Hotel Cieplice MEDI & SPA

Hotel Cieplice MEDI & SPA***

Pohyb s relaxací, lázně, termály

 • 2–3x denně cvičení pro každý věk 
 • nabitý program, super služby, skvělá cenu
 • Jelenia Góra – čistá perla polských Krkonoš
 • nejstarší lázně v Polsku, historické památky 
 • kouzelné lázeňské městečko, termální lázně
 • nádherné parky, klid, velmi zdravé klima
 • wellness hotel v centru, přímo proti parku
 • hotelový bazén, balneo, fitness - vše v ceně
 • sál na cvičení, procedury za skvělé ceny
 • termální lázně – jedinečná ozdravná voda
 • společné vycházky, terapie Smovey, výlety
 • klid, ozdravný pobyt pro ženy, muže, rodiny
cena od 9 470 Kč

Popis hotelu

Jelenia Góra (Jelení Hora) je historická perla polských Krkonoš a Dolního Slezska a její historie se odvíjí více než 900 let. Město obklopuje věnec pohoří a je vzdálené cca 40 km od Harrachova. Historické jádro města je turistickým rájem, na poměrně malé ploše je nahuštěno značné množství památek. Ty nejvýznamnější v centru propojuje Jelenohorská městská trasa s informačními tabulemi i v češtině. Můžete vystoupat i na Zámeckou věž, z které je úchvatný pohled nejen na malebné stavby pod vámi, ale také na panorama Krkonoš s dominantou Sněžkou. Centrum Jelení Hory je plné zrekonstruovaných historických domů nejrůznějších stylů s mnoha kavárnami, ve kterých si budete moci vychutnat místní jedinečnou atmosféru. Ženy ocení i nepřeberné množství cenově dostupných módních butiků, zeleninové trhy a nádherné krámky všeho druhu.
Nedaleko od centra (cca 5 km) se nachází čtvrť Cieplice. Cieplice patří mezi nejstarší lázně v Polsku se 700letou historií. Jsou známé léčivými termálními vodami a příjemným klima s velkým počtem slunečných dní. Budete si zde připadat jako na natáčení vkusného dobového filmu. Najdete zde zámek, dále tzv. Dlouhý dům, klášterní areál, lázeňské kolonády… Celek doplňují dva nádherné parky – Lázeňský a Norský, plné kouzelných zákoutí, budov a rybníku s kamenným můstkem.
Cieplice jsou ideální místem pro ty, kdo komplexně pečují o své zdraví a kondici díky svým lázním. Cieplické termální lázně jsou jedinečné díky termální vodě, jejíž chemické složení je unikátní v evropském měřítku, což má neocenitelný, blahodárný vliv na regeneraci celého organismu. Komplex bazénů tvoří: plavecký bazén, 2 termální bazény s vodními atrakcemi jako jsou: hydromasáže, houpačka a masážní lavice, venkovní termální bazén, venkovní bazén s toboganem, dětské bazénky, lehátka... Komplex bazénů doplňuje velmi pěkné SPA, která zahrnuje: finské sauny, parní saunu a infrasaunu, masážní trysky, jacuzzi, tepidárium, sněžnou jeskyni, ledovou fontánu, relaxační část s vyhřívanými lehátky a masážní studio. Vstupné na dvě hodiny do bazénů je cca 200 Kč, popř. cca 230 Kč se zónou SPA (slevy - večerní a ranní vstup, nad 60 let…).
Hotel Cieplice byl v roce 2013 kompletně zrekonstruován. Nachází se přímo v centru lázní naproti Lázeňského parku s palácem z 18. století. Najdete zde sál na cvičení a širokou nabídku rehabilitačních služeb – bazén, finská sauna, římská lázeň, vířivka, fitness (v ceně) a cenově velmi dostupné lázeňské procedury. Zdvořilý a příjemný personál vás obslouží v místní restauraci, která se specializuje na tradiční polskou kuchyni a má i slunnou terasu. U nápoje můžete posedět v hotelovém baru. Čeká Vás skvělý pobyt, který je skvělou kombinací cvičení, regenerace v hotelovém wellness a v termálních lázních a turistiky. Pro zájemce jsou zařazeny vycházky, venkovní terapie se Smovey a výlety – např. na hrad Chojník, Japonská zahrada..: . Do centra Jelenia Góra se dostanete procházkou nebo místní dopravou (cca 5 km, zastávka u hotelu). Z Prahy je Jelenia Góra pouze cca 160 km (jezdí i přímé autobusy) a budete překvapeni vynikajícími službami i cenami. Polsko si zamilujete.

 

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2–3lůž. pokoje s přísl., tel., TV/SAT, WiFi
 • stravování: polopenze, snídaně formou bufetu, večeře – tříchodové menu
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím účinných fitness pomůcek zaměřené na zpevnění těla a redukci
 • denně volný vstup – hotelový bazén, finská sauna, římská lázeň, vířivka, fitness (1,5 h./denně)
 • aquagymnastika pro uvolnění
 • ozdravné cvičení s kruhy Smovey v přírodě
 • společné vycházky – hrad Chojník, Jelenia Góra
 • masáž klasická částečná (15 min.)

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 03. 07. 2022 - 09. 07. 20227 dní
1 lůžkový
dospělí  10 555 Kč 
2 lůžkový(s přistýlkou)
dospělí  9 470 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  9 470 Kč 
Termín 04. 09. 2022 - 10. 09. 20227 dní
1 lůžkový
dospělí  10 555 Kč 
2 lůžkový(s přistýlkou)
dospělí  9 470 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  9 470 Kč 

K ceníku

Příplatek: 1lůžkový pokoj 1 085 Kč

Doprava

vlak, autobus, vlastní, parkovišti u hotelu zdarma

Tip

Dokonalé spojení – historické město, kouzelné lázně s nádhernými parky, vycházky do přírody a hory všude kolem. Wellness hotel – skvělá regenerace, vše v ceně. Výborné jídlo, skvělé služba. Termální lázně pro dokonalou regeneraci. Nadstandardní pobyt za fantastickou cenu.