milým personálem, vynikahící kuchyní, velkou nabídkou služeb, včetně masáži. Hezké, pískem do bíla zbarvené pláže, teplé moře a typicky tuniský život ve starém centru. Zajímavé výlety.

Možno objednat na místě

Výlety: u delegáta