Děkujeme Vám za milé dopisy

Matematická rovnice

CK S úsměvem: skvělé cvičitelky + skvělé destinace + party skvělých žen = skvělé zážitky.

A to tvrdím už 25 roků. Marcela Macáková


Ahoj Míšo! 

Když píšu tyto řádky, musím zmínit, jak moc Tě obdivuji. Všechno děláš s vysokou profesionalitou. Dokážeš nás cvičenky motivovat a také rozesmát a za to Ti děkuji. Je tedy na místě pochválit i Tvůj tým, který Tě skvěle doplňuje. Musím zmínit úžasnou Evičku Pavlisovou, super dvojku Janu Hájkovou s Katkou Lebedovou a také bezva Radku Polívková. Kdyby se rozdávaly hvězdy, máte jich plný počet. Palec nahoru, úsměv a těším se na příští sezónu. Tamara Fantová


Dobrý den, chtěla bych touto formou poděkovat Lence Suchánkové za nádherný týden v Poděbradech. Je mi 73 let a na cvičení jsem byla poprvé. Cvičení bylo úžasné, velmi pestré, plno cvičebních pomůcek jsem viděla poprvé. Dala jsem to s drobnými chybičkami. Alespoň vím, co ještě zvládnu, a hlavně mě nikdo nenutí, že vše musím udělat. Ve volném čase nás vzala na procházku kolem jezera zařídila kouzelnou plavbu po Labi.

To poděkování píši i za své kolegyně.                       

Štěpánková Marie                                                                                                                                                  


Opět jsem si užila báječnou dovolenou s CK S Úsměvem Jezdím s nimi na aktivní dovolené již dlouho a vždy je cvičení perfektní. Letos v Turecku byla obzvlášť skvělá parta a pod vedením Alči jsme si to všechny užívaly. Alča je anděl s ďáblem v těle, cvičila za dvě, předávala nám tu svoji energii

Danča Kyselová


Vrátila jsem se z pobytu v Luhačovicích. Zájezd byl fajn zásluhou dvou milých cvičitelek, a to paní Zuzany Durasové a paní Yvony Jersonové. Ubytování bylo nádherné a v blízkosti lesa. Byl to již můj šestý pobyt s Vaší kanceláří. Děkuji za něj.

Hana Dvorská

Děkujeme za super víkend v Mladé Boleslavi a perfektní cvičení pod vedením Evy Veselé.

Zuzka, Jitka a Alča


Chtěla bych Vám poděkovat za pobyt ve Špindlerově Mlýně.

Paní cvičitelky byly velice profesionální a milé a pobyt jsem si velice užila.

Daniela Pírová


Byly jsme již několikrát s Vaší CK na cvičebním pobytu s Martinkou Moravcovou, tentokrát v Mikulově. Příjemné prostřední, skvělé ubytování a především super cvičitelka!!!

Rády bychom jí touto cestou moc poděkovaly za další úžasný týden!

Cvičenky z Hořovic - Jana, Iva, Hanka a Maruška


Děkuji za všechny kámošky „babči“ za skvělý víkend v Kutné Hoře!! Byly s CK s 😊 prvně a moc se jim líbilo. Já byla po delší odmlce a opět nadšená!!

Takže skvělá majitelka Míša a srdíčková cvičitelka Janča nám udělaly bezva 3 dny v AKCI!

S pozdravem Jana Jankovská


Ráda bych poděkovala za úžasnou dovolenou. Cvičitelka Veronika byla skvělá, její lekce byly tak akorát nad naše síly, všechna cvičení měla náboj a šťávu, moc jsem se bavila během každé lekce. Určitě budu příští rok hledat pobyt právě s ní.

Mimo cvičební program také výborný, líbila se mi noční návštěva Zadaru, i jiné společné aktivity byly skvělé.

Miriam Dikanová


Ráda bych Vám napsala, že náš pobyt v hotelu Thalasia na Mar Menor, byl úplně úžasný!

Jak samotné ubytování, tamní personál, tak nejvíc nelepší byla samozřejmě Katka Kaabi, která je prostě pohádková víla! 

Ještě jednou velmi děkujeme za takovou dovolenou, moc jsme si to s mojí maminkou užily!

Hana Hřibová.


Mám za sebou krásný týden v Poreči v Chorvatsku. Pobyt neměl chybu, počasí předčilo mé očekávání.

Ve svých 57 letech jsem poprvé cestovala sama a díky Vám mám teď dvě úžasné kamarádky z Prahy.

A co víc - cvičení pod vedením Lenky Suchánkové nemělo chybu. Dostala jsem do těla jako nikdy a cítím se o deset let mladší. Jsem ráda, že jsem se odhodlala jet a věřím, že jsem nebyla naposledy.

Iveta Koutná Plzeňsko


Včera jsem se vrátila z krásného cvičení v Mariánských Lázních.

Sešla se výborná parta děvčat, Lenka Branišová super cvičitelka, pěkné ubytování, výborná strava a k tomu ještě úžasné počasí .

Celý pobyt "s úsměvem" !!!

Jiřina Řezanková


Děkuji Martince Vondrové za krásné cvičení v Telči

Táňa CelundováDobrý den, ráda bych Vaší CK napsala pár slov k pobytu v Tunisu. Bylo to báječné. Zejména v tom, že se sešla prima parta lidí a pod vedením Zuzky Durasové nejen jako cvičitelky, ale a i jako fajn člověka jsme zažili spousta spontánních akcí a zážitků. Pokoje v hotelu byly pro naši skupinu dobře situované. Nebyl zde slyšet hluk od večerní hudební animace, která byla mimochodem pestrá i zábavná. Zkrátka pokud si chtěl člověk jít odpočinout, mohl v klidu a tichu trávit čas na pokoji
Veronika Baudischová a dcera Linda


Ahoj Míšo, dnes jsme se s Lenkou vrátily z pobytu v Novém Městě/Metují. Jezdíme již 25 let a neumíme si představit prázdniny bez týdenního cvičení. Opět bylo vše skvělé! Cvičení s úžasnou Katkou Kaabi, každodenní možnost relaxace v hotelovém wellness centru a také velký výběr turistických tras v okolí města.

Moc děkujeme!  Helena a Lenka z Kadaně


Posílám velké poděkování za pobyt v Maďarsku v termálech Mosonmagyaróvár.

Bylo to úžasné, 4 dny nedaleko hranic je skvělá kombinace a svoz z Pardubic velký bonus.

Hotel čistý, pokoje velké, jídlo dobré a personál ochotný..., nápisy i v češtině...

Cvičení dostatek, jak uvnitř, tak i v bazénu a venku.

Těšila jsem se na Martinu a příjemným překvapením byla skvělá cvičitelka Bára.

Pokud nám to situace dovolí, příští rok si pobyt zopakujeme.

Jitka Moravcová


Letos jsme s kamarádkou byly cvičit v Umagu. Chceme touto cestou ještě jednou poděkovat Aleně Bedrnové za její energii, nadšení, ochotu a vstřícnost. Její hodiny byly pestré, nadchla nás svým zápalem při africkém tanci i něhou při Port De Bras.  

Těšíme se na další cvičební pobyty!

Eliška Michálková a Marcela MarešováDobrý den, chtěla bych Vám tímto za sebe i za své dvě kamarádky poděkovat za báječný víkend v Berouně. Všechno skvělé, hlavně lektorky Olina Hůlové a Eva Pavlisová a cvičební program. Výběr hudby ke cvičení také naprosto prvotřídní. Organizace celého víkendu a služby skvělé.

Jitka Urbanová Chlumec


Milá Míšo,

Prohlížela jsem si dnes opravdu důkladně Váš obdivuhodný katalog zájezdů. Z dlouhé chvíle, když jsem v kapitolce dotazů narazila na otázku zda je možná přihláška i pro sedmdesátnice.

Musela jsem se trochu usmívat, protože i já jsem se takto ptala ve svých 75 letech, zda se mohu přihlásit. Letos jedu se svou stejně starou přítelkyni s Vaší kanceláří už po páté, protože jsme díky promyšlenému programu a nabídce celého defilé cvičení (o některých jsem neměla ani ponětí že existují), nádherné přírodě a skvělé organizace Vaší CK prožily ty nejkrásnější dovolené. Cením si jak Vašeho ušlechtilého poslání, tak i tolerance z Vaší strany; chování, kterým se vyznačuji i ostatní cvičitelky. Moc mne těšila i nová přátelství ze širokého okruhu dívek, žen i babiček.

Musím ještě podotknout, že mi ozdravný pobyt a cvičení umožnil přežít podzim zimu i covid ve zdraví a bez bolesti páteře, na které jinak dost trpím. A co více, po těch opakovaných setkáních s Vámi a Vašimi kolegyněmi jako bych získala klid a energii do dalších dnů. Proto jsem se ve svých 79.letech přihlásila znovu.

Dr. Ladislava Petišková Čelákovice


 Míšo, ahooooj….jak zchvácená herka líně kráčím na zahradu, ale sú s

astná, ze jsi mě provětrala faldy! Jak jsem psala tvé Martine, jsi tornádo, ale u mě bez ničivých následku, spis jsi mě navedla na užitečnější cestu, než se zničím sama…dekuji ti za skvěly týden, uvolněné svalstvo a propocené nátělníky…. Luhaky pod tvým velením byly parádní jízda, byť tělocvičnu nesnáším! Pohodové leto! A jak někdy prosvištíš jihem, ozvi se, budu ráda….

Svatka, ta motykózni intelektuálka z tropické Břeclavi


Vážená CK s úsměvem, máme za sebou další báječný pobyt s vaší CK a super cvičitelkou Martinou. Pobyt neměl chybu, nádherný hotel Clarion, Ďábelské cvičení, skvělé jídlo a úžasné túry v okolí Špindlerova mlýna pod vedením Martiny. Moc vám děkujeme že jste a těšíme se na další pobyty.

Jarka L. a Jiřka C. z Mostu. S úsměvem


Chtěla bych poděkovat za krásné pobyty v letošním roce. Všechny cvičitelky byly fajn. V Luhačovicích moc milá Yvona Jersonová. Ve Františkových Lázních společenská Katka Kaabi. V Chorvatsku (Baško Polje) srdcařka Lenka Voda Branišová a na nádherném ostrově Ischia nás pěkně protáhla po výletech turistka Martina Moravcová. Všem moc děkuji.

Daniela S.


Moc děkuji p. Šetlíkové za velice příjemné a vstřícné jednání a za rychlé vyřízení.

A děkuji za krásnou dovolenou v Peci, super ubytování, jídlo, příroda. A hlavně Alenka Bedrnová, skvělá cvičitelka, úžasný člověk...

Děkuji celé CK S ÚSMĚVEM za výbornou práci. A hlavně velký dík a pochvala Míše Kholové. Nevím, kde berete tolik energie, pohody a dobré nálady...

Moc ráda zase pojedu. Mějte se hezky a ať se daří!

D. Znamínková


Chtěla bych poděkovat za všechna skvělá cvičení, na nichž jsem byla v letošním roce. Za Nymburk s Míšou, fantastický Samos - nádherné klidné místo, skvělá Míša a její cvičení a nádherná pohoda. Letos poslední pobyt jsem byla na v Poděbradech Čtyři dny - ideální doba ke získání nové energie a tělo ví, že něco dělalo. Nejprve klidnější cvičení s Veronikou, a poslední 2 dny se stále stejně akční skvělou Lenkou Suchánkovou. Cvičení bez ní, to by nebyly Poděbrady. Díky všem a přeji sílu a energii do dalších let.

MUDr. Milena Mejzlíková


Chtěla bych touto cestou poděkovat za krásný pobyt se skvělou cvičitelkou Alčou v Umagu.
Velmi ráda se v budoucnu opět zúčastním. Alča mně a kamarádce dala do těla a přesně to jsme potřebovaly. Stejně tak bych chtěla pochválit Veroniku a Lenku za jejich nasazení o víkendu v Nymburku. I tento pobyt jsme si obě velmi užily. S pozdravem a přáním sil do organizování dalších akcí se loučím.
Baldíková Lenka


Děkuji Míše a Evě Pavlisové za krásný a intenzivní víkend v Nymburce. Chválím!!!!

Milena Vágnerová


Báječné dvojici Janě Hájkové a Káťe Lebedové musíme poděkovat za skvělý týden v Peci, kde je mimo jiné moc milý personál. Cvičení a hlídání dětí bylo perfektní, a proto se těšíme na příští rok, že se zase uvidíme. S pozdravem Mája, Adík, Julinka, Tomáš a Tamara. 
PS Tomáš vzkazuje všem cvičenkám, ať vezmou může, aby nebyl tak sám.


Děkujeme tímto za perfektní přípravu a organizaci pobytu v Gyule. Jako vždy jsme si to opravdu po všech stránkách užily.

Rádi se s Vámi vždy vracíme a dle svých sil a schopností se zapojujeme do připravených aktivit.

Hezký podzim, ještě jednou díky a těšíme se na viděnou.
Irena Fozikošová, Saša Piskáčková


Chci Vám všem v CK poděkovat za úžasný pobyt v Litomyšli.

Byly to Velikonoce jak mají být  -  žádný stres a shon s přípravou svátků, ale pohoda, super cvičení s Míšou a Martinou, výborná strava i ubytování. 

Svátky jen samý úsměv !!!

Ještě jednou velké díky a těším se v srpnu do Pece pod Sněžkou. 

Jiřina Řezanková 


Právě jsem se vrátila z super cvičící, sluníčkové a pohodové zářijové dovolené v Makarské.

Velký dík patří bezvadné Evičce Veselé. Při každé cvičící hodině střídala všemožně různé cvičební pomůcky, a že jich bylo... U cvičení jsme se pokaždé řádně zapotily, ale vždy s úsměvem. Sešla se perfektní partička a já si užila báječný týden.

Díky moc Radka Rédlová 


Chtěla jsem Vám mockrát poděkovat za zájezd do Kehidakustánů.

Bylo to naprosto úžasné!

Díky senzační Olině Hůlové jsem vypotila všechny neduhy a zbytek dokončila voda v tomto překrásném areálu spolu s nádherným počasím.

Vrátila jsem se plná energie a zdravotně se teď cítím po prodělaném covidu již naprosto v pořádku.

Ještě jednou velké díky.

Milena Veselá


Na paní Yvonu moc rada vzpomínám z Luhačovic, byla jsem 2x. Cvičí výborné. Letos jsem byla v Krakově s Katkou Kaabi a na chvilku jsem omládla zase já. Katka cvičí fakt skvěle, poradí, vysvětlí, co a jak v těle funguje, vtipně komentuje naše slabosti, a porad s USMEVEM

Vera Boumová


Milá Míšo,

před 14 lety jsem potkala svou spolužačku, ta mě pozvala na prázdninový pobyt se cvičením, a od té doby s CK S úsměvem trávím nejen část prázdnin, ale i některé víkendy.  A nejsem sama - postupně se naše cvičící skupinka rozrůstala, až nás letos do řeckého letoviska Tolo letělo osm!

Musím moc pochválit cvičitelku Simču, která byla úžasná. Rozdávala optimismus a dobrou náladu, do svých lekcí zařazovala především rehabilitační cvičení. To nám nesmírně vyhovovalo, to jsme oceňovaly.

Děkujeme všem zaměstnancům CK S úsměvem za práci, kterou pro nás děláte, a těšíme se na další příjemné chvíle při cvičení.

Eliška


Dobrý den, vrátila jsem se nadšená, jako vždy / z pobytu s Úsměvem/.
Tentokrát to byla Jelenia Gora. Všechno klapalo, cvičení s Lenkou fajn.
Děkuji, pozdravuji a těším se zase příště. Pozdrav Míše
Jája Dvořáková


Po návratu z našeho zájezdu ve Vodici bych jen chtěla velmi pochválit Vaši úžasnou cvičitelku Veroniku Chudobovou která s úžasným elánem a radostí z pohybu dodávala všem účastníkům zájezdu velký optimismus a pohodu.
S pozdravem Grycová Z a J


Chci Vám všem v CK poděkovat za zorganizování pobytu ve Františkových Lázních.

Jako vždy vše perfektní!

Skvělá cvičitelka Lenka, výborná strava a úžasné Františkovy Lázně. 

Opět to nemělo chybu, jen ten čas nějak rychle uběhl!

Přeji Vám i nadále hodně spokojených cvičenek a spoustu úsměvů!

Jiřina Řezanková 


Po návratu z našeho zájezdu ve Vodici bych jen chtěla velmi pochválit Vaši úžasnou cvičitelku Veroniku Chudobovou která s úžasným elánem a radostí z pohybu dodávala všem účastníkům zájezdu velký optimismus a pohodu.
S pozdravem Grycová Z a J

Báječné dvojici Janě Hájkové a Káťe Lebedové musíme poděkovat za skvělý týden v Peci, kde je mimo jiné moc milý personál. Cvičení a hlídání dětí bylo perfektní, a proto se těšíme na příští rok, že se zase uvidíme. S pozdravem Mája, Adík, Julinka, Tomáš a Tamara. 
PS Tomáš vzkazuje všem cvičenkám, ať vezmou muže, aby nebyl tak sám.


Včera jsem se vrátila z pobytu ve Znojmě s Vaší cestovní kanceláří. Moc se mi pobyt líbil, velkou zásluhu na tom mělo nejen krásné město Znojmo, ale také skvělá cvičitelka paní Martina Moravcová.

Byl to již můj pátý pobyt s Vaší kanceláří. Děkuji za něj.

Přeji Vám pěkné léto. Hana Dvorská


Dobrý den CK s úsměvem,

zúčastnila jsem se s Vámi od 17. do 23. 7. pobytu v Písku v hotelu Biograf.

Píšu také s úsměvem, protože jsem byla s Vaší  CK poprvé a jsem nadšená. 

Lenka Voda Branišová je nejenom skvělá cvičitelka, která nás s úsměvem motivovala k lepším výkonům, ale i moc milá žena. Cvičila jsem s celou řadou pomůcek, které jsem neznala, ale jsem ráda, že jsem si je mohla vyzkoušet. 

Vybrali jste krásné ubytování v nádherném městě, které jsem neznala, ale zamilovala jsem si ho i díky paní průvodkyni, která o něm nadšeně a s láskou hovořila.

Prožila jsem týden s neznámými lidmi, měla jsem z toho trochu obavu, ale stala se z nás báječná parta. Přeji Vám samé spokojené klienty.

Krásné letní dny Iveta Kyselová


Milí zástupci CK S úsměvem,

s velkou vděčností a radostí tímto děkuji Katce Kaabi za skvělý týden v Krakově. Velmi si vážím její profesionality, srdečnosti, smyslu pro humor, nadhledu, umění vytvořit pestré cvičení i velmi příjemnou atmosféru při cvičení i při společných procházkách. Děkuji i výborné paní průvodkyni v Krakově a také celé CK za přípravu programu.

Už se těším do Kutné Hory.

Přeji krásný zbytek léta a mnoho spokojených klientů.

S pozdravem Mgr. Zdeňka Palová


 Ahoj Míšo,
moc tě pozdravuji kde jsem teď byla cvičit v Třeboňi. Cvičila Yvona Jersonová.Moc bych chtěla pochválit za pobyt kde jsem byla moc spokojená s Yvonou cvičitelkou a vůbec se vším.Spala jsem v Siestě, bylo to vše úžasné.
Moc děkuji Miluše Doležalová 


Dobrý den,

absolvovala jsem s Vámi cvičící pobyt na Kypr. Byla jsem s vámi poprvé a musím říct, že jsem byla opravdu nadšená. Skvěle vybrané místo pro cvičící pobyt a hlavně úžasná cvičitelka Veronika.

Moc děkuji, užila jsem si to.
Ivana Mynářová


V neděli jsem se vrátila ze cvičení v Omiši a chtěla bych Vám moc poděkovat za neskutečný zážitek!

Bylo to skvělé a perfektní. Zvláštní poděkování patří cvičitelce Evě, byla opravdu úžasná!

Vrátila jsem se spokojená a plná energie. Už dnes se těším na příště...

Simona Novotná


Dobrý den děkujeme Veronice a Lence za perfektní cvičení a za krásný víkend Poděbrady 6 až 8.5 hotel perfektní strava výborná
Renata a Lenka Praha


Absolvovala jsem s Pavlou Procházkovou prvně s vámi víkendové cvičení v Nymburku. Moc vám děkujeme za úžasný zážitek, rády se s vámi v blízké budoucnosti opět uvidíme. Děkujeme Míše i Veronice za krásnou organizaci celého víkendu, dobrou náladu, spoustu pozitivní energie, inspiraci a motivaci.
Alena Kolafová


Moc děkuji za krásný, aktivní víkend v Kutné Hoře. Hezké ubytování, dobré jídlo a hlavně skvělé cvičení s Janou Hájkovou.

Těším se zase někdy příště s úsměvem!!

Ať se vám všem daří!!

Srdečně zdraví Milada Svánovska


Dobrý den, děkujeme velice za super víkend v Nymburku. Na podzim 2021 jsme jely tři holky z Vitany, tento víkend již šest holek.

Perfektní cvičení, relaxace, legrace – skvělých pár dní s přáteli kde zapomenete na okolní hrůzy momentálního dění ve světě. Děkujeme, zase přijedeme.

Eva Čápová


Dobrý den, 

chci Vám všem v CK poděkovat za úžasný pobyt v Litomyšli.

Již v roce 2020 a 2021 jsem byla na tento pobyt přihlášena, ale bohužel covid plány změnil.

Do třetice to tedy vyšlo a byly to Velikonoce jak mají být  -  žádný stres a shon s přípravou svátků, ale pohoda, super cvičení s Míšou a Martinou, výborná strava i ubytování. 

Svátky jen samý úsměv !!!

Ještě jednou velké díky a těším se v srpnu do Pece pod Sněžkou. 

Jiřina Řezanková 


Dobrý den,

srdečně Vás zdravím.

Právě jsem se vrátila z víkendu v Mladé Boleslavi. V první řadě chci poděkovat v

báječné paní lektorce Evě Veselé za skvělé cvičení, výbornou atmosféru a stálý úsměv na rtech.

Děkuji celé CK S úsměvem.

Přeji krásné jaro a brzy opět nashledanou.

Mgr. Zdeňka Palová


Milá Míšo,

před 14 lety jsem potkala svou spolužačku, ta mě pozvala na prázdninový pobyt se cvičením, a od té doby s CK S úsměvem trávím nejen část prázdnin, ale i některé víkendy.  A nejsem sama - postupně se naše cvičící skupinka rozrůstala, až nás letos do řeckého letoviska Tolo letělo osm!

Musím moc pochválit cvičitelku Simču, která byla úžasná. Rozdávala optimismus a dobrou náladu, do svých lekcí zařazovala především rehabilitační cvičení. To nám nesmírně vyhovovalo, to jsme oceňovaly.

Děkujeme všem zaměstnancům CK S úsměvem za práci, kterou pro nás děláte, a těšíme se na další příjemné chvíle při cvičení.

Eliška


 

Milá Míšo, nevím už po kolikáté píši slova chvály. Vstala jsi jak Fénix. Jsi prostě úžasná  a moc Ti to sluší  a tvůj tým jde ve tvých stopách. Báječná Eva Pavlisová, senzační Lenka Suchánková a nesmím zapomenout na Zuzanu Durasovou,  všechny se zasloužily o super pobyty s cvičením. Děkuji moc a těším se na příští rok. Tamara Fantová 


Chtěla bych moc poděkovat Lence Suchánkové za perfektní týden cvičení v Chorvatsku -Poreč 21.8.až 28.8.2021.

Mlchová Renáta


Moc moc děkujeme za neskutečně nádherný pobyt v Kutné Hoře :-)

Parádní ubytování, výborný jídlo, maximální relax a hlavně skvělý cvičení.

Jana Hájková je prostě báječná.

Ať se vám všem daří a budťe zdraví.

Zdeňka Kubíková a Žaneta Vašíčková


 Včera jsem se vrátila z opět super týdne, tentokrát z Františkových Lázní.

Opět to nemělo chybu! Ubytování, strava a především cvičení - vše na jedničku.

Jako bonus - krásné počasí !

Děkuji za Vaši perfektní práci.

Jiřina Řezanková 


Ráda bych Vám poděkovala za překrásný sportovní víkend v Nymburce. Nejenže bylo nádherné podzimní slunečné počasí venku, ale i uvnitř tělocvičny, kde slunce přímo hřálo! A to díky dvěma skvělým cvičitelkám Míše a Veronice, které všem účastnicím nabídly opravdu parádní cvičební program, plný rozličných pomůcek. Z obou cvičitelek sálalo cvičební nadšení, vybraly skvělé cvičební sestavy, ze kterých jsme měly pocit plný radosti a odvahy, že všechno zvládneme! Navíc, v jídelně ve Sportovním centru Nymburk vynikajícím způsobem vaří! Co víc si přát?! 

 Ing. Milena Vágnerová


 Chtěla jsem poděkovat a podělit se o skvělý pocit z pobytu v Luhačovicích. Hotel je skvělý, v kuchyni se mi snažili vyjít max. vstříc při bezlepkové dietě, dobrá parta cvičenek, krásné/slunečné Luhačovice, spoustu obchůdků s pěknými věcmi a vstřícnými prodavačkami. Obě cvičitelky Lenka Suchánková a Yvona Jersonová mají za nás 1*. Škoda, že jsme musely domů.

Martina Hořejší, Jana Šidíková


Byla jsem cvičit s pí. Evou Veselou na začátku září v Bystřici poprvé. Moc se mi to

líbilo, ale hlavně mi zmizela osteoporóza v kyčlích a celkově jsou kosti zdravější. Dnes byla kontrola na denzitometrii, jsem nadšená z výsledků. 

Určitě ještě s vámi pojedu cvičit, už se těším teď. 

Milena Válková 


 Děkuji Vám za krásnou dovolenou na Krétě. Byla jsem velmi spokojena s ubytováním, stravou, krásným mořem. Velice jsem si odpočinula a načerpala hodně sil. Velký podíl má na tom cvičitelka Katka Kaabi. Její cvičení a přístup se mi líbil. Je to krásná žene s milou povahou.

Renata Kubištová.


Chtěly bychom poděkovat za velmi pěkný pobyt v hotelu Relax v Rožnově pod Radhoštěm. Cvičení s Martinou Moravcovou a Evičkou Veselou nemělo chybu. Stihly jsme poznat i okolí Rožnova a díky Martině, která zorganizovala i výlet na Pustevny, jsme byly velmi spokojeny. Teď už nám nezbývá než těšit se na příští rok zase na takový pěkný pobyt.

/ 8 seniorek / z Veselí nad Moravou. 


Právě jsme se vrátily z Turecka - Armonie, pobyt neměl chybu. Vše jen na pochvalu : doprava, resort, služby, cvičení, výborná parta v čele se Zuzkou a Jardou Durasovými. Přejeme Vám i Nám stále takové krásné dovolené s aktivitou, už se těšíme na příští rok. Jarka L. a Jiřka C. z Mostu


V sobotu se vrátila z cvičebního pobytu v Peci pod Sněžkou. Jsem absolutně nadšená z perfektně zorganizovaného programu, cvičení mnoha druhu, zaměřené na celé tělo…… i co se týká zajištění ubytování, služeb…. Byla to skvělá akce, za kterou moc děkuji a ráda se zúčastním nějaké další.

Chtěla bych touto cestou vyzdvihnout kvality naší cvičitelky Aleny Bedrnové. Tolik pozitivní energie, elánu a předání chuti do pohybu je opravdu štěstí potkat a užít si to JJJ

Moc děkuji agentuře CK s úsměvem za to, že se věnuje a organizuje tyto skvělé akce!!!!

Ing. Radmila Kaniová


Polsko, Jelenia Gora - úžasná atmosféra v partě skvělých žen, Míša Kholová je srdeční záležitost, břišáky zpevnily nejen od cvičení, ale i od smíchu, termály na dosah, hezké výlety, s úsměvem na rtech celý týden. Těším se zase někdy příště, s úsměvem, Eva Špačková


Na základě dobrých loňských zkušeností se cvičebním pobytem v Třeboni, jsem se i letos zúčastnila pobytu v Novém Městě nad Metují s osvědčenou lektorkou Zuzkou Durasovou. Ráda bych poděkovala vám i Zuzce za skvělou přípravu a organizaci celého týdne.

Těším se opět někdy na viděnou a přeji příjemný zbytek léta.

Eva Trandová


Moc děkujeme za krásný pobyt v Novém Městě nad Metují. Vše bylo báječné a hlavně cvičení s Evou Pavlisovou, která nás svěle rozhýbala. Mirka a Anna

Za poslední léta moje nejkrásnější dovolená. Děkuji všem, za prima partu, cvičení s Míšou, partu u stolu - holky byly jste úžasné. No a Ischia? Ráj na zemi. Jana Dostálová


Tak přidávám i já poděkovaní za krásné veselé dny na úžasné Ischii, se super lidičkami pod vedením NEJ Míši = balzám pro tělo i duši?? Iveta Uličná


IZRAEL - Úžasný zážitek. Perfektně vše naplánované. Za mě nejkrásnější prožitý týden s CK ÚSMEVEM. MISO DEKUJI. Jaroslava Prokešová (Těšte se na Jordánsko)


Ahoj Míšo, zdravíme z Hrotovic. Prožili jsme kouzelný prodloužený víkend s Martinou, počasí nám též přálo a služby hotelu byly dokonalé! Věra a Václav


Konečně jsem se dostala k tomu, něco vyfotit, tady se jen cvičí, cvičí a cvičí, jo a taky jí... Každopádně tak výbornou atmosféru jsem snad ještě nikde nezažila... pohodová nálada, přes den spousta cvičení, termální bazény, luxusní jídlo a samozřejmě hodně smíchu, zvláště večer u lahodného vína... Co napsat, Míšo – „já su taká ščastná ?“, bylo to úžasné a neuvěřitelně nabíjející...
Už chápu, proč holky jezdí tolik let do Egeru... Děkuju, jste skvělí Jitka Paluchová


Dobrý den, absolvovala jsem pobyt v Luhačovicích. Chci moc a moc poděkovat vaší CK, že pořádá takové pobyty. Měly jsme to štěstí, že nás cvičila Eva Pavlisová, která od první minuty do poslední minuty zaujme, cvičení s ní je zážitek. Je velmi milá, empatická bere ohledy na starší a pokročilé. Rádi, pokud nám to zdraví dovolí, příští rok za Evou do Luhačovic opět přijedeme a již nyní se těšíme.
Zdravím Věra Matevová a Hanka Polachová


Ráda bych poděkovala za krásnou cvičící dovolenou v Itálii a především bych chtěla velmi ocenit paní cvičitelku Kateřinu Kaabi, která moji dovolenou povznesla ještě o několik levelů nahoru. A jistě nejen tu moji... Stále dobře naladěná, k dispozici pro nás všechny, pozitivní, empatická, laskavá vůči každému jednotlivci. Opravdu úžasný člověk na svém místě. Cvičení propracované, profesionálně vedené...a opět s úsměvem. Veliké ocenění této paní cvičitelky, u které nevidím opravdu jedinou chybičku osobnostní ani profesní... Aspoň touto pochvalou ji posílám "díky" a jistě též vám jako celému týmu. Ilona Voldřichová


V neděli jsme se vrátili z Kudowy Zdroje – naprosto unešené a spokojené!!!! (cvičitelky Martina a Olina) Jen auto jsme si vzali malé, nákupy se nám tam skoro nevešly ?. Děkuju moc a zdravím Radka Šebková


Jsem spokojená účastnice cvičení v Mladé Boleslavi. Moc bych chtěla pochválit cvičitelku RadkuPolívkovou - usměvavá, příjemná, ráda s ní zase někam pojedu. Děkuji, zdraví Ivana Pilařová


Dobrý den,

Moc jsme si užily pobytu v Matale na Krétě. Ubytování i strava byla dobrá, a hlavně krásné moře a prima parta. Hlavně však musím poděkovat Lence Suchánkové za skvělé cvičení a krásnou atmosféru, kterou vytvořila. Za rok si to rády zopakujeme. Zdraví Zorka Haasová


Hezký den, já vím, že se pořád opakuji, ale jste fakt nejlepší :-)
Díky za parádní víkend v Kutné Hoře. Zdeňka Kubíková


Ahoj Míšo, Eger je prostě báječný. Musím říct, že jsi fakt třída, Eva je fantastická, Martina je miláček a Marta je prostě stálice. Hotel Flora je tříhvězda, ale vy jste ho povýšily na pětihvězdu. Byl to týden s velkým T. Děkuji i týmů v zázemí - p. Martině Šetlíkové a Romanovi. S pozdravem Tamara Fantová. 


Moc děkuji za skvělou dovolenou v Sardinii, cvičení s Janou Hájkovou bylo skvělý, moře a počasí taky :-) Hezký dny, Zdeňka Kubíková

Včera jsem se vrátila z pobytu v Peci pod Sněžkou. Chci Vám poděkovat za perfektní služby.
Eva Veselá byla úžasná cvičitelka, hotel Horizont neměl chybu - vynikající ubytování i stravování. Děkuji Jiřina Řezanková


Byla jsem na týdenním pobytu na Prostřední Bečvě. Jsem velice spokojená, pobyt byl úžasný po všech stránkách. Nádherné prostředí, pěkný hotel, cvičení v přírodě a v bazénu, super parta. a třešnička pobytu vynikající cvičitelka Martina Vondrová. Moc chválím a těším se na další cvičení. Ještě jednou děkuji. Hana Grygarová


 Když jsem si objednávala dovolenou v Umagu, tak jsem od toho očekávala, že prostě strávím dovolenou u moře a trošku si zacvičím. Cvičení s tolika úžasnými pomůckami mě mile překvapilo a bylo úžasné, ještě nikdy jsem taková cvičení nezažila, navíc beru jako odměnu, že nás vedla Alenka Bedrnová, která nás vedla opravdu srdcem, nenásilně a zároveň profesionálně, že přes náročnost jsme se stále snažily cvičit a neměly snahu vynechávat lekce. Chci velmi moc tímto poděkovat CK S Úsměvem a velmi moc děkuji za Alenku., která k nám měla tak velmi pěkný a opravdový přístup, že jsem někdy měla pocit, že i ty borovice mají snahu s námi cvičit. Yvona Staňková


Dobrý den. Včera jsme se vrátily již ze 14.pobytu s vaší kanceláří. Vždy jsme byly spokojené s cvičitelkami, ubytováním,stravou a s náplní pobytu. Letos jsme byly  ve Velkých Losinách, poprvé s Martinou Moravcovou, a ani zde neměl pobyt chybu .Její cvičební program byl zpestřen vycházkami v krásné přírodě Jeseníků, Martina byla stále milá, vstřícná, vtipná a vždy v dobré náladě. Tímto bychom jí chtěly poděkovat za příjemný pobyt v horkých letních dnech. Pochvalu si zaslouží i personál hotelu Diana za výbornou kuchyni a vlídnou obsluhu. Dík také patří manželům Kholovým za výběr krásných míst v České republice a za perfektní organizaci našich dovolených s pohybem. 

S pozdravem Anna Černohousová a Jaroslava Jamborová


Dobrý den, již podruhé v krátké době jsem absolvovala pobyt s vaší CK. Tentokrát jsem se vrátila z pobytu v chorvatské Pule. A opět budu strašně chválit. Cvičení s Péťou Tomešovou bylo perfektně postavené. Péťa nám vycházela vstříc i s aquaaerobicem, které se nám vždy moc líbilo. Při cvičení jsme vystřídaly spoustu cvičebních pomůcek, potrápily jsme celá těla a domů jsme odjížděly s dobrým pocitem, že jsme pro sebe něco udělaly. Je skvělé, že organizujete takto akční pobyty. Dochází zde i k navázání nových přátelství. Určitě si ještě nějaký pobyt s vaší CK naplánuji. Díky a ještě jednou díky. Radka Rédlová


Minulý týden jsem strávila krásný týden v Třeboni v penzionu Siesta, vše probíhalo podle našich představ a především bych chtěla poděkovat naší cvičitelce paní Yvoně Jersonové za její milý a pohodový přístup během celého pobytu, který opravdu bez přehánění probíhal " s úsměvem" :-) Zuzana Pacovská


Když jsem se přihlásila na velikonoční pobyt do Litomyšle měla jsem trochu pochyby jaké to bude. Hned při prvním cvičení jsem vykulila oči. Chtěla bych tímto moc a moc poděkovat za nezapomenutelný pobyt se suprovým cvičením. Těch cvičebních pomůcek? Někdy jsem měla problém co to je a jak s tím cvičit. Ale seznámení a vysvětlení, jak s pomůckami cvičit byl dokonalý. Ty sestavy, svižná muzika-no opravdu byla jsem nadmíru spokojená. Na každou hodinu jsem se těšila co na nás zase Míša vymyslí. Opravdu byla dokonalá, protáhla nám celé tělo a ještě stíhala vtipně mluvit-to my ostatní lapaly po dechu. Už jen ten úsměv při cvičení napovídal o tom, že si vyčistíme hlavu, protáhneme tělo a ještě se zasmějeme. To všechno Míša dokázala. A pak ještě cvičení čínských císařů? To byl další zážitek s Mirkou Ondráčkovou! Eva Tschoplová


Milá Míšo, dnes jsem se vrátila z báječného pobytu v hotelu Melodie ve Františkových Lázních. Všechno bylo jako vždy bez chyby. Dík patří zejména Šárce Nýčové, která je nejen skvělá cvičitelka, ale i úžasná a inspirativní žena. Dana Šebestová


AHOJKY MÍŠA,

NAJSRDEČNEJŠÍ POZDRAV ZO SLOVENSKA,

PRE NAJ...FANYNKU MIRKA ŽBIRKU,

POSIELA DÁŠA - SLOVENA AJ S

VERŠOVANÝM VINŠOVANÍM :

S MÍŠOU SA VŽDY CVIČÍ "KRÁSNĚ"

JA UŽ O TOM PÍŠEM BÁSNE.

JE TO MEGA-SKVELÁ "BABA"

PRETO JU MÁM VEĹMI RADA.☺

NIE JE MALÁ ANI VEĹKÁ,

JE TO SUPER CVIČITEĹKA.

ENERGIOU, VTIPOM SRŠÍ,

VŠETKY ŽIALE RAZOM ZRUŠÍ.?

NAŠTARTUJE SPRÁVNY SMER,

PRETO CVIČÍM "S ÚSMĚVEM!" ?

DÁŠA KOCIŇÁKOVÁ


Chtěly bychom moc poděkovat za úžasný pobyt v maďarském Egeru, který se jako vždy perfektně vydařil. V podstatě to máme tak, že půl roku po návratu na Eger vzpomínáme a říkáme si, jaká to byla v Egeru pohoda  - nejen při cvičeních (při těch z nás vždycky „pohodově“ leje), ale i při relaxaci v bazénu nebo na nákupech v úžasných maďarských obchůdcích), a půl roku před tím se už do Egeru zase těšíme a říkáme si, už abychom tam byly. Naše velké poděkování patří hlavní organizátorce Míše, která byla jako vždy skvěle připravená, ale samozřejmě i ostatním cvičitelkám –   energické Lence, usměvavé Martině, neskutečně vitální Martě a pohodové Mirce. Cvičení bylo skvělé  - každá jsme si našla takové, které nás baví a dělá nám dobře. Oceňujeme i služby a ochotu pana řidiče autobusu, který byl letos obzvlášť milý, rychlý a velmi vstřícný. Přejeme mnoho dalších spokojených cvičenek a těšíme se na další pobyt.

Míša a Milena


Chtěla bych poděkovat za nádherný pobyt v Novém Městě nad Metují. Krásný hotel na velice zajímavém místě, hezké prostředí, bezvadný servis. Ale především bych chtěla poděkovat Tvým prostřednictvím úžasné cvičitelce paní Evě Pavlisové. Výborně se o nás celý týden starala, jak o duši, tak o tělo.  Výborná kamarádka a excelentní cvičitelka. Celý týden jsme odcvičili dle plánu, s humorem a s nasazením.

Děkuji Vám všem v ck a těším se zase příště...... 

Jitka Bogdanová


Tento víkend jsme s kamarádkami- bylo nás celkem šest- absolvovaly cvičební víkend v Poděbradech. Za všechny bych chtěla poděkovat za perfektní organizaci celého pobytu. Velký obdiv u nás měla vedoucí kurzu, velice příjemná a nabytá energií Lenka Suchánková. Ubytování i polopenze v penzionu téžvelice luxusní. S Vaší CK jsme trávily víkend s pohybem poprvé a už se těšíme, že si ho zase v nejbližší době zopakujeme.

Za všechny děkuje 

Jana Šteflíčková


Děkuji za krásný víkend v Kutné Hoře. Cvičení fajn, opravdu si každý najde své. Paní cvičitelky Eva Veselá a Jana Hájková super, hodny obdivu za svoji profesní a výborný přístup.Informace a organizace na jedničku.Už si hledám pobyt u moře s Vámi.

Děkuji Remiášová


Chci Vám moc poděkovat za krásný sportovní týden na Krétě. Byla to naše,,svatební cesta,, trochu se zpožděním :) , ale díky Katce Kaabi, která se o nás starala jako o velkou rodinu to bylo super.  

Hodiny, které nám věnovala měla perfektně připravené a já která se po létech rozhodla, že budu zase více času věnovat svému tělu jsem zjistila, že to rozhodnutí bylo správné. Cvičit se dá v každém věku.Ještě jednou velké díky a pochvalu.

Věra Hrabalová


Milá Míšo,

chtěly bychom Ti tímto poděkovat za krásný pobyt na slunném Santorini. Cvičení bylo velmi rozmanité a originální. Mé dvaadvacetileté dceři, která pravidelně cvičí, se to mezi námi staršími také líbilo. Počasí krásné a voda úžasná. Děkujeme a těšíme se zase příště!! :) 

S pozdravem,holky Beckovi


 

Pobyt na Mar Menoru se mi velice líbil, ubytování bylo perfektní, s mojí spolubydlící jsme si rozuměly a strávily jsme pěknou dovolenou. Chtěla bych moc poděkovat cvičitelce Martině Moravcové za senzační cvičení opravdu s úsměvem. Určitě se zase přihlásím na nějaký zájezd. 

S pozdravem Marie Nosková


Děkuji CK S úsměvem a cvičitelce Martině Vondrové za krásný týden, který jsme prožili v Novém Městě nad Metují. Martina využila úplně všech mučících nástrojů, aby z nás dostala to nejlepší. V hodinách jsme málem (tedy alespoň já) vypustili duši, ale vůbec nic nás nebolelo, takže hodiny byly vedeny odborně a přísně. Musím ale Martině přiznat, že když jsme se sešli mimo tělocvičnu, byla velmi milá a zábavná. Byly jsme obě se sestrou velmi spokojeny. Ještě jednou díky a někdy příště

Alena KlímováVyslovuji své poděkování cvičitelce Olince Hůlové, se kterou jsme strávili týden na přelomu července a srpna v Tatranských Matliarech.Děkuji za pestré, zajímavé  lekce, úžasné cvičení, motivaci a optimismus!

Zdraví Hana


Milá Míšo,

moc děkuji za krásný pobyt a cvičení na ostrově Ischia. I když pro mne bylo cvičení trochu náročné, tak Ty umíš člověka vyhecovat, že cvičí s radostí i s tím úsměvem. Je vidět, že při cvičení jsi doopravdy šťastná a baví Tě. A také hodně pomáhá hudba, bez ní by to nebylo ono. Ostrov je krásný a jsem ráda, že jsem po delší době viděla moře. Přeju krásné dny a ať máš stále takový elán jaký máš.

Ahoj Eva Kaucká


 

Vrátila jsem se se ze zájezdu do Vodice a musím Vám napsat samou chválu. Za prvé cvičitelka Veronika Chudobová byla skvělá, všechno měla úžasně připravené a byly jsme nadšené. Ubytování a prostředí  bylo bez chyby. Málo lidí, krásné koupání. Prostě – kdyby se to podařilo opakovat – za rok ve stejnou dobu na stejné místo a se stejnou cvičitelkou , rády bychom jely znovu. Tuto informaci mám i od jiných cvičenek.Ještě jednou díky za báječný týden.

Eva Nováková


včera jsme se vrátily z pobytu z Jindřichova Hradce a musím vám napsat velkou pochvalu na vaší cvičitelku Šárku.Je moc příjemná,milá a perfektní cvičitelka. Moc se nám její cvičení líbilo.Několik let už jezdíme s vaší CK a jsme moc spokojené. Jedinou prosbu by jsme měly,jestli by nešlo udělat cvičení už od čtvrtka. Od pátku je to moc krátké.Moc vám děkujeme a těšíme se na další pobyt.

S pozdravem Marie Urbanová a Hana Procházková z Cenic


Díky za super víkend v Nymburce, kde to vše funguje na 1. a pravidelně se sem vracíme. A hlavně cvičitelkám Míše a Radce, které se skvěle doplňovaly.

Holky z Říčan


 

A hlavně nám všichni chválíte naši milou vedoucí kanceláře paní Martinu Šetlíkovou 

Ráda bych tímto poděkovala Martině Šetlíkové za perfektní servis a komunikaci - jako vždy.

Irena Fozikošová


Dobrý den vážení,
chtěla bych za pobyt 18-20 . 5. v  Poděbradech poděkovat , díky cvičitelkám Ladislavě Karlové a Veronice Chudobové jsem byla naprosto nadšená , děvčata byla skvělá a to jak profesně tak lidsky . Byla jsem velmi mile překvapena . Rozhodně jste díky vašim cvičitelkám získali další klientku , která se ráda některých vašich pobytů , jak čas dovolí zúčastní. Byla bych moc ráda kdyby jste za mě Laďce a Verunce poděkovali  ,  spokojenost byla zřejmá i u ostatních účastnic. 

S pozdravem Marta České Budějovice 


Ahoj Míšo,

Při odjezdu z Egeru jsem Tě již nezastihla a tak volím tuto cestu k poděkování za nádherný pobyt v Egeru. Děkujeme všichni (Kaluskovi, Zderčíkovi, Poláčkovi) za skvělou organizaci a báječné cvičení v Maďarsku. Brzy na viděnou. Ať Ti to i nadále „šlape“.

Daniela


Ráda bych tímto poděkovala Martině Šetlíkové za perfektní servis a komunikaci - jako vždy.Děkuji taktéž ještě jednou osobně Míše, Martině, Lence a Martičce za péči, kterou nám věnovaly- už jsme si zvykly na jejich milé, ale rázné pokyny, přátelské odborné rady a pochopení.Jsem ráda, že jsem se již poněkolikáté s dcerou mohla zúčastnit perfektního týdne s většinou známých tváří a i získáním nových  přátelství.Tento krásný týden jsem završila oslavou svých 70. narozenin. - Díky moc.
Ps.Chtěla bych také poděkovat i panu řidiči autobusu, byl to nejen dle mého názoru snad nejlepší, se kterým jsme jeli - vstřícný, ochotný, opravdový profesionál.

Irena Fozikošová


Dobrý den přeji.

Byla jsem teď o víkendu v Říčanech s kamarádkou Andrejkou Mouralovou cvičit s Katkou, a bylo to úplně super. Pochvalu máte na všechny strany. Přidám se ke skupině lidiček, že mně mrzí, že s vámi nejezdím už desítky let. Pojedu na podzim zase a opět. Máte mou poklonu až skoro k zemi.

Miloslava Menclová


Dobrý večer, chtěla bych vám poděkovat za pěkný víkend v Poděbradech na penzionu rondel, cvičení bylo to pěkné i masáž lávovými kameny a cvičení v bazénu bylo pěkné, moc děkuji

Kateřina Kempfová, Králíky


Dobrý den,byla jsem tento víkend na welness víkendu v Kutné Hoře a jednou cvičitelkou byla Jana. Chtěla bych jí touto cestou poslat pochvalu. Profi přístup, bezva organizace, super hudba, maximální připravenost a svým nadšením strhne ostatní. Díky.

S pozdravem Simona Šůsová


Dobrý den,děkuji Míše a ostatním děvčatům za krásný týden se cvičením na oblíbeném ostrově Ischia, kde všichni omládnou na těle a na duchu. Těším se na další cvičení s úsměvem.

Zdravím Jiřina Mikešová


 

Dobrý den

Touto cestou chci poděkovat za skvělou dovolenou na Krétě. Služby v hotelu byly výborné. Strava pestrá a vždy chutná. Cvičení, které po celou dobu pořádala Katka Kaabi, bylo někdy náročné a pro „nesportovce“ sem tam i bolestivé, přesto užasne a stále končilo s úsměvem. Navíc Katka byla výborná „tmelička“ party i mimo cvičení. Fakultativní výlety byly zajímavé. 

Těším se na další dovolenou s Vaší CK   S pozdravem Zlata Budajová


 

Milá CK s úsměvem,
chtěla bych Ti takto poděkovat za možnost trávit čas, který mi tak skvostně organizuješ!!!!
Víkendy, Eger, Mariánky, Lanterna a letos poprvé a rozhodně ne naposled Poreč - to vše je značka ideál a postupně vznikající závislost :o)).Správně by asi měla má rodina se stále narůstajícím počtem dnů, strávených v Tvé společnosti, žárlit, ale vzhledem k tomu, že se vždy vracím spokojená a s úsměvem - neprotestuje. Všechny Tvé cvičitelky jsou super, ale mé zvláštní poděkování patří Lence Suchánkové - její vedení hodin je prostě bezkonkurenční!!! Přeji, ať se daří a dál rozdáváš úsměvy na všechny strany a už teď se těším na další pobyt.

Daniela Tomanová


 

Dobry den Miso,predtydnem jsme se vratily ze cviceni v Litomysli. Rada bych podekovala  zapeknysportovni  tyden.Bylo to moc fajn, predvsimcviceni s velice milou panicvicitelkou Yvonou. To opravdu nemelochybu !!!!!!Setkaly jsme se s nijiz na tretimcviceni a vzdy jsme nadsene z jejihozpusobucviceni.Doufam, ze se opetpristi rok na dalsimtydnu spolu sejdeme.

TAK JESTE JEDNOU VELICE DEKUJEME ZA  YVONU  !!!!!!!!!!!♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Pozdrav vsem v cestovnikancelari, pekneprazdniny a SPORTU ZDAR

prejeMarie , Eva  Daniela ☆☆☆


 

Zdravím vás chtěla bych poděkovat za úžasnou dovolenou ve ŠPANĚLSKU.A posílám velikou chválu na Martinu Moravcovou supr cvičitelka ???

Díky Dáša Doležalová Hradec Králové. 


Chci Vám poděkovat za úžasný pobyt ve Velkých Losinách. Nemělo to chybu! Ubytování i strava výborná a cvičení s YvonouJersonovou prostě super!!! S Vaší CK jsem byla poprvé a pevně věřím, že to nebylo naposledy. Ještě jednou velký dík!!!

Jiřina Řezanková


V srpnu jsem se zúčastnila pobytového zájezdu na poloostrově Lanterna s mým vnukem Floriánem. Chtěla bych Vám tímto poděkovat za hezký pobyt se SUPER cvičením s úžasnou Lenkou Suchánkovou a Laďkou Karlovou. Dali jsme si díky Lence, která dokázala vyprovokovat nás - cvičenky k maximálním výkonům, opravdu "do těla". Nesmím také zapomenout ani na krásné cvičení s Laďkou a její profesionální a empatický přístup k dětem. Takže ještě jednou díky a budeme se těšit !!! 

Eva Veselá + Florián Fiala Hanka Nohová


Ahoj Míšo, taky bych chtěla ještě jednou poděkovat tobě a všem cvičitelkám :) Eger nádhera, neskutečná nabídka cvičebních lekcí, skvělé jídlo :) Vybere si opravdu každý, 30leté holky i 78 letí kluci :) Paráda! A ty pomůcky. Loni to byly kelímky, teď karty a KOSTIČKY :) :) :) Za chvíli se budeme přihlašovat do Egeru rok dopředu :) Ještě jednou velké díky!

Gabriela Adlová


Chtěla bych poděkovat za úžasnou dovolenou se cvičením ve Španělsku - MarMenor.

Velmi výrazně příjemný pobyt ovlivnilo cvičení s paní ing. Moravcovou. Kromě cvičení, které bylo opravdu příjemné umí paní Martina i vytvořit milou atmosféru.

Pokud pojedu ještě někdy - a moc ráda bych jela - na dovolenou se cvičením, určitě to bude s vaší CK Děkuji a zdravím.

Helena Vithová, Příbram


Chtěla bych touto cestou poděkovat za úžasné chvilky, které jsem strávila s Vámi v Peci pod Sněžkou.

 Cvičitelka Laďka Karlová byla vždy usměvavá a každou hodinu měla báječně připravenou a těch pomůcek, některé jsem vůbec neznala.  Olinka Hůlová hlídala naše dětičky, když jsme cvičili a měla pro ně připravený různorodý program. Buď byli venku a sportovali nebo hledali poklad se sladkou odměnou.  Další činnosti byli v hotelu malování, lepení...  Ubytování a strava byla perfektní a personál hotelu byl velice milý a usměvavý.

Moc děkuji Dana a Kristiánek


 Pred par dny jsme se s kamaradkamivratily z tydenihocvicebniho pobytu na Benecku. Bylo to perfektni.Rada bych podekovala za tyden plny pohybu cvicitelceYvoneJersonove .Cvicebni hodiny nemely chybu  a všichni jsme si krasneprocvicily cele telo a s " USMEVEM", i kdyz "upocenym".

Byla jsem s vasi CK jiz na dvanactemtydnucviceni, vsevzdyprobehlo k me spokojenosti i mychkamaradek.DEKUJEME  ! ! ! !

Marie Zezulkova, Dana a Eva z Prahy

 


Míšo,velký dík za Eger, bylo to neskutečně super.

Jste skvělý tým. Máš všechno bezvadně připravený a naplánovaný a šlape Vám to jak precizně namazanej stroj.  Jak jsem Ti říkala už na místě, strašně oceňuju Tvoje poznámky během cvičení

o tom jak má člověk co správně dělat aby si šetřil klouby atd.. 

A k tomu ta přidaná hodnota, a sice cvičitelka, totálně splavená a rudá, která ze sebe vydává fakt maximum,přestože už toho sama má možná kolikrát dost a ještě u toho stihne ostatní bavit...

 Jak už jsem Ti řekla, jsi ÚŽASNÁ a odteď už jsem se zařekla že jezdím jen s Tvojí CK, protože Ty, narozdíl od jiných, to děláš fakt naplno a poctivě se vším všudy.. Jsi jako neurochirurg mezi instalatérama.

Přeju Ti pevný zdraví a at´ se Ti daří ve všem na co sáhneš a už teď se těším na další pobyt

 Radka Kaplanová

 


 

Chtěla bych moc  poděkovat za super pobyt s vaší cestovkou v Chorvatsku. 

Největší dík patří cvičitelce Lence Suchánkové, která je opravdu skvělá :)))). Jsem moc ráda, že se s ní opakovaně při vašich zájezdech setkávám.

Budu se těšit na nějaký další pobyt s CKSÚSMĚVEM.

Mirka Drahotová


 

Před týdnem jsme se s maminkou vrátily z pobytu ve Vysokých Tatrách.

Moc se nám líbilo cvičení s Radkou Polívkovou i podniknuté túry. 

Díky Vám i Radce. Ať se vám daří!

Míša Beranová

 


 

V sobotu jsem se vrátila z pobytu v hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou. Cvičení s Janou Hájkovou bylo perfektní, ubytování, stravování a služby hotelu vynikající. Tak zase příští rok s úsměvem. Dana Šebestová

PS. Děkuji za fotky, jsou super a je z nich vidět, že si to děti užívaly. Moc děkujem za báječný program a hlavně Váš skvělý přístup k dětem.  Kristýnka  mi povídala zažitky a  všechny holky (má mamka, neteř i dcera) byly z pobytu nadšené

  P.s.: Kristýnka má dokonce pro panenku Barbii nové jméno. Je to cvičitelka a jmenuje se Janina :-)))

 


Minulý týden jsme strávily v hotelu Ambra v Luhačovicích se super cvičitelkou Evou Pavlisovou a chtěla bych Vám za tento zájezd moc poděkovat, hotel byl parádní, moc pěkný bazén s vířivkou, dobré jídlo, hezký sál na cvičení se zrcadly) a cvičení bylo báječné, nevynechaly jsme jedinou lekci a vše jsme si skvěle užily :-) A i díky každodenní relaxaci ve vířivce nás ani nic nebolelo :-) Celkově opravdu super a už teď se těšíme na příští rok na další pobyt s Vaší CK! :-)

 

Mějte se krásně! Blanka Brožová


 

Aktivní dovolené se cvičením s vaší cestovní kanceláří jsme se zúčastnily s dcerou poprvé a už plánujeme kdy a kam bychom s vámi jely příště. Ubytování a stravování v Třeboni bylo na dobré úrovni, ale nejlepší ze všeho bylo cvičení s rozmanitými pomůckami. Naše cvičitelka Petra Tomšová byla úžasná, vždy perfektně připravená, na cvičení panovala příjemná atmosféra. Cvičení bylo velmi pestré, každá hodina jiná. V pátek odpoledne jsme bubnovali s cvičitelko Evou Veselou, která jetaké strašněfajn. Děkujeme za prima dovolenou a těšíme se na další setkání.

Eva a Marie


 

Chtěla bych Vám napsat, že dovolena v Zatonu byla úžasná!!  Cvičitelka Martina Vondrova, byla úžasná!!  Dala nam pořádně zabrat, ale i ja, která mám velké zdravotní problémy se zady, jsem to zvládla na jedničku!  Pomůcky, originální cvičení, které jsem nikdy nezažila a to jezdím se cvičením již 11 let. Celkem hodnotím 1* úplná spokojenost. 

Moc děkuji za krasnou dovolenou s pozdravem cvičenka Jakubská ;-) 


 

Dobrý den,chtěla bych tímto poděkovat za příjemný pobyt v Čertově Mlýně,který jsem měla možnost strávit s Vaší cestovní kanceláří.Zejména bych chtěla velice poděkovat Vaší cvičitelce,paníMgr.SimoněHamtilové,je to super profesionálka,která se nám věnovala i nad rámec běžných povinností,chodila s námi na výlety nebo nám poskytovala i zajímavé typy.Její program cvičení lze označit za báječný a inspirující!!!! Také se mi líbilo Vámi vybrané prostředí a ubytování,vše bylo naprosto perfektní!!!!Prostředí a hlavně paní Simoně dávám /místo 5 hvězdiček-to můj PC nedovede/5:-):-):-):-):-).Budu jen ráda,pokud se s Vaší cvičitelkou opět setkám na nějakém Vašem pobytu!!!! Ještě jednou děkuji,byla jsem nadšená a vůbec se mi nechtělo vrátit se domů.

Eva Procházková Rakovník


Ahoj Míšo, Ischia byla skvělá a Ty jsi úžasná žena s neuvěřitelnou energií

Eva Špačková

 


 

Chtěla bych moc poděkovat Katce Kaabi za nádhernou dovolenou na Lanterně. Je to strašně milá holka, která moc hezky cvičí. A její sestra dětem vytvořila velmi přitažlivý program. Moc hezký pobyt.

Hanka L.


Ahoj,

forma dovolené, kde se dá zároveň "mučit" tělo, hýčkat duše, masírovat žaludek místními specialitami a taky se dle libosti jen tak válet na slunci u moře, je dovolená, kterou preferuji, Míšo, s tvojí CK již 10. rokem. Letos má ode mě za řecké Santorini velkou pochvalu Evička Pavlisová, kterou jsem doposud jako cvičitelku neznala. Věřím, že mi elán a vitalita s vámi ještě dlouho vydrží. Díky.

Hana Kňavová


MENORKA 4-11.6.2017


Bouře nás tu přivítala,
blesky nás však nedojala.
Na úvod to dobré bylo,
pak se slunce rozsvítilo.
Gin s tonikem, mojito,
bílý pásek platí to ?
Jenom Míša pikle kuje,
se cvičením otravuje ?
Co však Míša těžce cvíčí,
místní kuchař rychle zničí ?
Pozdravy všem posíláme,
moc si to tu užíváme ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Dlouholeté klientky z Plzně

Odpověď Míši

Míša ráda kuje pikle, jinak byste byly krychle.
Nebo možná také koule, jak jste měly za ušima boule.
Pořád Vás musím honit, jinak budete slzy ronit.
Maso, sladké, salát, kraby..., z hezkých holek jsou hned baby.
Proto jsem stále bdělá, aby zůstala Vám štíhlá těla. T
akže příští rok zase spolu, ale už bez bufetového stolu. ?

Těší se na Vás Míša, největší číča ?


Dobrý den, Míšo,

chtěla bych moc poděkovat za pobyt v Egeru. Byla jsem s vaší CK poprvé, měla jsem trochu obavy, zda cvičení zvládnu a mé obavy velmi brzy vzaly za své. Přátelský a chápavý přístup všech cvičitelek, perfektní organizace a plán - díky Vám, Míšo, předčil mé očekávání. Jste super tým :-) vím, že se určitě budu do "vašeho týmu ráda vracet."

Irena Fozikošová 


Ahoj Míšo,

děkujeme za krásnou dovolenou v Egeru tobě, ale i tvým kolegyním cvičitelkám. Musím konstatovat, že jsi opravdu úžasná (ježi)baba. Byly jsme nadšené, vše fungovalo, vše se nám líbilo - cvičení, bazény, pokoje, personál, sklípek,jídlo. Městečko Eger je nádherné - kéž by u nás byly tak čisto a tak milí lidé. Opravdu jsme byly spokojené. Určitě s vámi ještě někdy pojedeme. Ať se ti stále daří, vše vychází, ať máš spoustu klientů a hlavně nikdy nepřestávej být tak pozitivní člověk. Ještě jednou děkujeme.

Irena Sýkorová a Milada Kartáková (to je ta 80-tiletá cvičenka).


Milá Míšo,

letos to bylo již potřetí, co jsem jela s Vaší CK ( tentokrát do Jindřichova Hradce) a opět jsem se vracela domů velice spokojená. Moje kolegyně strávila se svými 3 dcerami týden ve Špindlerově Mlýně a také nadšeně vyprávěla o pobytu.Hodně elánu a úspěchů všem vašim cvičitelkám a pracovnicím.

Cvičenky z Moravy Terezie Florianová a Vlaďka Durdová.


Dobrý den paní Kholová,

chtěla bych moc poděkovat za krásný pobyt v červnu v Kašperských Horách v hotelu Kašperk. Jezdíme s Vaší kanceláří již několik let a letošní pobyt se cvičením od pí. Simony Hamtilové, koupáním a výlety po Šumavě byl opět nádherný. Moc děkujeme a příště pojedeme zase, nemělo to chybu. Přeji hodně úspěchů a elánu.

Lenka Veselá


Dobrý den Míšo,

posílám pozdrav z Mostu a poděkování za hezkých čtrnáct dní na Korfu :-). Poznala jsem nové lidi a objevila jsem spoustu cvičebních pomůcek, které jsem neznala a se kterými je to super cvičit. Škoda, že nebydlím v Říčanech :-(, určitě bych se přidala k Tvým cvičenkám. U nás se bohužel nic takového necvičí. Tak snad se zase někdy setkáme.

Krásný den, Daniela (Brokešová)


Milá Míšo,

už mnoho sezon s vámi jezdíme cvičit, vlastně si už ani nedovedeme představit začátek léta bez účasti na týdenním pobytu s pohybem. Vždy jsme vybíraly cvičení u moře, letos jsme zavítaly do Třeboně. Byly jsme nadšené! Město je úžasné, také penzion Siesta nemá chybu, ale hlavně cvičení s Olgou Hůlovou bylo dokonalé! Její lekce byly perfektně propracované a postavené tak, že cviky zvládnul každý. Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další setkání!

Eliška Michálková, Ivana Rýdlová a Olga Marková


Milá paní Míšo,

strávila jsem překrásný týden ve Františkových Lázní v hotelu Melodie. Nebyla jsem tu poprvé, a proto mohu srovnávat. Naše cvičitelka Šárka Nýčová dokázala přizpůsobit vybraná cvičení i pomůcky věkové kategorii naší skupiny. A pan majitel Šedina k nám byl velmi pozorný a věnoval nám veškerou péči, což se jinde né vždy stane. Paní kuchařka vařila zdravě a velmi chutně a dokonce jsme mohli dostat přídavek. Prostě většina účastnic cvičení se shodla, že se nám pobyt velmi líbil, a proto se tu chceme opět sejít v červenci 2016 se cvičitelkou Šárkou. Díky Vám Míšo za pobyty, které pořádáte pro nás ženy, kde o nás mohou pečovat jiní! Děkuji a ať se vám stále ve všem daří.

Vaše stálá klientka Dana Pumprová


Milá Míšo,

dnes jsme se vrátily z týdenního pobytu v Jindřichově Hradci. Prožily jsme krásný týden s příjemnými cvičitelkami Evičkou a Kamilkou, které se nám maximálně věnovaly. Jezdíme s CK S Úsměvem již hodně dlouho a jsme stále spokojené a nadšené. Už se těšíme na nový katalog a další cvičební pobyty:-).

Děkujeme! Helena a Lenka z Kadaně


Ahoj Míšo,

krásně jsme si se sestrou užily víkendu v Kutné Hoře, moc děkujeme! Zdravím velmi a přeji mnoho dalších stejně vydařených akcí.

Jana Piňosová


Dobrý den paní Kholová,

chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za skvělou dovolenou v Zatonu – Holiday resort. Jela jsem sama a vůbec nelituji, protože parta která se tam sešla a místo pobytu bylo při dané ceně bez konkurence. Cvičitelka Eva Veselá byla rovněž špičková a užily jsme si moc srandy. Prosím o zařazení za stejných podmínek zájezdu opět tuto destinaci na další rok, jelikož bych určitě jela zase ráda za danou cenu do Zatonu s CK s úsměvem a cvičitelkou Evkou Veselou.

VELKÉ DÍKY JEŠTĚ JEDNOU.

Eva Selingrová


Včera jsme se vrátila s kamarádkou z překrásného pobytu v Kašperských Horách. Cvičitelka Simča byla perfektní. Vše měla výborně připraveno a ty výlety, paráda.Ubytování výborné a strava super.

Moc děkuji.

Kučabová Monika + Hájková Radka


Milá Míšo,

13. 2. - 15. 2. 2015 jsme vyrazily na víkendový pobyt do Poděbrad. Opět bylo vše perfektní. Ubytování, strava a hlavně příjemné cvičitelky. Moc děkujeme a těšíme se na velikonoční cvičení v Mariánkách.

Helena a Lenka z Kadaně


SLUNCE SVÍTÍ,ŠPEKY TAJÍ,

DORTY SE NÁM VYHÝBAJÍ.

NAŠE MÍŠA, TĚLOCVIČKA

PROPOTÍ NÁM VŠECHNA TRIČKA.

ZA ROK JSME TU ZASE ZPÁTKY

CVIČENKY A KAMARÁDKY!

Měj hezké a uspěšné léto.

Zdravím

Zdeňka Štefková


 Právě jsme se vrátily z F.Lázní.Šárka je prostě perfektní,dala nám řádně do těla a dokonce uhlídala počasí tak jak na začátku týdne slíbila.

Díky Naďa a Zdena z Domažlic


Dobrý den Míšo,

vrátila jsem se z pobytu v Kašperských Horách. Jsem nadšená, úžasná kombinace cvičení, výletů do překrásného okolí a v závěru dne vždy bazén. Ubytování i strava na úrovni, personál vždy vstřícný a usměvavý, prostě nádherný týden. A koněčně také skvělá Simona :-). Díky za tento výběr.

S pozdravem

Klasnová Alena


Ahoj Milá cestovko a celé její vedení,

před týdnem jsem se vrátila z Rhodosu. Opět to bylo velice super. Je správné, že dokážete zajistit i skvělé počasí. Lenka opět nezklamala a potýrala naše líná těla. Díky. Moc jsem si to užila.

s úsměvem ke zdraví

Jitka Pospíšilová


 „Za ty roky, co s Úsměvem jezdím, už pochvaly ani nepíšu, bylo by to nošení dříví do lesa, písku na Saharu nebo sov do Athén. Jsem ráda, že se této CK stále daří, protože svou práci dělá poctivě, s maximálním nasazením a minimálně na 105%. Schopný managment, zapálené cvičitelky… zkrátka díky všem :-)“

Marcela Macáková


Milá Míšo,

chtěla bych Ti touto cestou moc poděkovat za úžasné chvilky, které jsi nám, spolu s kolektivem CK S úsměvem, připravila na Ischii. Jako  pracovně, ale i soukromě hodně vytížená žena pečlivě zvažuji, kde a s kým budu trávit svůj volný čas. Dovolená s Vaší CK mě opakovaně nezklamala, plně splňuje moje představy a požadavky. Letos na Ischii to bylo na 1 s hvězdičkou! Forio, nádherná turistická destinace jižní Itálie, ubytování v krásném malém hotelu na břehu moře, pestrá strava, promyšleně koncipované hodiny cvičení a navíc rozkvetlé termální parky, kde jsme relaxovaly a čerpaly energii každý den. Vše v přátelské atmosféře a naprosto profesionálně zorganizované. Škoda, že vše je pomíjivé, ale hřejiví pocit a krásné vzpomínky zůstávají. Už teď se těším na podzimní Sicílii! Závěrem bych chtěla popřát Vám všem pevné zdraví, hodně spokojených klientů a věřte, že to co děláte, děláte dobře!

S pozdravem Blanka Matúsová

 

Krásný pozdrav Vám milá Míšo,

musím Vám napsat, že jsem se opět nezklamala s Vaším U S M Ě V E M v Luhačovicích, kde ho plnými doušky rozdávala Katka Kaabi. A bylo to báječné jak v tělocvičně tak mimo ni Byla vstřícná pro všechny i ve svém volném čase, Ú S M Ě V Y nešetřila A tak doufám, že i příští dovolenou strávím s Vámi a už se těším vaše spokojená cvičenka Milada Šilhanová

 

Byla jsem s Vaší CK na dovolené v Orebiči a byla jsem moc spokojená. Především s cvičitelkou Radkou Polívkovou, která byla úžasná a měla každou hodinu dokonale připravenou a pokaždé jinou. A také jsem byla nadšená z pomůcek na cvičení – některé
jsem ani neznala!!! Už se těším na příští rok.

Drapáková Lenka

 

Milí Míšo,

velké díky za krásný týden na Mar Menoru. Nová destinace ve Tvém katalogu splnila mé očekávání a myslím si, že se tam líbilo všem Tvým holkám. Pěkný hotel, pěkné pokoje, výběr dvou moří s krásnou čistou vodou a nádhernými písečnými plážemi a čistý bazén s přilehlou loukou s palmami.  Naše cvičitelka Martina Moravcová si zaslouží velikou pochvalu za výborně připravené cvičení a perfektně zvolené pomůcky a taky za super vyblbnutí při aqua cvičení s vodními hady.

Olina a Květa

 

Dobrý den Míšo.

Konečně usedám k mailu, abych Vám vyjádřila pocity z dovolené v Jindřichově Hradci

1/ ubytování a strava - výhled do náměstí, personál vstřícný, strava výborná, sládek též milý chlapík, Prostě u mě za 1.

2/ cvičení – Evička Pavlisová a Janička Zvěřinová - úžasné holky, i cvičitelky!!! Líbil se mi i výběr cvičení a jak to měly holky rozplánované, moc jim poděkujte ještě jednou za krásný týden. Takže jak vidíte, nemůžu hodnotit jinak než 1 s hvězdičkami!!! Nabízíte toho tolik, že člověk by jel nejraději všude. Holky tolik vypravují, že si říkám, jela bych sem, ne tam... . Mějte se moc hezky a už se těším nahledanou příští rok!

Jana Kubelková, Hlinsko

 

Vážená paní Kholová,

jako každý rok jsem prožila krásný týden v Poděbradech na vašem pobytu se cvičením v penzionu Na Zámku. Děvčata cvičitelky Jitka Černá, Lenka Suchánková, Veronika Chudobová jsou fakt výborné, příjemné, cvičení vedou profesionálně. Ubytování a stravování bylo bez chyby jako vždy. Personál v čele s p.Novákem nám vyhověl, jak bylo třeba. Uvědomuji si, že lidé často kritizují, ale málo kdo pochválí a uzná dobrou práci. Děkuji vám a přeji JEN TAK DÁL

Paulová Dagmar, Kubáková Monika, Pecková Vlasta

 

Milá Míšo,

nejsem žádný pisálek, ale pobyt ve Špindlerově Mlýně mě natolik uchvátil, že se musím se svými dojmy podělit. Především chci poděkovat Lence Suchánkové a Hance Kravčíkové, obě byly opravdu skvělé. Cvičení bylo tradičně vynikající, doplněné hlídáním dětí s profesionálním přístupem. Děti měly spoustu mimořádně zajímavých aktivit a celý týden ukončený certifikátem. Po celou dobu pobytu vládla příjemná atmosféra, která samozřejmě navozuje chuť znovu opakovat dovolenou s CK s úsměvem. Proto ještě jednou děkuji a těším se, že s Vámi strávím mnoho takových pobytů.

Vaše stálá klientka Tamara FantováDobrý den, chtěla bych moc poděkovat za pobyt a cvičení v hotelu Ambra v Luhačovicích. Paní cvičitelka Yvona Jersonová "neměla chybu" a bylo to báječné. Také výběr hotelu byl perfektní. Jezdíme s vaší kanceláří již několik let a zase pojedeme. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalším úspěchů.

S pozdravem Lenka Veselá

 

Ahoj Míšo,

chtěla bych poděkovat za super týden s tebou na Korfu a tvůj přístup. I pro mě jako pro cvičícího amatéra to byl super řecký týden plný pohybu, který jsem si užila. Díky moc a měj se bezva.

Eliška

 

Milá Míšo,

právě jsme se vrátily z pobytu Poreč - Zelená Laguna. Chceme poděkovat za vynikající cvičení Lence Suchánkové a Janičce Zvěřinové. Obě se nám věnovaly maximálně. Děkujeme za cvičení " pelikánů " a bříška, kterým byl věnován velký prostor. Díky za sestavení programu. S přáním hezkých dnů věrné a spokojené cvičenky Olina Černá a Hanka Benešová

Děti svým maminkám na pobytu v Poreči složily básničku 
Holky s Úsměvem

Holky jsou tu s Úsměvem,

smutek rychle vyženenem.

Kilíčka tu shazujou,

do plavek se pak vejdou.

 

Lenka "hejbej se" křičí,

neválej se na tom míči!

Janička je pobízí,

zákusky jim nabízí.

 

Lenka volá stop,

mám už toho dost.

Pojďte všichni ven, 

cvičme všichni s Úsměvem.

I MUŽI CVIČÍ

 

 

Dobrý den,

i když s vámi manželka jezdí na různé pobyty se cvičením už dobrých 20 let, poprvé jsem ji letos doprovázel. Tento víkend jsme se vrátili z Řecka a musím vám říct, že to bylo úžasné. Ne že bych s nimi pokaždé cvičil, to ne, přesvědčily mne jen jednou nebo dvakrát - jako že to bude pomalu a vleže :-). Byla tam skvělá nálada, hotel je perfektní a celá organizace na jedničku.

No a Lenka Suchánková, musím ji moc a moc pochválit. Cvičení šlapalo jako hodinky, přitom v pohodě a bez spěchu. Jak říkám, dokonce mne přesvědčila třepat tou pružnou tyčí, točit jakýmsi volantem a tahat za zelenou tyč s popruhama, do kterých jsem se úspěšně zamotával :-) No ale těma paličkama jsem teda nebubnoval, ale byl to vodvaz :-) Takže někdy příště se zas zúčastním, třeba Sicílii Moc vás zdravím a přeji mnoho úspěchů.

Jiří Mejzlík

 

Moc děkuji za letošní pobyt v Egeru, který byl stejně jako ty předcházející – už ani nepočítáme, který to byl, asi tak osmý nebo možná už devátý – skvělý, pohodový a zábavný. Daly jste nám s Míšou Kholovou, Evou Pavlisovou a Martinou Moravcovou pořádně do těla, ale přesto, nebo vlastně právě proto, se nám to moc líbilo a těšíme se na příští rok.

Děkuji Alena Špačková

 

Dobrý večer, paní Kholová,

dovoluji si Vám napsat a velice pochválit Vaší cestovní kancelář plnou pohybu.
Zúčastnila jsem se s kamarádkou víkendového pobytu v Jindřichově Hradci. Strávila jsem se cvičením a s Vašimi milými a skvělými cvičitelkami překrásný víkend. Jsem tak nadšená, že jsem si koupila novou permanentku do fitness centra u nás a chodím cvičit i nadále. Jen mě mrzí, že takové báječné "holky" cvičitelky nemáme u nás. A ani takové pomůcky. Škoda, že jste z daleka, hned bych na hodiny cvičení chodila. Moc děkuji Katce Kaabi a Evě Veselé, úžasně se mi s nimi cvičilo. Díky moc, že je Vaše cestovní kancelář plná pohybu a prima lidí.
Mějte se moc hezky a přeji moc úspěchů.

Iveta Hlávková


Ahoj Míšo,

dovolená na Meganissi byla prostě báječná, skvělá parta, perfektní cvičení i relax, neskutečná pohoda a nádherné místo s úchvatnými výhledy, pláže, vesničky, prostě všechno super! Byla to dovolená snů, už dlouho jsem si tak neodpočinula a nedobila baterky zároveň! Moc se nám to všem líbilo a už teď se těším na další společný pobyt :-) Moc děkuji a přeji krásné letní dny!

Marcela K.

 

Vážená paní,

chtěla bych Vám vyjádřit své velké poděkování a ocenění za aktivní pobyt s programem pro děti od 27.6. do 6.7. na poloostrově Lanterna. Cestovala jsem s Vaší CK poprvé a věřím, že nikoli naposledy. Naprosto chápu, že se k Vám klienti rádi vracejí a jezdívají s Vámi pravidelně. Už jsem Vás doporučila svým přátelům a nadále budu doporučovat. Byla bych ráda, kdybychom společně s přáteli a dětmi s Vámi strávili aktivní dovolenou příští rok! Nenalezla jsem jedinou chybu. Velmi jsem ocenila možnost aktivní dovolené s programem pro děti. Neměla bych jinak možnost, proto jsem zvolila Vaši CK pro svoji dovolenou s dítětem. Obě lektorky, jak Lenka Suchánková, tak Mgr. Alena Bedrnová, byly skvělé-profesionální, přátelské, vstřícné. Výborně se doplňovaly. Rovněž jsem ocenila a využila možnost masáží. Kéž by aktivních pobytů s programem pro děti, pořádaných Vaší CK, stále přibývalo, i v dalších destinacích. Ať se Vám daří!

S pozdravem Mgr. Silvie Dratvová


 

Milá Míšo,jupííííííííí, už mám katalog.

Tak jsem si zaškrtla asi deset Vašich akcí, kde bych neměla chybět . Asi se budu muset naklonovat. A bankovní konto taky ). Co nejdřív to ve „Svazu bojovnic za lepší postavu“ probereme. Protože těšit se na něco pěkného, co máme před sebou, je jeden ze smyslů našeho života. Ráda bych tu možnost těšení poskytla i ženám v mých cvičebních skupinách. Kdybys mohla poslat ještě nějaké katalogy / asi 10, budou kolovat/, bylo by to fajn. Celému Tvému usměvavému týmu přeju vše nej, nej, nejlepší a brzy na viděnou v nějaké tělocvičně. 

Zdraví Marcela Macáková.

Milá Míšo, než jsem odjela na týden do Mariánských Lázní

do hotelu Monty letos v srpnu, bolela mě hodně záda. Chci Ti poděkovat za to, že se mi splnila 2 přání. Byla jsi tam s námi a díky cvičení mě už záda nebolí! Takže bych ti moc chtěla poděkovat a držím moc palce, aby se tobě a celému týmu "S úsměvem ke zdraví" vedlo!

Jana Chládková z Plzně

Dobré jitro, Míšo, chtěla bych Vám srdečně poděkovat za tento vydařený supervíkend v Nymburce!

Už se těším na další v září atd.!

Hodně zdaru přeje Věra Pátková, Chomutov

Krásné pozdravení do CK S úsměvem.

Pobyt v Egeru úplně předčil naše očekávání. Tak krásnou dovolenou jsme ještě nezažili. Útulný hotel Flora s termálním areálem, skvělá strava, půvabné městečko… A hlavně fantastický program, který nenabízí žádná CK, s kterou jsme kdy byly cvičit. Tolik hodin cvičení (denně výběr skoro z 15hodin!) s pomůckami s kterými jsme se zatím nikdy nesetkaly nás ohromil. Dále jsme uvítaly, že jsme si mohly vybrat skupinu dle své kondice. Super, super super…. Nelze jen chválit. A hlavě cvičitelky. Fantastické obyčejné ženy se smyslem pro humor, díky nimž jsme se těšíly na každou hodinu. Veselá a prostořeká Míša, neskutečně vitální Evička, něžná Martinka a šikovná fyzioterapeutka Marta. Překvapili nás i muži, kteří se zapojili do cvičení a přinášeli zpestření. Chceme Vám moc za vše poděkovat, po dlouhé době jsme cítily, že někomu jde opravdu o spokojenost normálních lidí.

Vaše Daniela Malá a Renata Hromádková

Mnohokrát děkujeme za krásný pobyt v Třeboni

plný pohybu, legrace a zábavy a velký dík cvičitelce Martině, s kterou byla radost cvičit. Počasí přálo a nemělo to chybu! Přibraly jsme s sebou letos i dvě kamarádky a moc se jim pobyt líbil, takže se všechny už těšíme, až pojedeme příští rok opět S úsměvem.

Už v prosinci se těšíme, až nový katalog spatříme.
Kampak asi pojedem, co si s dcerou vyberem?
Letos Třeboň vybraly jsme a od zimy těšily se.
Taktéž nábor provedly jsme, další "holky" přivedly jsme.
Jejich touhou bylo chtít, jet si s Vámi zacvičit.
S úsměvem jsme vyrazily, svoji lenost porazily.
Bezva jsme si to užily, hodně legrace si prožily.
Nejezdíme shodit kila, ale že je to prostě prima.
Pořádně tu cvičíme, svaly svoje tužíme.
Gumy, činky, tyče, míče, objektem jsou našeho chtíče.
Cvičíme až pot z nás leje, úsměv nám to nesebere.
Muži tohle nepochopí, v hospodě se piva chopí.
S úsměvem jde všechno líp, pojď si s námi zacvičit!

Zuzka H. a Jana H.
Hodně úspěchů do dalších let, ať s Vámi můžeme stále jezdit.

Dobrý den, paní Kholová,

dnes v noci jsem se vrátila ze cvičení na Rhodosu, kam jsem odjela na doporučení kamarádky a rozhodně to není naposledy. Vaši CK jsem neznala a jsem nadšená! Cvičení s paní Irenkou Barešovou bylo vynikající, plné dobré nálady (a úsměvu), dynamické, naprosto profesionální, pokaždé jiné a v nádherném prostředí. Velice příjemně mě překvapilo množství nářadí k dispozici, některé jsem neznala, takže jsem se musela poprat s jeho nástrahami (flexibar), ale pod tak příjemným vedením to šlo (skoro) lehce :-)  Opravdu vůbec nelituji svého rozhodnutí odjet na aktivní dovolenou a pokud jsou i ostatní pobyty tak příjemné a dobře vedené, získala jste ve mně pravidelnou klientku.

Ještě jednou děkuji, Lenka Mazlová

Tímto bychom chtěly poděkovat cvičitelce p. Evě Modráčkové

za úžasný týden, který jsme s ní prožily. Její celkové vedení kurzu, cvičení a  vůbec vřelý a lidský přístup ke všem účastníkům je opravdu na vysoké profesionální úrovni. Již poněkolikáté jsem se s p. Štefkovou zúčastnila vašich týdenních cvičení a tento týden byl zase zdařilý. Chtěli bychom touto cestou celému vašemu kolektivu poděkovat a zejména vám popřát další spokojené ,,cvičenky“ a již teď se těšíme na další úžasný týden. Upřímně Vám děkujeme.

Líkařová Anna Štefková Jana

Milá Míšo, Loni jsem s Tebou byla na Lanterně

a řekla si, že budu jezdit jedině s Tebou, protože Tvoje dobrá nálada a pohoda je fakt nakažlivá. Ale člověk míní a život mění – letos mi to s Tebou nevyšlo a tak jsem jela do Poreče s Tvými cvičitelkami a musím říci, že to bylo opět super – Evičky aqua je opravdu úžasná, Mirky zumba nejlepší jakou jsem kdy cvičila, takže nelituju, vybrala jsi  opravdu plnohodnotnou náhradu za sebe, když už Ty všude být nemůžeš  Fakt nádherný týden - všechny jsme se bezvadně pobavily a ještě sundaly nějaký ten centimetr v pase. Na podzim se chystáme alespoň na víkend do Poděbrad a příští rok zase někam.

Zdraví Eva, Ilona

Dobrý den, chtěla bych touto cestou pochválit

a poděkovat cvičitelkám Olince a Karolíně, s kterými jsem měla to potěšení se poznat o tomto víkendu na cvičení v Berouně. Jezdím již hodně let na cvičební akce a cvičení je také již řadu let mým velkým koníčkem ,tak si myslím, že mohu posoudit kvalitní a příjemné lektorky. O tomto víkendu jsem byla velmi potěšena druhy cvičení,, bohatou náplní a různorodostí lekcí a profesionalitou lektorek.(BOLÍ MĚ CELÉ TĚLO ALE JE TO PŘÍJEMNÝ POCIT). S Vaší cestovní kanceláří jsem byla poprvé a již dnes jsem přesvědčena,že to nebylo naposledy. Přeji Vám hodně síly, elánu a cvičebních úspěchů,

s pozdravem Zuzka Vopálková

Dobrý den, musím poděkovat za super týden se cvičením v Chorvatsku.

Lenka i Šárka byly perfektní, ubytování, jídlo a počasí bezvadné. Téhle dovolené, kterou jsme si s kamarádkou vybraly na internetu se prostě nedá nic vytknout. Zbývá jen chválit.

Díky Pavlína Čižmářová a Lída Halámková Plzeň

Dobrý den, minulý týden jsem se zúčastnila zájezdu Vaší c.k. do chorvatské Podgory.

Vše proběhlo k mé plné spokojenosti, doprava bezproblémová, hotel i jídlo odpovídající cenové relaci. Obzvlášť bych chtěla ocenit obě cvičitelky Radku a Evu, byly milé, profesionální a cvičení měly na úrovni. Moc jsme si to s dcerou užily a věřím, že to není poslední Vaše akce, které se zúčastním.

S pozdravem Ivana Drbohlavová

Dobrý den, chtěla bych vám touto cestou poděkovat

za moc pěkný pobyt v Poděbradech / první týden v srpnu / Ubytování a strava Na Zámku bylo jako vždy bez chybičky. Cvičení s děvčaty bylo super, hlavně Jitka Černá je opravdu kvalitní cvičitelka.

S pozdravem D.Paulová a M.Kubáková
Příští rok opět jedeme na dovolenou s vámi.

Práve som sa vrátila z Třebone

a chcem vám  veľmi pekne poďakovať za krásnu dovolenku. Nádherné prostredie, výborné jedlo , ubytovanie a skvelé cvičiteľky Michaela a Radka. Príjemne som si aj s kamarátkou  oddýchla.

Ěšte raz ďakujem. Renáta zo Serede.

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala

za krásný týdenní pobyt v Turecku, na který jsem vyrazila s mamkou. Byly jsme s Vaší cestovní kanceláří poprvé a musím říci, že jsme byly nadšené. Pobyt překonal všechna naše očekávání. Perfektní služby a především cvičení s Olinkou Hůlovou bylo bezva. Byla skvělá nejen při cvičení, ale i ve volném čase. Měla vždy kvalitně připravené cvičební bloky se spoustou cvičebních pomůcek a úsměv z tváře jí nikdy nezmizel. Dovolenou jsme si opravdu moc užily a již se těšíme na nabídku pobytů na příští rok.

Hezký den Mazačová Jitka

Milá Míšo, vracím se k pobytu v Mariánských lázních, hotel Monty

Musím sdělit, že máte ve svém kolektivu úžasnou spolupracovnici, cvičitelku Irenku Barešovou. Je to tak pohodový,nekonfliktní človíček, který kolem sebe šíří pohodu, radost, moudrost, všechna nej. Cvičí s plným nasazením a ve chvílích svého volna dokáže skvěle stmelit kolektiv a popovídání s ní člověka skutečně obohatí. Chtěla bych touto cestou poslat poděkování, pochvalu i obdiv. IRENKO JSI SKVĚLÁ, JSI SLUNÍČKO. Míšo, přeji Vám všem i nadále takové bezvadné a bezkonkurenční pobyty, děkuji za možnost zpříjemnění života i možnosti udělat něco pro zdraví. Rovněž Vám děkuji za výběr Vašich kvalifikovaných cvičitelek.

S pozdravem a přáním krásného, pohodového léta

Ahoj Míšo, ještě jednou moc díky

za úžasné cvíčo v červenci v Lanterně :-) Bylo to bezva a hodně mi to dalo......snažila jsem se :-) ...no a tak bych Tě ráda poprosila o společné foto o které jsme si měly napsat…

Měj se moc fajn a přeju Ti vše jen dobré :-) a díky moc, Romča

Zdravíme Vás po návrahu z Frantovek.

Opět nezklamaly, bylo to opět super, tentokráte už po páté. Je naprosto jasné, že největší podíl na těchto nádherných pobytech má tamní hlavní aktér, Eva Modráčková. Nikdy se nám nepodařilo přistihnout ji ve špatné náladě, nepříjemném rozpoložení, nebo unavenou. Září stále jako sluníčko a všem kolem předává plno energie. I trochu to, že umí a ví mnoho o tom, co nám,velkým holkám, přijde důležité a podstatné co se týče vizáže, dělá mnoho.Vždy ráda poradí a trpělivě vysvětlí. Nelze jí prostě nic vytknout. Veškeré problémy, kterých je minimálně vyřeší okamžitě s největším nasazením. Za celý den ani na chvilku nepřibrzdí. Ještě se nikdy nestalo, aby nás nechala večer do šumu odejít samotné!  I tam se pak stává tou nejlepší společnicí. Díky vám všem za dny strávené v přítomnosti Evy  a Vám jako majitelce přejeme takovýchto Eviček ještě několik a tím i  plno spokojených klientek       Víme o čem mluvíme, cvičitelek za těch mnoho let , co pobyty absolvujeme jsme zařily celou řadu. Prostě nemá konkurenci.                                                                                      

Jaroslava Pazouzová, Lenka Wackerová,Milada Kubizňáková, Anna Teřlová a Libuše Procházková

Dobrý den .Byla jsem s koleginí s Vaší CK S úsměvem v Poreči v Zelené Laguně.

Dovolenou jsme si užili počasí i cvičení bylo SUPER. Cvičitelkam-krotitelkam píšem jedničku s kašparkem .Děkujeme Evičce vzkažte- JSME ŠTATNÉ .

Cvičenky ze skal Martina a Alena

Dobrý den paní Míšo,

ráda bych Vašim prostřednictvím chtěla poděkovat za úžasný týden (5.-11.6.2011) ve Františkových Lázních cvičitelce Evičce Modráčkové. Její decentní a milý přístup při cvičení i v ostatních chvílích byl nabíjející energií. Vrátila jsem se domů sice unavená na těle, ale psychicky velice svěží. Pochvalu zaslouží i ochotný a vstřícný personál Melodie, skvělé lehké jídlo. Nesmím zapomenout na děvčata v Monti. Také byla bezvadná.

Tak zase někdy na viděnou Marcela Benešová, Terezín

Milá Míšo, dozvěděla jsem se náhodou,

že máš zítra narozeniny, tak přeju všechno nej nej, ať se Ti vše daří, jsi zdráva Ty i celá Tvá rodinka a taktéž ty dámy, co s nimi k Tobě jezdím tak ráda cvičit. Moc se zase těším do Poděbrad. Snad se zahlídnem i v Mariánkách, až tu budeš cvičit.

Zdravím a přeju krásné léto. Jana

Dobrý den paní Kholová,

Zúčastnily jsme se s maminkou pobytu v hotelu Monty v Mariánských Lázních a chtěly bychom obě moc poděkovat za tuto akci. Nemělo to chybu. Bezvadná byla cvičitelka Irenka, hotel, lázně a bazén. Určitě s vaší CK zase pojedeme, líbí se nám tento typ dovolené.

Přejeme hodně úspěchů i nadále.
S pozdravem, Lenka Veselá a Helena Lhotková

Díky za skvělý týden v Třeboni.

Velkou pochvala cvičitelce Aleně Boroňová, výborně se o nás starala, cvičení nemělo chybu. Pro pobyt jsem získala tři kamarádky, které s cestovní kanceláří S úsměvem byly poprvé a byly také velmi spokojené.

Moc děkujeme Hulová

Dobrý den paní Kholová,

už je to delší čas, co jsem se vrátila z úžasného zájezdu na Rhodos a stále na něj vzpomínám. Chtěla bych Vám tímto dodatečně poděkovat za krásný týden cvičení. Byla jsem s Vaší agenturou poprvé a vše super, prostředí, cvičení, jídlo, vzdálenosti a hlavně cvičitelka sluníčko Irenka Barešová!  Děkuji za krásnou dovolenou a pokud se zájezd bude konat příští rok, mám další nadšené cvičenky.

Hodně úspěchů Vám všem přeje Marcela Procházková

Zdravíme Vás po návrahu z Frantovek.

Opět nezklamaly, bylo to opět super, tentokráte už po páté. Je naprosto jasné, že největší podíl na těchto nádherných pobytech má tamní hlavní aktér, Eva Modráčková.  Nikdy se nám nepodařilo přistihnout ji ve špatné náladě, nepříjemném rozpoložení, nebo unavenou. Září stále jako sluníčko a všem kolem předává plno energie. I trochu to, že umí a ví mnoho o tom, co nám,velkým holkám, přijde důležité a podstatné co se týče vizáže, dělá mnoho.Vždy ráda poradí a trpělivě vysvětlí. Nelze jí prostě nic vytknout. Veškeré problémy, kterých je minimálně vyřeší okamžitě s největším nasazením. Za celý den ani na chvilku nepřibrzdí. Ještě se nikdy nestalo, aby nás nechala večer do šumu odejít samotné!  I tam se pak stává tou nejlepší společnicí. Díky vám všem za dny strávené v přítomnosti Evy  a Vám jako majitelce přejeme takovýchto Eviček ještě několik a tím i  plno spokojených klientek       Víme o čem mluvíme, cvičitelek za těch mnoho let, co pobyty absolvujeme jsme zařily celou řadu. Prostě nemá konkurenci.                                                                                      

Jaroslava Pazouzová, Lenka Wackerová, Milada Kubizňáková, Anna Teřlová a Libuše Procházková

Dobrý den paní Kholová,

už je to delší čas, co jsem se vrátila z úžasného zájezdu na Rhodos a stále na něj vzpomínám. Chtěla bych Vám tímto dodatečně poděkovat za krásný týden cvičení. Byla jsem s Vaší agenturou poprvé a vše super, prostředí, cvičení, jídlo, vzdálenosti a hlavně cvičitelka sluníčko Irenka Barešová!  Děkuji za krásnou dovolenou a pokud se zájezd bude konat příští rok, mám další nadšené cvičenky.

Hodně úspěchů Vám všem přeje Marcela Procházková

Milá paní Míšo, před třemi měsíci jsem se vrátila z nezapomenutelné dovolené, po které právě díky Vám zažívám významné změny.

Stačil týden a zmizel pocit bezmoci i beznaděje ze změněné postavy a vystřídala je radost, občasný pohyb, a… konzumace bez výčitek. Detail, že mi po letech nepřekáží břicho při jízdě na kole, je úsměvný, nicméně velmi, velmi povzbuzující. Podobný suvenýr z dovolené s Vámi si přivezla i moje dcera, za což jsem Vám neskutečně vděčná.

Upřímně Vám děkuji a přeji vše dobré Vám i Vaší rodině. Zdraví Markéta Š.

Milá Míšo, sice se zpožděním, ale přece – děkujeme za překrásný červencový týden v Agricole v Mariánkách.

Všechno vyšlo podle našich představ. Ubytování bylo perfektní, strava také a příjemný personál neobtěžoval, přesto byl pozorný. Prostě splnění snu o odpočinkové dovolené. Pak je tu druhá část – ta v tělocvičně :–) I ta byla bezvadná, dalas nám do těla, a i když už jsme se téměř neudržely na nohou, dokázalas nás rozesmát. Měly jsme pocit, že špeky mizí před očima, a tak jsme s čistým svědomím každé odpoledne strávily hodinku v Modré cukrárně na kolonádě – capuccino a italský dort jsme si prostě zasloužily ;–) Po cvičení nás nic nebolelo, určitě díky správnému protažení a také relaxu v bazénu. Tvoje věta „Jsi šťastná!“ nás pronásleduje dosud, a stačí, abychom si ji v práci řekly nahlas přesně v té situaci, kdy „padáme na ústa“ a už se zase smějeme. Zkrátka na týdnu S úsměvem jsme nenašly chybu, takže díky za něj a těšíme se na setkání na nějakém víkendu v pohybu. 

Srdečně zdraví Lenka a Irena z Děčína.

Dobrý den, chci poděkovat za pěkný týdenní pobyt v Lázních Bohdaneč, na který jsme jeli s kamarádkou.

Byly jsme poprvé s Vaší cestovní kanceláří CK S ÚSMĚVEM a musím říci, že to byla opravdu nádherná dovolená. Ráda bych poděkovala paní cvičitelce Evě Modráčkové za vydatné profesionální cvičení se spoustou pomůcek, za udržování dobré nálady, jak na cvičení tak ve volném čase! Dovolenou jsme si výborně užily a těšíme se na další rok. 

S pozdravem Ivana Kindlová a Irena Kočová

Dobrý den, chci poděkovat za pěkný týdenní pobyt v Lázních Bohdaneč, na který jsme jeli s kamarádkou. 

Byly jsme poprvé s Vaší cestovní kanceláří CK S ÚSMĚVEM a musím říci, že to byla opravdu nádherná dovolená. Ráda bych poděkovala paní cvičitelce Evě Modráčkové za vydatné profesionální cvičení se spoustou pomůcek, za udržování dobré nálady, jak na cvičení tak ve volném čase! Dovolenou jsme si výborně užily a těšíme se na další rok.

S pozdravem Ivana Kindlová a Irena Kočová

Moc děkujeme za nádherný víkend v Brandýse.

Cvičitelky Eva a Karolína se o nás bezvadně staraly a protáhly nám každý sval. Tak různorodé cvičení, jaké nabízíte, nemá žádná jiná CK. Víkend strávený s Vámi nás vždy nabije elánem anovou energií. Už se těšíme na další cvičení s Vámi.
Přejeme Vám hodně úspěchů a stále nové nápady. 

6 usměvavých cvičenek z Kralup, Trutnova a Vrchlabí

Zdravím, včera jsem se vrátila z víkendového pobytu v Prachaticích – super. 

Máte zřejmě „nos“ na výběr míst. Perfektní služby, bazén, vířivka a masáže – ty neměly chybu. Měly jsme to zpestřené i akcí na náměstí – poslední návštěva Petra Voka v Prachaticích – moc pěkná akce v historických kostýmech.Kamarádka jela prvně, měla strach ze cvičení, ale byla nadšená, hlavně z klokaních bot.

Děkuji. M. Gondeková

JSEM ŠŤASTNÁ!!! 

Tímto heslem se řídím od našeho zájezdu s Vaší kanceláří letos do Poreče, resp. s Vaším cvičícím programem a hlavně s Vašimi cvičitelkami. Evička a Dáša to pojaly abolutně profesionálně, cvičení měly promyšlené, uspořádané, bez jakýchkoliv zbytečných akcí, obě cvičitelky byly sehrané, dokázaly zaujmout amatéry i „profíky“ a jejich cvičení prostě neměla CHYBU. Vůbec jsme se neodvážili nejít na nějaké cvičení, protože by nám bylo líto, o co přijdeme. Moc děkujeme oběma cvičitelkám a vaší kanceláři.

S pozdravem „ jsem šťastná“ Vargová

Byla jsem poprvé s CK s úsměvem a pobyt překonal moje očekávání.

Zajímavý pestrý program s Lenkou Suchánkovou, která byla skvělá při cvičení i ve volném čase. Program, ze kterého byla radost vybírat a pomůcky, se kterými se běžně nesetkáme, to všechno v pěkném prostředí jak ve fitcentru, tak i v bazénu. A navíc ještě bezvadné ubytování v příjemném prostředí a výborná kuchyně. Prostě ideální dovolená, když si člověk chce odpočinout na duchu a posílit tělo. Díky za skvělý týden ve Františkových Lázních, budu ráda vzpomínat a určitě to nebylo naposled, co jsem si vybrala z vaší nabídky.

S pozdravem Hanka

Velký dík Vaší cestovce i paní Aleně Pavlisové za bezva pobyt v Mariánských Lázních.

Moc jsme si to s dcerou užily (již 4x s Vámi). Pot z nás jen lil, ale byla legrace, a o to hlavně šlo. Již se nemůžeme dočkat zimy, kdy si budem vybírat pobyt na příští léto. Tentokrát se k nám asi připojí další kamarádky. Ještě jednou děkujeme. 

Vždy „S úsměvem! Zuzka H. a Jana H.
PS: Každý rok se těšíme, cvičit S úsměvem jezdíme. Matka, dcera, svaly tuží, doma jsou jen líní muži!

Chtěla bych poděkovat za naši skupinu za krásný týden na Rhodosu.

Vyšlo nám počasí, ubytování bylo moc pěkné, kousíček od moře,cvičení s Irenou nemělo chybu. Jste naprosto bez konkurence!!! Ještě jednou díky, úžasně jsme dobily baterky před zimou)

zdraví Markéta Leissová

Dobrý den, již několikrát jsem byla s Vaší agenturou na týdenním pobytu se cvičením.

Jezdím vždy koncem června a vždy jsem velmi spokojená a vždy si říkám, že jak se vrátím, tak Vám to hned musím napsat. Ale jakmile přijedu, začnu řešit všechno možné, a pochvala se nekoná. Letos jsem byla (i s manželem) poslední týden v červnu v Harrachově. Opět bylo všechno perfektní – krásná příroda, luxusní ubytování s možností využití různých procedur, dobré jídlo, ale hlavně profesionální cvičitelka Blanka Motyčková. Měla kvalitně připravené bloky cvičení s využitím všech pomůcek, vše výborně vysvětlila a předvedla nejen správně zacvičený cvik, ale také jak vypadá špatně zacvičený – to bylo podnětné. Na dovolenou jsem odjížděla stresovaná z množství dokončované práce a po týdnu jsem se vrátila nabitá energií a s dobrým pocitem na duchu i na těle.

Děkuji Vám všem a přeji hodně úspěchů! Ludmila Blažková

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat cvičitelkám na pobytu v Prachaticích

– Martině Moravcové a Kateřině Kaabi – cvičení bylo super, každý si určitě mohl zvolit, co mu vyhovovalo. Také bych chtěla ocenit práci „paní hlídačky“ Milušky, která se vždy s úsměvem starala o naše dětičky a vymýšlela pro ně různé druhy činností. Přeji všem mnoho spokojených klientů a už se těším na příští pobyt s Vámi!!!

Olina Steiningerová

Včera jsem se vrátila z víkendového pobytu v Prachaticích. 

Jsme již s kamarádkami pravidelnými účastnicemi a každý rok si zaplatíme jeden víkend. Víkend v Prachaticích považujeme všechny za nejlepší, který jsme zatím navštívily. Hlavně zásluhou paní cvičitelky, která neuvěřitelně všechno odcvičila sama a byla úžasná!! Také hotel a masážní a kosmetické bylíčky byly výborné. I když Prachatice máme nejdál, příští rok se tam určitě vrátíme! Především bych chtěla velmi poděkovat paní cvičitelce, která byla opravdu super!

Děkuji! Kapustová

Dobrý den Míšo, tak se rok s rokem sešel a my jsme opět absolvovaly ozdravný pobyt s vaší agenturou, tentokrát v Českém Krumlově.

Bylo to opět moc fajn, cvičitelka Lenka je prima, cvičení dělá dobře – s úsměvem a přitom nám dala zabrat, což naše těla potřebovala. Vrátily jsme se zotavené a s dobrým pocitem příjemně stráveného týdne v krásném Krumlově. Moc díky za to, co děláte, zdravíme. 

Blanka, Markéta a Ivana

Milá Míšo, nedovedeme si už představit začátek prázdnin jinak než ve spojení se cvičením (a) „S úsměvem“. 

Letos v Třeboni jsme ocenily hlavně to, že na všech hodinách byla téměř stoprocentní účast až do poslední sobotní hodiny. Hlavní zásluhu na tom měla jistě cvičitelka Šárka Nýčová, která skvěle přizpůsobila náročnost cvičení fyzickým možnostem naší skupiny.

Děkujeme a zdravíme z Přelouče.

Milá Míšo, chci vám a hlavně vašim skvělým a úžasným cvičitelkám strašně moc poděkovat za bezvadný víkend v Poděbradech.

Byly jsme prostě a zkrátka zcela nadšené. Hrozně mě mrzí, že nemůžu ve cvičení pokračovat doma, neboť není kde a také co si budeme namlouvat, vaše holky cvičitelky nasadily těm ostatním laťku hodně vysoko:)) Moc mě to bavilo a chybí mi ten pohyb. Rozhodně se na nějaký další víkend vypravíme a už teď se hrozně těším. Ráda bych už na podzim do Litoměřic. A na jaře zas Poděbrady – doufám, že budou. Moc zdravím cvičitelky – bezvadnou Lenku, krásně šílenou neuvěřitelnou Alenu a naši zcela milovanou skvělou a úžasnou Dášu. Díky díky díky!!!!! Přeji krásný víkend a hodně tak spokojených a nadšených ,,holek,, jako my.

Srdečně zdraví Dana Močubová

S úsměvem po celý rok Ahoj Míšo, chci poděkovat za krásný červencový týden ve Starých Splavech.

Je to již rok, co jsem objevila Vaši cestovní kancelář. Mám ke sportu sice averzi, ale s přibývajícím věkem pociťuji cvičení jako nutnost. Používáte velké množství pomůcek, což činí pohyb příjemným a snesitelným. Taktéž tým cvičitelek je perfektní. Musím pochválit výbornou cvičitelku Mgr. Karolínu Chaloupeckou, úžasně cvičila, vše vysvětlovala a utužovala kolektiv i nad rámec svých povinností, zkrátka byla skvělá. Zumba v jejím podání je úplná pohádka. Právě se chystáme na další týdenní pobyt a taktéž víkendy v Poděbradech.

S přáním krásného léta J. Chrudimská

Milá Míšo, dovol nám, abychom Tobě a Tvé rodině popřály zdraví, štěstí.

A take neutuchajícíenergii a invenci, které nám věnuješ. Na Tvůj katalog s netrpělivostí čekáme, pak vybíráme, jak si pobyty, kratší, delší, tuzemské i zahraniční pěkně naplánujeme a rozložíme. Milujeme Eger. Také pro prostředí, ale hlavně úžasně pestrou nabídku a pro Tvé nasazení a kreativitu. Šťastně a spokojeně jsme se chechtaly nad laskavým „hoďte na ni síť!“ Protože víme, že Tobě křídla nikdy nikdo neustřihne.

Tobě s úctou Helena Sobotová a Jája Dvořáková

Ahoj Míšo, moc děkujeme za sobotu v pohybu. 

Bylo to báječné zase pomordovat tělo. Dnes máme skvělý pocit, že jsme něco pro
sebe udělaly. I když někdy funíme, mračíme se, tak ty nás vždycky rozesměješ a i po cvičení, když se mi do vzpomínek vkrádají tvé průpovídky. Tentokrát to vyhrála “sbírka zahraničních léků“… Míšo měj se pěkně, děkujeme a věřím, že brzy na viděnou. 

Pavlína Harantová

Milá Míšo, jsi opravdu bez konkurence! 

Já i sestra jsme na Rhodosu opravdu načerpaly síly,které jsme moc potřebovaly. Prostředí, moře a rodinná atmosféra, to všechno byl balsám na nervy. Moc zdravím, a přeju ať se Vám daří!

Už se těším na příští rok. Markéta

Dobrý den, ráda bych poděkovala za krásný týden na cvičení, které mě potěšilo na duchu i na těle.

Pokud máte tyto pobyty na takové úrovni, stávám se zcela jistě Vaším stálým klientem, moc díky a blahopřeji i k lidem, kteří dokáží tak kvalitně vést cvičební program.

Budu se těšit na další kontakty po novém roce, Vaše J. Gollová, Liberec

Krásný den Míšo, chtěla jsem Vám za sebe a dvě kamarádky, které jsme se zúčastnily cvičícího víkendu v Brandýse, poděkovat za velmi povedenou akci.

Byl to super víkend, dokonale zmáknutý (z Vaší i naší :-) strany). Báječně jsme si zacvičily, zrelaxovaly se a naučily se i hodně nového - tolik cvičících (výborných!) náčiní, co jsem dosud neznala. :-)
Opravdu Vám musím víkend pochválit, měli jste ho skvěle sestavený, naprosto nám to vyhovovalo. A i Vaše osobní energie nám byla velkým přínosem. :-)

Budeme se určitě těšit někdy na shledanou! Lída Pavlíčková

Dobrý den, chtěly bychom poděkovat za příjemný pobyt v Prachaticích.

Hlavní zásluhu na tom má určitě naše cvičitelka Lenka Suchánková, která byla nejen dobrá cvičitelka, ale snažila se utužovat kolektiv i mimo cvičební hodiny.

S přáním hezkého léta zdraví stálé klientky - Blanka Šormová, Markéta Koštířová a Ivana Marková

Milá Míšo, chtěla bych poděkovat za překrásný týden v Mariánských Lázních pod vedenim Irenky Barešové.

Byl to krásný týden. Irenka je úžasná, sympatická a všechny jsme byly spokojené. Přeji Vaší CK mnoho úspěchů. Mějte se hezky, zdravím Vás všechny v CK.

S pozdravem, Vylitová Příbram

Dobrý den, byla jsem se svojí maminkou na dovolené na Zakynthosu.

Poprvé s Vaší cestovní kanceláří CK S ÚSMĚVEM a musím říci, že to byla opravdu nádherná dovolená. Ráda bych proto moc poděkovala paní cvičitelce Ing. Martině Moravcové za vydatné profesionální cvičení a perfektně připravený bohatý program cvičení se spoustou pomůcek! Také bych chtěla pochválit výběr lokality a vhodně zvolený termín zájezdu. Opravdu jsme si celý zájezd moc užily a již se těšíme na katalog na příští rok.

S pozdravem, Ing. Veronika Legarová

Milá Míšo, chtěla bych Ti poděkovat za energii, elán a nový přístup k cvičení, kterým jsi mě obohatila.

S něčím takovým jsem se ještě nesetkala a velice mi to vyhovuje. Z Lanterny jsem se vrátila jako kdybych absolvovala ozdravnou a omlazující kůru. Jsi báječná a já doufám, že si pod tvým vedením budu moci brzy zase zacvičit.

S přáním krásného léta, Helča Bínová z Č. Budějovic

Dobrý den, Michaelo, chodím k vám cvičit ve vaší domovině v Říčanech.

A jsem naprosto nadšena, nejsem zastáncem masového cvičení, ale tohle se mi zdá takové jiné,nevím jak to popsat. Všichni mě od toho zrazovali,že to bude rychlé,že na to nestačím. Ale i když jsem teď matka kulička,tak předtím jsem dost často sportovala a chodila do posilovny. Ale teď co mám děti jde to stuha,člověk je uhnaný přes den a natož vyvíjet jakoukoli aktivitu ještě večer,když děti spí, a ruku na srdce, vy si konečně můžete sednout a najíst se v klidu. Chodím k vám asi dva týdny a už mám 5 kilo dole, i břiicho cítím, že se stáhlo (trošku). Takže jsem ráda, že mě tam kamarádka dotáhla, a že já jsem to dokázala, chodit cvičit. Tak snad to půjde. Potřebovala bych shodit 30 kilo, ale to asi do léta nezvládnu co????
Každopádně, je asi vidět, že to děláte sakra dobře.

S pozdravem cvičenka s poporodními špíčky Mirka z Říčan

„Proč stále cvičíš?“, ptá se mě má dobrá kamarádka, „co si tím chceš dokázat?“ A já jí s radostí odpovídám: Cvičila jsem vždy ráda, i když jsem ani jako mladá neměla postavu modelky.

Čím jsem starší, tím více si to užívám. A od té doby, co jsem poznala Míšu Kholovou s jejím kolektivem cvičitelek říkám, „nemá to chybu.“ Cvičení mi dává radost a chuť pustit se do nových věcí, protože Míša je nejen výborná cvičitelka, která ví, kde svaly mají být, jak je protáhnout po cvičení, aby nebolely, ale ví také, jak povzbudit naši dušičku. V tomto případě je jednou z nás, ženou se všedními denními povinnostmi, starostmi a svou chutí se kterou se pouští do novinek je příkladem i pro mnohou z nás. Každý rok má nové špičkové cvičební pomůcky, se kterými jsem se při cvičení zatím nesetkala a dává tak najevo, že jí na nás záleží. Nejde ji jen o to, aby nám ukázala, že sama umí cvičit, ale vysvětlí, poradí a nám je s ní blaze.
Dobře ví, že nejen cvičením je člověk živ a tak hodiny s ní prožité nám vlévají do žil další chuť nejen do cvičení, ale i do života všedních dnů. Cvičení s Míšou se pro mě stalo drogou, což dokazují mé minimálně 3 - 4 týdenní pobyty a 4 víkendy v každém roce a občas i cvičení v Říčanech, které je pro mě z Teplic přeci jen trošku „z ruky.“
Jen více takových akcí pro ženy, kterým už bylo 20 a více.... Dodávají sebedůvěru, chuť do života a radost, které není nikdy na světě dost.

Díky Míšo Tobě i celému kolektivu Tvých cvičitelek za vše, co pro nás děláte.
Zdenka Cacková

Ahoj Míšo, musím poděkovat za krásný srpnový týden v Prachaticích.

Byl to můj první pobyt s Tvojí agenturou, ale určitě ne poslední. Netušila jsem, co moje postarší netrénovaná tělesná schránka vydrží. Už v úterý jsem měla pocit, že končím, ale kupodivu jsem nepovolila. Zdravím skvělou Alču, těším se zase někdy na viděnou a ještě jednou díky.

Mějte se všechny krásně. Zdraví Jana Hájková

Milá Míšo, od svého návratu z Třeboně chci napsat mail a v něm zapět ódu na cvičení s Olinkou Hůlovou.

Prožila jsem zase jeden z pěkných cvičebních týdnů, za který Tobě, jí i celé cestovce děkuji. Vloni se mi vydařilo také cvičení s Evičkou Modráčkovou v Prachaticích a tak doufám, že i příští rok (pokud mne nebudou nohy a vůbec tělo zlobit) si zase „užiju“.
Přeji vám všem, ať se vám všechno daří i nadále a zase se těším na shledání třeba o víkendu v Brandýse.

Zdraví Ivana Cittová

Dobrý večer Míšo, nejdříve Vás chci moc pozdravovat nejen ode mne,ale i od holek z Varů, ten víkend byl po dlouhe době fantastický, úplný balzám na duši!

Bylo to perfektně vše zorganizované,ale hlavně....daly jste nám pěkně do těla a já byla úplně nadšená. Ještě jednou opravdu díky,holky jste sluníčka,jen tak dál.

Těším se na brzké setkání papa a moc pozdravuj skvělou cvičitelku Evičku Pavlisovou, DÁŠA z Varů

Milá Míšo, v srpnu jsme byly na cvičením pobytu v Třeboni.

Byly jsme nadšeni ubytováním v Penzionu Siesta. Cvičení s usměvavou Zuzkou, která nám dávala pěkně do těla, nám dodávalo každý den energii, potěšení a optimismus, vyzkoušely jsme všechny pomůcky a dostaly i odborný výklad o dalších možnostech využití a o nových trendech ve cvičení. Super :-)

Příště rády pojedeme zas, Jarka a Lucka z Prahy

Ahoj celému týmu cvičitelek, chci já i moje mamča moc poděkovat za úžasné zážitky o víkendu v Poděbradech.

Nemělo to jedinou chybu a ta náplň všech pomůcek-prostě supr. Celá rodina teď tančíme afro tanec okolo domu a odbouráváme stres. Moc děkujeme za takové vypadnutí z všedních dní, protože to bylo úžasně dobíjecí.

Děkuji moc, Plašilová Barbora

Milá Míšo, chtěly bychom Vám poděkovat za skvělý minulý vikend,

který jsme s Vámi strávily v Průhonicích. Byla to naše první akce takového typu a měly jsme trochu obavy, jestli to fyzicky zvládneme. Bylo to ale perfektní. Cvičitelky, program, prostě umělecký dojem na jedničku.  Jsme z menšího města, takže jsme přivítaly šanci si zacvičit s pomůckami, které u nás nepotkáme. Ještě jednou díky a příští rok určitě nashledanou.

Iveta a Jana

Milá Míšo, tak jsme ve zdraví a bez následků přežily
další jarní víkend v Poděbradech. Závěrečné
hodnocení provedly členky Svazu bojovnic za lepší postavu v cukrárně, usnesení posílám:

Kdo má svoje tělo rád, zamíří do Poděbrad.
Co „S úsměvem“ naše milá nového zas připravila.
Overbally, fitbally-po těch už nic nebolí.
Velké míče, malé míče, činky, gumy, pružné tyče,
teď přibylo ještě BOSSU-pozor na rozbití nosu!!
Jaký poslední je hit?? MAGIC CIRCLE musíš mít.
Masáž, tanec, ještě bazén... tohle stihne jenom blázen.
Je to krásné bláznění, protože nás promění.
Pevné tělo, v duši mír- S  ÚSMĚVEM je elixír.

Těšíme se na další setkání s perfektními cvičitelkami.
Marcela Macáková,
Hořice

Ahoj CK S úsměvem, tak to není ani 24 hodin co jsme se vrátily s maminou z úžasného pobytu v Parze a už nám chybí v ruce flexibar, míček a na nohou gumičky :)

Velké díky patří především Olince Hůlové, která byla tím největším sluníčkem a fajn kolektivu, který s námi na pobytu byl. Díky Olince jsme si pořádně protáhly těla, načerpaly energii a pohodu. Děkujeme za skvělou organizaci!

Jana Fabingerová a Jitka Brunnerová

Ahoj Míšo,

letošní léto a s ním i pro mne  jeho nejhezčí týden „S úsměvem“ v Luhačkách končí. Díky za vše a už se moc těším na shledání příští rok, samozřejmě zase v Luhačkách! 

Pozdrav „cvičení zdar a S úsměvem zvlášť“ posílají
Vlaďka, Vlaďka ml., Ilona a Broňa

Milá Míšo, musím moc poděkovat za super týden v Prachaticích.

Cvičení bylo tak rozmanité, že nebyl čas se nudit. Jezdím na různé druhy pobytů a cvičení, ale tolik pomůcek jako bylo v Prachaticích za jeden týden, to jsem nezažila. Byla to pro mě moc příjemná „relaxace“ (někteří se mě ptali, poté co jsem jim sdělila kolik hodin denně jsme cvičili, zda jsem to měla za trest, nebo jsem si to sama vybrala...). Takže, ráda si vyberu i příště.
Ahoj! Přeji hodně spokojených klientů!!!

Zdraví Olina 

Ahoj Míšo, dnes jsem přijela z víkendového pobytu z Brandýsa,

byla jsem ze cvičení nadšená jako vždy na některých týden. pobytech jsem v minulých letech byla,takže úžasná pochvala i pro ostatní  cvičitelky a také jsem zjistila,že máš dnes svátek tak dodatečně všechno nejlepší a jsi stále skvělá, teším se na příští rok, také Tě pozdravuje Eva Zdanovcová z Domažlic.

Renata Zikmundová, Domažlice

Dobrý den, děkujeme touto cestou Vaší agentuře za super pobyt v Mariánských lázních

a hlavně paní cvičitelce Ireně Barešová za její úžasný a pohodový přístup a šíření dobré nálady. Těšíme se na další prima akce s Vaší
agenturou!!!
Děkujeme !!!!!!

Kolektiv Domova pro seniory Kobylisy

Dobrý den paní Kholová, chtěla bych vám touto cestou poděkovat za nádherný víkend strávený v hotelu Kairos v Chorvatsku.

Prožila jsem ho s dcerou a moc jsme si užily, jak moře, tak i cvičení. Ještě jednou díky a už si u Vás objednáváme - ještě s pěti kolegyněmi - víkend v Říčanech.

Díky, I. Muchnová

Dobrý den, chtěly bychom Vám poděkovat za příjemný pobyt v Chorvatsku v Lanterně (22.8.-31.8.2008).

Jako vždy jsme byly velice spokojené s programem i se službami Vaší cestovky. Moc rády vzpomínáme na báječné cvičitelky i na dvojici Verču a Matěje, kteří v době cvičení zajišťovali pestrý program pro děti. Při jakémkoli problému jsme se mohli obrátit na pana Khola, který byl vždy velice vstřícný. Těšíme se na další pobyty s Vámi.

Děkujeme, Lenka, Ivana Cedrychovy, Iva Drábková

Dobrý den, byla jsem nyní ve Františkových Lázních.

Chtěla bych poděkovat za perfektní přípravu pobytu a hlavně pochválit paní cvičitelku Modráčkovou za profesionalitu jak při cvičení, tak při jednání ve všech potřebných záležitostech.

Sedláčková Soňa

Vážená paní Míšo! Chtěla bych Vám poděkovat za velmi příjemný pobyt v Lanterně.

Překvapila mě rozmanitost cvičení, které jsme za ten týden absolvovali, to nemělo chybu. Já osobně ráda zkouším nové věci. Na Vašich cvičeních byly pro mě nové věci - FLEXI-BARY a MAGIC CIRCLE se kterými bych ještě ráda cvičila ale bydlím ve Vrchlabí a tady s tím nikdo necvičí. Dovolená s Vámi v Lanterně mě dobila baterky, určitě zase někam pojedu. I přes to, že jsme chodili na jídlo, kterého bylo moc a bylo výborné nepřibrala jsem ani deko, naopak.
Ale hubnout jsem tam nejela. Přeci věnečky krásy, jak nazvala to co máme okolo pasu cvičitelka Boženka, nemůžeme za týden zahodit. Když teď už po měsíci vzpomínám na pěknou dovolenou, hned bych jela znovu, vtipné prupovídky, zajímavé cvičení, bazvadné.

Milena Štreglová, Vrchlabí

Milá Míšo, děkujeme za bezvadný víkend v Říčanech

a zajímavé a vydatné cvičení s vámi, Irenou a Martinou. Prima jsme si to užily a dneska se cítíme skvěle (bolí jen to, co bolet má - zapomenuté svaly). Těšíme se, že s vámi zase pojedeme.

Zdraví skupina ze Zbraslavi, Veronika V., Jarmila, Dáša a Veronika O.

Dobrý den, paní Kholová, není možné nepochválit opět perfektní týden " S úsměvem...".

Tentokrát /už počvrté/ chválím pobyt v Mariánkách a nejvíc Irenku - Irču Barešovou, která je další super cvičitelka potvrzující stálou kvalitu a vysokou profesionální úroveň Vaší agentury.

Díky a za rok na shledanou se těší Vlaďka Konečná + 3.

Hezký den, ráda bych touto cestou poděkovala

za výborný přístup paní Lenky, která nám předcvičovala a starala se o nás v Karlových Varech v termínu 10.6-16.6.2007

Drahomíra Chrdlová
Logistika-Zákaznický servis

Milá Míšo, právě jsem se vrátila z týdenního pobytu v Chorvatsku - sředisko Sv.Filip i Jakov.

Až na menší problémy s dopravou, které jste velmi dobře a rychle vyřešili, bylo vše SUPER! Díky moc za vše, hlavně chci moc a moc pochválit Evu Zdanovcovou, je to perfektní holka, skvěle cvičí, dokáže všechny zaujmout a ještě je vtipná a milá. Škoda, že nemohu jezdit častěji, jsem zaměstnaná žena a musím makat.

Ještě jednou díky a určitě brzy na viděnou.
Hana Veltruská

Milá agenturo! Rádi bychom Vám tímto poděkovali za velmi příjemný a energií dobíjející víkend.

Jmenovitě pak zdravíme a děkujeme cvičitelkám Radce, Irene a Evě a zároveň slibujeme, že se to sluníčko budeme snažit udržet co nejdéle.

Těšíme se na další akci,
Kolektiv z gymnázia Voděradská :-)

Milá Míšo, byli jsme s Vámi poprvé letos cvičit u moře na Lanterně.

Protože nejsme už žádné „holky“, báli jsme se, že nebudeme stíhat. Úplně nás nadchly sympatické cvičitelky a bohatý program, z kterého jsme si vybrali přesně to, co nám vyhovovalo. Cítili jsme se s vámi moc dobře. Čekali jsme jen celotýdenní aerobic s krokovými variacemi, jak to dělají všude, ale strašně jste nás rozmanitostí hodin překvapili. Budeme vzpomínat na cvičení s flexibary, které jsme měli v ruce poprvé a na spoustu dalších vašich pomůcek, které jsme zde mohli využívat. Už se těšíme na příští rok.

Cvičenky z Aše (ty, co jste je pořád potkávala na ledové kávě)

Ahoj, Míšo, dala jsem si vegetariánský oběd a múza mě začala líbat :-)

Proč jsme štíhlé jako svíčky?
Vzdáváme se večeře,
místo bačkor máme cvičky,
my,Tyršova neteře.

Potrápí nám líná těla
ta Kholová Michaela.
Ale aby bylo jasný,
my jsme přitom vlastně šťastnýýýýýýýý.

Jenže tahle super dáma

není na nás nikdy sama.
Všechny další cvičitelky
jsou našich těl krotitelky.

Jaro,léto,podzim,zima,
s pohybem je vždycky prima.
Říkáme to známým všem
vždycky jeďte s ÚSMĚVEM!!!

Přeju hezký víkend-asi v Poděbradech :-)). Marcela

Pobyty jsou určeny jen a jen pro Vás. Máme radost z Vašich hezkých emailů a vítáme od Vás jakékoliv podněty a připomínky pro další zlepšování našich služeb.

 „Za ty roky, co s Úsměvem jezdím, už pochvaly ani nepíšu, bylo by to nošení dříví do lesa, písku na Saharu nebo sov do Athén. Jsem ráda, že se této CK stále daří, protože svou práci dělá poctivě, s maximálním nasazením a minimálně na 105%. Schopný managment, zapálené cvičitelky… zkrátka díky všem :-)“ Marcela Macáková

 

Milá Míšo, chtěla bych Ti touto cestou moc poděkovat za úžasné chvilky, které jsi nám, spolu s kolektivem CK S úsměvem, připravila na Ischii. Jako  pracovně, ale i soukromě hodně vytížená žena pečlivě zvažuji, kde a s kým budu trávit svůj volný čas. Dovolená s Vaší CK mě opakovaně nezklamala, plně splňuje moje představy a požadavky. Letos na Ischii to bylo na 1 s hvězdičkou! Forio, nádherná turistická destinace jižní Itálie, ubytování v krásném malém hotelu na břehu moře, pestrá strava, promyšleně koncipované hodiny cvičení a navíc rozkvetlé termální parky, kde jsme relaxovaly a čerpaly energii každý den. Vše v přátelské atmosféře a naprosto profesionálně zorganizované. Škoda, že vše je pomíjivé, ale hřejiví pocit a krásné vzpomínky zůstávají. Už teď se těším na podzimní Sicílii! Závěrem bych chtěla popřát Vám všem pevné zdraví, hodně spokojených klientů a věřte, že to co děláte, děláte dobře! S pozdravem Blanka Matúsová

 

Krásný pozdrav Vám milá Míšo,
musím Vám napsat, že jsem se opět nezklamala s Vaším U S M Ě V E M
v Luhačovicích, kde ho plnými doušky rozdávala Katka Kaabi. A bylo to báječné jak v tělocvičně tak mimo ni Byla vstřícná pro všechny i ve svém volném čase, Ú S M Ě V Y nešetřila A tak doufám, že i příští dovolenou strávím s Vámi a už se těším vaše spokojená cvičenka Milada Šilhanová

 

Byla jsem s Vaší CK na dovolené v Orebiči a byla jsem moc spokojená. Především s cvičitelkou Radkou Polívkovou, která byla úžasná a měla každou hodinu dokonale připravenou a pokaždé jinou. A také jsem byla nadšená z pomůcek na cvičení – některé
jsem ani neznala!!! Už se těším na příští rok. Drapáková LenkaMilí Míšo, velké díky za krásný týden na Mar Menoru. Nová destinace ve Tvém katalogu splnila mé očekávání a myslím si, že se tam líbilo všem Tvým holkám. Pěkný hotel, pěkné pokoje, výběr dvou moří s krásnou čistou vodou a nádhernými písečnými plážemi a čistý bazén s přilehlou loukou s palmami.  Naše cvičitelka Martina Moravcová si zaslouží velikou pochvalu za výborně připravené cvičení a perfektně zvolené pomůcky a taky za super vyblbnutí při aqua cvičení s vodními hady. Olina a Květa

 

 

 

 

 

 

Dobrý den Míšo.

Konečně usedám k mailu, abych Vám vyjádřila pocity z dovolené v Jindřichově Hradci

1/ ubytování a strava - výhled do náměstí, personál vstřícný, strava výborná, sládek též milý chlapík, Prostě u mě za 1 .

2/ cvičení – Evička Pavlisová a Janička Zvěřinová - úžasné holky, i cvičitelky!!! Líbil se mi i výběr cvičení a jak to měly holky rozplánované, moc jim poděkujte ještě jednou za krásný týden. Takže jak vidíte, nemůžu hodnotit jinak než 1 s hvězdičkami!!! Nabízíte toho tolik, že člověk by jel nejraději všude. Holky tolik vypravují, že si říkám, jela bych sem, ne tam... . Mějte se moc hezky a už se těším nahledanou příští rok! Jana Kubelková, Hlinsko

 

 

 

Vážená paní Kholová, jako každý rok jsem prožila krásný týden v Poděbradech

na vašem pobytu se cvičením v penzionu Na Zámku. Děvčata cvičitelky Jitka Černá,

Lenka Suchánková, Veronika Chudobová jsou fakt výborné, příjemné, cvičení vedou profesionálně. Ubytování a stravování bylo bez chyby jako vždy. Personál v čele s p.Novákem nám vyhověl, jak bylo třeba. Uvědomuji si, že lidé často kritizují, ale málo kdo

pochválí a uzná dobrou práci. Děkuji vám a přeji JEN TAK DÁL

Paulová Dagmar, Kubáková Monika, Pecková Vlasta

Milá Míšo, nejsem žádný pisálek, ale pobyt ve Špindlerově Mlýně mě natolik uchvátil, že se musím se svými dojmy podělit. Především chci poděkovat Lence Suchánkové a Hance Kravčíkové, obě byly opravdu skvělé. Cvičení bylo tradičně vynikající, doplněné hlídáním dětí s profesionálním přístupem. Děti měly spoustu mimořádně zajímavých aktivit a celý týden ukončený certifikátem. Po celou dobu pobytu vládla příjemná atmosféra, která samozřejmě navozuje chuť znovu opakovat dovolenou s CK s úsměvem. Proto ještě jednou děkuji a těším se, že s Vámi strávím mnoho takových pobytů. Vaše stálá klientka Tamara FantováDobrý den, chtěla bych moc poděkovat za pobyt a cvičení v hotelu Ambra v Luhačovicích. Paní cvičitelka Yvona Jersonová "neměla chybu" a bylo to báječné. Také výběr hotelu byl perfektní. Jezdíme s vaší kanceláří již několik let a zase pojedeme. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalším úspěchů. S pozdravem Lenka Veselá 

Ahoj Míšo,  chtěla bych poděkovat za super týden s tebou na Korfu a tvůj přístup. I pro mě jako pro cvičícího amatéra to byl super řecký týden plný pohybu, který jsem si užila. Díky moc a měj se bezva. Eliška

 

 

 
Milá Míšo, právě jsme se vrátily z pobytu Poreč - Zelená Laguna. Chceme poděkovat za vynikající cvičení Lence Suchánkové a Janičce Zvěřinové. Obě se nám věnovaly maximálně. Děkujeme za cvičení " pelikánů " a bříška, kterým byl věnován velký prostor. Díky za sestavení programu. S přáním hezkých dnů věrné a spokojené cvičenky Olina Černá a Hanka Benešová
Děti svým maminkám na pobytu v Poreči složily básničku
 
Holky s Úsměvem

Holky jsou tu s Úsměvem,

smutek rychle vyženenem.

Kilíčka tu shazujou,

do plavek se pak vejdou.

Lenka "hejbej se" křičí,

neválej se na tom míči!

Janička je pobízí,

zákusky jim nabízí.

Lenka volá stop,

mám už toho dost.

Pojďte všichni ven, 

cvičme všichni s Úsměvem.

I MUŽI CVIČÍ

 

 

Dobrý den, i i když s vámi manželka jezdí na různé pobyty se cvičením už dobrých 20 let, poprvé jsem ji letos doprovázel. Tento víkend jsme se vrátili z Řecka a musím vám říct, že to bylo úžasné.

Ne že bych s nimi pokaždé cvičil, to ne, přesvědčily mne jen jednou nebo dvakrát - jako že to bude pomalu a vleže :-). Byla tam skvělá nálada, hotel je perfektní a celá organizace na jedničku.

No a Lenka Suchánková, musím ji moc a moc pochválit. Cvičení šlapalo jako hodinky, přitom v pohodě a bez spěchu. Jak říkám, dokonce mne přesvědčila třepat tou pružnou tyčí, točit jakýmsi volantem a tahat za zelenou tyč s popruhama, do kterých jsem se úspěšně zamotával :-) No ale těma paličkama jsem teda nebubnoval, ale byl to vodvaz :-) Takže někdy příště se zas zúčastním, třeba Sicílii Moc vás zdravím a přeji mnoho úspěchů. Jiří MejzlíkMoc děkuji za letošní pobyt v Egeru, který byl stejně jako ty předcházející – už ani nepočítáme, který to byl, asi tak osmý nebo možná už devátý – skvělý, pohodový a zábavný. Daly jste nám s Míšou Kholovou, Evou Pavlisovou a Martinou Moravcovou pořádně do těla, ale přesto, nebo vlastně právě proto, se nám to moc líbilo a těšíme se na příští rok. Děkuji Alena Špačková

 

Dobrý večer, paní Kholová,
dovoluji si Vám napsat a velice pochválit Vaší cestovní kancelář plnou pohybu.
Zúčastnila jsem se s kamarádkou víkendového pobytu v Jindřichově Hradci. Strávila jsem se cvičením a s Vašimi milými a skvělými cvičitelkami překrásný víkend. Jsem tak nadšená, že jsem si koupila novou permanentku do fitness centra u nás a chodím cvičit i nadále. Jen mě mrzí, že takové báječné "holky" cvičitelky nemáme u nás. A ani takové pomůcky. Škoda, že jste z daleka, hned bych na hodiny cvičení chodila. Moc děkuji Katce Kaabi a Evě Veselé, úžasně se mi s nimi cvičilo. Díky moc, že je Vaše cestovní kancelář plná pohybu a prima lidí.
Mějte se moc hezky a přeji moc úspěchů. Iveta Hlávková


Ahoj Míšo, dovolená na Meganissi byla prostě báječná, skvělá parta, perfektní cvičení i relax, neskutečná pohoda a nádherné místo s úchvatnými výhledy, pláže, vesničky, prostě všechno super! Byla to dovolená snů, už dlouho jsem si tak neodpočinula a nedobila baterky zároveň! Moc se nám to všem líbilo a už teď se těším na další společný pobyt :-) Moc děkuji a přeji krásné letní dny! Marcela K.

 

 Vážená paní, chtěla bych Vám vyjádřit své velké poděkování a ocenění za aktivní pobyt s programem pro děti od 27.6. do 6.7. na poloostrově Lanterna. Cestovala jsem s Vaší CK poprvé a věřím, že nikoli naposledy. Naprosto chápu, že se k Vám klienti rádi vracejí a jezdívají s Vámi pravidelně. Už jsem Vás doporučila svým přátelům a nadále budu doporučovat. Byla bych ráda, kdybychom společně s přáteli a dětmi s Vámi strávili aktivní dovolenou příští rok! Nenalezla jsem jedinou chybu. Velmi jsem ocenila možnost aktivní dovolené s programem pro děti. Neměla bych jinak možnost, proto jsem zvolila Vaši CK pro svoji dovolenou s dítětem. Obě lektorky, jak Lenka Suchánková, tak Mgr. Alena Bedrnová, byly skvělé-profesionální, přátelské, vstřícné. Výborně se doplňovaly. Rovněž jsem ocenila a využila možnost masáží. Kéž by aktivních pobytů s programem pro děti, pořádaných Vaší CK, stále přibývalo, i v dalších destinacích. Ať se Vám daří! S pozdravem Mgr. Silvie Dratvová