Ozdravný pobyt na plážích s bílým pískem

 • 2–3x denně cvičení pro každý věk
 • 8denní pobyt, letecky,prázdniny
 • oblíbené letovisko, široké pláže
 • rodinná vila
 • možnost bez stravy nebo polopenze za příplatek
 • památky UNESCO, vycházky Olymp
 • ozdravný pobyt, pomalejší lekce
cena od 15 990 Kč

Popis hotelu

Olympská riviéra je ideálním místem dovolené v Řecku. Při koupání v teplých vodách Egejského moře a při pohledu na horský masiv Olympu, který se tyčí nad vámi, pochopíte, proč je považována za sídlo řeckých bohů a rodiště múz. Najdete zde bohatou přehlídku památek a přírodních atrakcí v čele s nejvyšší řeckou horou Olympem, klášterní areál Meteora, mnišský stát Athos či záliv Toroneos.

Letovisko Nei Pori se rozkládá na jižním úpatí pohoří Olympu, u jedné z nejkrásnějších a nejdelších písečných pláží Olympské riviéry. Příjemná prázdninová atmosféra městečka s vynikajícími podmínkami pro relaxaci má mnoho příznivců, kteří se opakovaně vrací. Místní pláž se světlým pískem je oceněná Modrou vlajkou za čistotu. Táhne se podél celého městečka a se spoustou vyplavených mušliček láká i k romantickým procházkám. Lze odtud podnikat zajímavé turistické výpravy, např. do Olympského národního parku, vystoupat na pohoří Olymp…, ale i lodní výlety.

Oblíbená vila Maria se nachází na poměrně klidném místě. Má jednoduše zařízené, ale pohodlné byty s kuchyňkou
s velkými balkóny a velmi příjemné majitele. Vily jsou cca 300 metrů od pláže Lze dokoupit polopenzi v blízké taverně.V okolí je plno příjemných obchůdků, kaváren, restaurací, které nabízejí výtečné řecké lahůdky (menu je i v češtině) a pravidelný trh. Cvičení bude probíhat ráno na pláži přímo u moře, navečer pod krytou terasou vily Maria. Pobyt je ozdravný a budou převažovat pomalejší cvičební lekce (zdravá záda s Flexi-Barem, Pilates, Jóga…). Z Nei Pori lze podnikat zajímavé výlety: Olympský národní park a výstup na pohoří Olymp, klášterní areál Meteora, mnišský stát Athos …Můžete se těšit na pohodovou dovolenou.

Cena zahrnuje

 • ubytování: Vila Maria: 2–4lůž. studia a apartmány s příslušenstvím, kuchyňský kout, balko
 • stravování: Vila Maria: vlastní, polopenze za přípl.
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění celého těla, redukce
 • aquagymnastika v moři na uvolnění
 • letecká doprava, transfer do/z letoviska
 • služby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 17. 07. 2022 - 24. 07. 20228 dní
1 lůžkový
dospělí  17 890 Kč 
2 lůžkový(Apt.)
dospělí  15 990 Kč 
2-3 lůžkový
dospělí  15 990 Kč 
4 lůžkový(Apartmán(2+2))
dospělí  15 990 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  15 990 Kč 

K ceníku

Děti do 12 let na 3.lůžku 8 750 Kč
Příplatek: polopenze 2 350 Kč
Příplatek: 1lůžkový pokoj 1 900 Kč

Doprava

letecky Praha - Thessaloniki - Praha

Tip

Poznejte božská lákadla Olympské riviéry, pobřeží omývaného průzračnými vodami Egejského moře, kde je záruka celosezónního teplého počasí s minimem srážek a čistým ovzduším. Velké množství historických památek na dosah, turistika a zajímavé výlety. Pobyt je ozdravný, převažují pomalejší formy cvičení. Vynikající cena.

Možno objednat na místě

Výlety: u delegáta

Naleznete v kategoriích: Pobyty v zahraničí