Hotel Afrodite

Hotel Afrodite

Ozdravný pobyt na plážích s bílým pískem

 • 2–3x denně cvičení pro každý věk
 • 8denní pobyt, letecky,prázdniny
 • oblíbené letovisko, široké pláže
 • hotel přímo u moře
 • možnost snídaně nebo polopenze
 • památky UNESCO, vycházky Olymp
 • ozdravný pobyt, pomalejší lekce
cena od 23 080 Kč

Popis hotelu

Olympská riviéra je ideálním místem dovolené v Řecku. Při koupání v teplých vodách Egejského moře a při pohledu na horský masiv Olympu, který se tyčí nad vámi, pochopíte, proč je považována za sídlo řeckých bohů a rodiště múz. Najdete zde bohatou přehlídku památek a přírodních atrakcí v čele s nejvyšší řeckou horou Olympem, klášterní areál Meteora, mnišský stát Athos či záliv Toroneos.

Letovisko Nei Pori se rozkládá na jižním úpatí pohoří Olympu, u jedné z nejkrásnějších a nejdelších písečných pláží Olympské riviéry. Příjemná prázdninová atmosféra městečka s vynikajícími podmínkami pro relaxaci má mnoho příznivců, kteří se opakovaně vrací. Místní pláž se světlým pískem je oceněná Modrou vlajkou za čistotu. Táhne se podél celého městečka a se spoustou vyplavených mušliček láká i k romantickým procházkám. Lze odtud podnikat zajímavé turistické výpravy, např. do Olympského národního parku, vystoupat na pohoří Olymp…, ale i lodní výlety.

Oblíbený rodinný hotel Afrodite leží na okraji letoviska Nei Pori přímo u pláže.Nabízí příjemné ubytování v klimatizovaných pokojích, kvalitní služby,vstupní halu s výtahem, WiFia venkovní bazén, lehátka a slunečníky při konzumaci u pool baru bez popl.Můžete volit pobyt se snídaní nebo celou polopenzí. Hotel pořádá řecký večer. Cvičení bude probíhat ráno na pláži přímo u moře, navečer pod krytou terasou vily Maria. Pobyt je ozdravný a budou převažovat pomalejší cvičební lekce (zdravá záda s Flexi-Barem, Pilates, Jóga…). Z Nei Pori lze podnikat zajímavé výlety: Olympský národní park a výstup na pohoří Olymp, klášterní areál Meteora, mnišský stát Athos …Můžete se těšit na pohodovou dovolenou.

Cena zahrnuje

 • ubytování:Hotel Afrodite: 2 lůž. pokoje s příslušenstvím (možnost přistýlky), fén, SAT/TV, klima, lednička, WiFi, balkon
 • stravování: Hotel Afrodite: snídaně nebo polopenze (snídaně formou bufetu, večer se servíruje jednotné tříchodové menu)
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění celého těla, redukce
 • aquagymnastika v moři na uvolnění
 • letecká doprava, transfer do/z letoviska
 • služby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 17. 07. 2022 - 24. 07. 20228 dní
1 lůžkový
dospělí  30 400 Kč 
2 lůžkový
dospělí  23 080 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  23 080 Kč 

K ceníku

Příplatek: polopenze 1 500 Kč

Doprava

letecky Praha - Thessaloniki - Praha

Tip

Poznejte božská lákadla Olympské riviéry, pobřeží omývaného průzračnými vodami Egejského moře, kde je záruka celosezónního teplého počasí s minimem srážek a čistým ovzduším. Velké množství historických památek na dosah, turistika a zajímavé výlety. Pobyt je ozdravný, převažují pomalejší formy cvičení. Vynikající cena.

Možno objednat na místě

Výlety: u delegáta

Naleznete v kategoriích: Pobyty v zahraničí