CK S Úsměvem – kvalitní cvičební program 

  • Jedinečný, ucelený, smysluplný a rozmanitý program cvičení.
  • Velký výběr lekcí kondičních a rehabilitačních. Program je sestaven z nemodernějších lekcí ze světa fitness.
  • Špičkové fitness a rehabilitačních pomůcky, které na každý pobyt dovážíme.

Každý věk a kondice: naše klientela je opravdu široká, od milých studentek až po čiperné babičky. 
Od úplných začátečnic s nějakým tím kilíčkem navrch až po pravidelně cvičící a zdatné cvičenky.
Milý přístup našich cvičitelek a dlouholeté zkušenosti s vedením lekcí jim umožňuje přizpůsobit náročnost cvičení fyzickým možnostem každé určité skupiny...
Uvolněná a příjemná atmosféra na našich pobytech, abyste se cítili dobře, zasmáli se a těšili se na shledání více ZDE O nás


KVALITNÍ CVIČEBNÍ PROGRAM

cviceni      relaxace

Jedinečný program cvičení. Díky skvělým cvičitelkám Vás čeká propracovaný kvalitní program rozmanitých druhů cvičení, s využitím špičkových pomůcek na redukci, zpevnění a rehabilitaci. Lekce na sebe navazují tak, aby došlo ke zpevnění a následně uvolnění celého těla. Proto vydržíte v dobré kondici i náladě celý pobyt.
Nic není povinné, vše záleží jen na Vás.
Velký výběr lekcí kondičních a rehabilitačních je zárukou, že si každý zvolí intenzitu cvičení dle své kondice. VĚK ANI KONDICE NEROZHODUJÍ.
To vše za vynikající cenu, kdy se snažíme nabídnout skvělé hotely a atraktivní místa.

cviceni2Základem je zdravotně nezávadné cvičení a posilování bez složitých krokových variací a poskoků, zaměřené především na zpevnění břišních, hýžďových, zádových svalů a dna pánevního, na zlepšení celulitidy, odstranění bolesti zad a na redukci váhy.
Cvičení je doplněno dalšími aerobně kondičními lekcemi na zeštíhlení  a rehabilitačními lekcemi na celkové protažení těla.
To vše s využitím účinných, moderních forem cvičení a špičkových pomůcek, tak aby cvičení bylo nejen účinné a smysluplné, ale i zábavné!
Na většině pobytů je k uvolnění celého těla zařazena  aquagymnastikou a balíčky procedur.
Pořádáme i ozdravné pobyty které mají rozšířenou aquagymnastiku a zdravotní lekce pro ženy s drobnými zdravotními problémy, větší nadváhou, i ty dříve narozené.
Pobyty v přírodě
jsou rozšířené o vycházky NORDIC WALKING (hůlky k dispozici) a o terapii s vibračními kruhy Smovey.

 

JAK A S ČÍM BUDETE CVIČIT ?

Aerobní cvičení: aerobic, step aerobic, BOSU step, balanční plošina T-BOW (jediní v Čechách), bubnovací lekce pro "skvělé odreagování" DRUMS ALIVE, POUND FITNESS, Piloxing...
Kondiční cvičení: s pomůckami, např. činky, zátěže, kettlebell, krátké gumy a dlouhé gumy (Thera Band), tyče (Body Bar), spdciální posilování Pump fx, HIT ze Švýcarska - balanční plošina T–BOW (jediní v Čechách), posilovací vak AQUAHIT, podložky FLOWTONIC, posilovací kolečko POWERSPIN..., skvělé posilování se speciální tyčí GYMSTICK, přesýpací činky XCO...
Rehabilitačně–kondiční cvičení: se speciální vibrační tyčí Flexi-Bar pro zdravá záda, na velkých míčíchPilates s využitím speciálních copů a kapsářů, posilovacích kruhů Magic Circle a Soft ball, Pilates na BOSU, na válci Roller, na rotačních plošinách a dalších skvělé pomůcky pro Pilates
Balantes na míčkách, Slow Toning, Power joga, Kalanetika, Body Balance, PortdeBras
Rehabilitační cvičení: a relaxace, strečink, Fitness a Dance joga, Gyrotonic, Chi–toning...a na většině pobytů AQUAGYMNASTIKA
A něco pro potěšení:
jednoduchá ZUMBA, orientální tance, latino dance...
NOVINKY: TABATA, DEEP WORK, The Tracy Anderson Method (pro zeštíhlení, využívá i zpěvačka Madonna...), cvičení s "ježečky" TOGU BRAZIL, cvičení s balanční plochou DONUT BALL, cvičení Body@mind SPIRALS, HORMONÁLNÍ JOGA, Foot Fitness, Yamana Body Rolling a skvělé vibrační kruhy Smovey...


maminky s detmi

BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

  • program pro děti od 3 let v době cvičení  
  • balíčky procedur za vyjímečné ceny 
  •  vycházky NORDIC WALKING a se SMOVEY
  • moře, termální lázně, turistika, cykloturistika A MNOHO DALŠÍCH AKCÍ

 


PODROBNĚ O CVIČEBNÍCH LEKCÍCH

Seznamte se s některými atraktivními cvičebními lekcemi, s kterými se můžete setkat na našich pobytech. Mnohé pomůcky jsou velmi specifické, obrázek a foto Vám napoví

Cvičení s FLEXI-BAREM
Vibrační kmitací tyč FLEXI-BARje původem rehabilitační náčiní. Cvičení je vynikající prevencí proti bolestem zad a v případě stávajících bolestí Vám je pomůže odstranit. Díky Flexi-baru dosáhnete lepšího držení těla a bezvadné postavy.Při tréninku pracují hluboké svaly zádové, svaly pánevního dna a břišní svalstvo. 

Cvičení s GYMSTICKEM
Jedná se o odlehčenou tyč, asi 130 cm dlouhou s pěnovými madly a dvěma dlouhými gumami, na kterých je na konci úchyt pro nohy nebo ruce.Umožnuje dokonalé posilování a zeštíhlení celého těla, nenásilnou formou. Umožnuje například během jednoho cviku zapojit spodní a horní bříško, přední stranu stehem, biceps, zádové svaly...

Cvičení na T–BOW
Nepřekonatelná univerzální cvičební pomůcka ze Švýcarska, která díky svému tvaru přináší různé druhy cvičení. T-BOW má nekonečně mnoho variant nastavení - podélně, napříč, jako houpačka či pevná opora a další. Je možné ho využít při lekcích T-BOW aerobic, T – BOW pilates, T – BOW jóga apod. Trénujete nejen kardiovaskulární systém, ale také rovnováhu, sílu a ohebnost.

Cvičení na BOSU
BOSU je speciálně vyvinutá nafukovací kopule, která je z jedné strany plochá a z druhé nafouklá..Cvičení stimuluje svaly hlubokého stabilizačního systému, zajišťuje správné držení těla a zdokonaluje rovnováhu. Mezi lekce patří, BOSUCardio, BOSU Pilates, BOSU Power - posilování, BOSU Stretch, BOSU Joga…

Cvičení s FLOW TONIC
Speciální podložky, které podporují rozvoj síly a flexibility pomocí plynulých pohybů a skluzů. Komplexní trénink pro svaly celého těla a zvlášť efektivní a intenzivní pro svaly středu těla, zejména břišní svaly Formuje dlouhé a štíhlé svaly na nohou. Cvičení je bez doskoků a dopadů, takže nezatěžuje klouby a páteř.

Cvičení na VELKÝCH MÍČÍCH
Fitball, gymball, rehaball…. Mnoho názvů označuje tutéž věc – velký, nafukovací, elastický míč z umělé hmoty. Zahrnuje aerobní cvičení vedoucí ke zlepšení kondice, balanční cviky posilovací cvičení přispívající ke správnému držení těla.Využívá se i v hodinách Pilates.

Cvičení PILATES
Pilates je cvičební systém, který rovnoměrně posiluje tělo a zlepšuje jeho držení. Důraz je přitom kladen na dýchání, koncentraci, kontrolu pohybů, přesnost a plynulost cviků. Cviky se zaměřují na hluboké břišní svaly, které se nedají cvičit běžnými technikami. Buduje sepevné ploché břicho, mění se rozložení podkožního tuku, klesá nadváha.Cvičenímmůžete změnit i tvar dolních končetin. Nejdůležitější však je, že díky němu můžete odbourat nejrůznější svalové dysbalance a bolesti. Páteř je pružnější a silnější.


Speciální pomůcky pro PILATES (využíváme na našich pobytech)

PILATES - MAGIC CIRCLE (FITNESS CIRCLE)
Jedná se o tuhou, pružnou obruč s opěrkami, která při stisknutí klade odpor. Tento „kouzelný kruh“ pomáhá perfektně propracovat svaly celého těla. Viditelné a poměrně rychlé výsledky zaznamenáte na pažích, na svalech dekoltu, horní části zad, na nohou, efektivně vytvarujete vnitřní strany stehen i boky. A především zpevňuje břišní svaly.

PILATES –ROLLER A COPY NA PROTAŽENÍ
Pilates pěnový válec je velmi efektivní tréninková pomůcka pro rehabilitační, relaxační nebo posilovací cvičení, která se využívá při cvičení pilates a jógy. Dokáže aktivovat i ty hluboké břišní svaly a svaly kolem páteře, které při běžném pohybu neprocvičíte.Velmi efektivní je také při strečinku a svalové masáži.
Na protažení se používají speciální copy a „ kapsáře“.

PILATES – THERA BAND
Dlouhá elastická cvičební guma je široce využitelnáposilovací pomůcka, vhodná také na protahování nebo zvyšování kloubního rozsahu. Využíváme nejen v Pilates a rehabilitaci, ale také pro aerobní a posilovací cvičení.


BALANTES - DONUT BALL A MĚKKÉ MÍČE
Jedná se o cvičební program prováděný napodložce s využitím balančních pomůcek–speciálního míče DonutBall a malých měkkých míčů (overball, softball…). Kombinuje balancování na míčích s prvky techniky Pilates. Posilujete zádové svalstvo a tím předcházíte bolestem páteře a zdokonaluje držení těla. Tvaruje dlouhé a štíhlé svaly, zplošťuje břicho.

BODY STYLING
Kondiční cvičení, kde se využívají nejrůznější posilovací náčiní -činky, zátěže, gumy, těžká tyč, kettlebell, speciální tyč Body Blade… Je to souhrn posilovacího cvičení a rehabilitačních technik, které je složeno do cvičební hodiny tak, abyste po úvodním prohřátí a protažení efektivně posílili oslabené svaly, protáhli nejčastěji namáhané a zkrácené, a tím docílili lepší kondice, držení těla, zpevnění postavy.

ATRAKTIVNÍ AEROBNÍ CVIČENÍ
Aerobní cvičení je pohybová aktivita, při které stále setrváváme v aerobním pásmu. Je velmi efektivní na hubnutí, ale také na kondici.
Mezi zajímavé aerobní hodiny, s kterými se setkáte na našich pobytech patří např.
DRUMS ALIVE A POUND FITNESS –„veselé bubnování s paličkami “, PILOXING, TABATA, DEEP WORK, AFRO POWER FIT jednoduché taneční lekce s prvky ZUMBY…

CVIČENÍ -  XCO TRAINER, TOGU BRAZIL, POWER SPIN, AQUAHIT
Cvičení se speciálními zátěžemi, v kterých je volná hmota, a ta se přesouvá z jedné strany na druhou,s kruhem, ve kterém je pohyblivá koule a sespeciálním válcem s úchyty, který je napuštěný vodou. Cvičení posiluje kromě velkých svalových skupin, také zádové svaly umístěné v hlubokých vrstvách okolo páteře a krásně formuje paže. Posílení těchto svalů vede k větší stabilitě páteře, předcházení bolestí zad.

JOGA, SPIRALS, PORT DE BRAS, CHI TONING, STRETCHING…
Tyto druhy cvičení BODY & MINDefektivně působí na pohybový aparát, sílu, pohyblivost, ohebnost a koncentraci. Zlepšit držení těla a dýchání. Cílem lekcí je protažení a posílení svalů, uvolnění kloubů a páteře, zvýšení svalové vytrvalosti, odstranění stresu a zlepšení psychické i fyzické rovnováhy.

AQUAGYMNASTIKA
Cvičení pro všechny věkové kategorie proti odporu vody.Vodního náčiní se využívá k udržení stability, rovnováhy a vzpřímeného držení těla.  Cvičení šetří klouby a má rehabilitační účinky, ale je i zároveň velmi zábavné a protistresové.

A DALŠÍ LEKCE S VYUŽITÍM SKVĚLÝCH POMŮCEK 

 

Zacvičíte si atraktivní cvičební lekce se špičkovými pomůckami, ale nejdůležitější zůstává POHODA NA NAŠICH POBYTECH