CK S Úsměvem – kvalitní cvičební program 

  • Jedinečný, ucelený, smysluplný a rozmanitý program cvičení.
  • Velký výběr lekcí kondičních a rehabilitačních. Program je sestaven z nemodernějších lekcí ze světa fitness.
  • Špičkové fitness a rehabilitačních pomůcky, které na každý pobyt dovážíme.

Každý věk a kondice: naše klientela je opravdu široká, od milých studentek až po čiperné babičky. 
Od úplných začátečnic s nějakým tím kilíčkem navrch až po pravidelně cvičící a zdatné cvičenky.
Milý přístup našich cvičitelek a dlouholeté zkušenosti s vedením lekcí jim umožňuje přizpůsobit náročnost cvičení fyzickým možnostem každé určité skupiny...
Uvolněná a příjemná atmosféra na našich pobytech, abyste se cítili dobře, zasmáli se a těšili se na shledání více ZDE O nás


KVALITNÍ CVIČEBNÍ PROGRAM

cviceni      relaxace

Jedinečný program cvičení. Díky skvělým cvičitelkám Vás čeká propracovaný kvalitní program rozmanitých druhů cvičení, s využitím špičkových pomůcek na redukci, zpevnění a rehabilitaci. Lekce na sebe navazují tak, aby došlo ke zpevnění a následně uvolnění celého těla. Proto vydržíte v dobré kondici i náladě celý pobyt.
Nic není povinné, vše záleží jen na Vás.
Velký výběr lekcí kondičních a rehabilitačních je zárukou, že si každý zvolí intenzitu cvičení dle své kondice. VĚK ANI KONDICE NEROZHODUJÍ.
To vše za vynikající cenu, kdy se snažíme nabídnout skvělé hotely a atraktivní místa.

cviceni2Základem je zdravotně nezávadné cvičení a posilování bez složitých krokových variací a poskoků, zaměřené především na zpevnění břišních, hýžďových, zádových svalů a dna pánevního, na zlepšení celulitidy, odstranění bolesti zad a na redukci váhy.
Cvičení je doplněno dalšími aerobně kondičními lekcemi na zeštíhlení  a rehabilitačními lekcemi na celkové protažení těla.
To vše s využitím účinných, moderních forem cvičení a špičkových pomůcek, tak aby cvičení bylo nejen účinné a smysluplné, ale i zábavné!
Na většině pobytů je k uvolnění celého těla zařazena  aquagymnastikou a balíčky procedur.
Pořádáme i ozdravné pobyty které mají rozšířenou aquagymnastiku a zdravotní lekce pro ženy s drobnými zdravotními problémy, větší nadváhou, i ty dříve narozené.
Pobyty v přírodě
jsou rozšířené o vycházky NORDIC WALKING (hůlky k dispozici) a o terapii s vibračními kruhy Smovey.

 

JAK A S ČÍM BUDETE CVIČIT ?

Aerobní cvičení: aerobic, step aerobic, BOSU step, balanční plošina T-BOW (jediní v Čechách), bubnovací lekce pro "skvělé odreagování" DRUMS ALIVE, POUND FITNESS, Piloxing...
Kondiční cvičení: s pomůckami, např. činky, zátěže, kettlebell, krátké gumy a dlouhé gumy (Thera Band), tyče (Body Bar), spdciální posilování Pump fx, HIT ze Švýcarska - balanční plošina T–BOW (jediní v Čechách), posilovací vak AQUAHIT, podložky FLOWTONIC, posilovací kolečko POWERSPIN..., skvělé posilování se speciální tyčí GYMSTICK, přesýpací činky XCO...
Rehabilitačně–kondiční cvičení: se speciální vibrační tyčí Flexi-Bar pro zdravá záda, na velkých míčíchPilates s využitím speciálních copů a kapsářů, posilovacích kruhů Magic Circle a Soft ball, Pilates na BOSU, na válci Roller, na rotačních plošinách a dalších skvělé pomůcky pro Pilates
Balantes na míčkách, Slow Toning, Power joga, Kalanetika, Body Balance, PortdeBras
Rehabilitační cvičení: a relaxace, strečink, Fitness a Dance joga, Gyrotonic, Chi–toning...a na většině pobytů AQUAGYMNASTIKA
A něco pro potěšení:
jednoduchá ZUMBA, orientální tance, latino dance...
NOVINKY: TABATA, DEEP WORK, The Tracy Anderson Method (pro zeštíhlení, využívá i zpěvačka Madonna...), cvičení s "ježečky" TOGU BRAZIL, cvičení s balanční plochou DONUT BALL, cvičení Body@mind SPIRALS, HORMONÁLNÍ JOGA, Foot Fitness, Yamana Body Rolling a skvělé vibrační kruhy Smovey...


maminky s detmi

BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

  • program pro děti od 3 let v době cvičení  
  • balíčky procedur za vyjímečné ceny 
  •  vycházky NORDIC WALKING a se SMOVEY
  • moře, termální lázně, turistika, cykloturistika A MNOHO DALŠÍCH AKCÍ

 


PODROBNĚ O CVIČEBNÍCH LEKCÍCH

Seznamte se s některými atraktivními cvičebními lekcemi, s kterými se můžete setkat na našich pobytech. Mnohé pomůcky jsou velmi specifické, obrázek a foto Vám napoví

Cvičení s FLEXI-BAREM
Vibrační kmitací tyč FLEXI-BARje původem rehabilitační náčiní. Cvičení je vynikající prevencí proti bolestem zad a v případě stávajících bolestí Vám je pomůže odstranit. Díky Flexi-baru dosáhnete lepšího držení těla a bezvadné postavy.Při tréninku pracují hluboké svaly zádové, svaly pánevního dna a břišní svalstvo. 

Cvičení s GYMSTICKEM
Jedná se o odlehčenou tyč, asi 130 cm dlouhou s pěnovými madly a dvěma dlouhými gumami, na kterých je na konci úchyt pro nohy nebo ruce.Umožnuje dokonalé posilování a zeštíhlení celého těla, nenásilnou formou. Umožnuje například během jednoho cviku zapojit spodní a horní bříško, přední stranu stehem, biceps, zádové svaly...

Cvičení na T–BOW
Nepřekonatelná univerzální cvičební pomůcka ze Švýcarska, která díky svému tvaru přináší různé druhy cvičení. T-BOW má nekonečně mnoho variant nastavení - podélně, napříč, jako houpačka či pevná opora a další. Je možné ho využít při lekcích T-BOW aerobic, T – BOW pilates, T – BOW jóga apod. Trénujete nejen kardiovaskulární systém, ale také rovnováhu, sílu a ohebnost.

Cvičení na BOSU
BOSU je speciálně vyvinutá nafukovací kopule, která je z jedné strany plochá a z druhé nafouklá..Cvičení stimuluje svaly hlubokého stabilizačního systému, zajišťuje správné držení těla a zdokonaluje rovnováhu. Mezi lekce patří, BOSUCardio, BOSU Pilates, BOSU Power - posilování, BOSU Stretch, BOSU Joga…

Cvičení s FLOW TONIC
Speciální podložky, které podporují rozvoj síly a flexibility pomocí plynulých pohybů a skluzů. Komplexní trénink pro svaly celého těla a zvlášť efektivní a intenzivní pro svaly středu těla, zejména břišní svaly Formuje dlouhé a štíhlé svaly na nohou. Cvičení je bez doskoků a dopadů, takže nezatěžuje klouby a páteř.

Cvičení na VELKÝCH MÍČÍCH
Fitball, gymball, rehaball…. Mnoho názvů označuje tutéž věc – velký, nafukovací, elastický míč z umělé hmoty. Zahrnuje aerobní cvičení vedoucí ke zlepšení kondice, balanční cviky posilovací cvičení přispívající ke správnému držení těla.Využívá se i v hodinách Pilates.

Cvičení PILATES
Pilates je cvičební systém, který rovnoměrně posiluje tělo a zlepšuje jeho držení. Důraz je přitom kladen na dýchání, koncentraci, kontrolu pohybů, přesnost a plynulost cviků. Cviky se zaměřují na hluboké břišní svaly, které se nedají cvičit běžnými technikami. Buduje sepevné ploché břicho, mění se rozložení podkožního tuku, klesá nadváha.Cvičenímmůžete změnit i tvar dolních končetin. Nejdůležitější však je, že díky němu můžete odbourat nejrůznější svalové dysbalance a bolesti. Páteř je pružnější a silnější.


Speciální pomůcky pro PILATES (využíváme na našich pobytech)

PILATES - MAGIC CIRCLE (FITNESS CIRCLE)
Jedná se o tuhou, pružnou obruč s opěrkami, která při stisknutí klade odpor. Tento „kouzelný kruh“ pomáhá perfektně propracovat svaly celého těla. Viditelné a poměrně rychlé výsledky zaznamenáte na pažích, na svalech dekoltu, horní části zad, na nohou, efektivně vytvarujete vnitřní strany stehen i boky. A především zpevňuje břišní svaly.

PILATES –ROLLER A COPY NA PROTAŽENÍ
Pilates pěnový válec je velmi efektivní tréninková pomůcka pro rehabilitační, relaxační nebo posilovací cvičení, která se využívá při cvičení pilates a jógy. Dokáže aktivovat i ty hluboké břišní svaly a svaly kolem páteře, které při běžném pohybu neprocvičíte.Velmi efektivní je také při strečinku a svalové masáži.
Na protažení se používají speciální copy a „ kapsáře“.

PILATES – THERA BAND
Dlouhá elastická cvičební guma je široce využitelnáposilovací pomůcka, vhodná také na protahování nebo zvyšování kloubního rozsahu. Využíváme nejen v Pilates a rehabilitaci, ale také pro aerobní a posilovací cvičení.


BALANTES - DONUT BALL A MĚKKÉ MÍČE
Jedná se o cvičební program prováděný napodložce s využitím balančních pomůcek–speciálního míče DonutBall a malých měkkých míčů (overball, softball…). Kombinuje balancování na míčích s prvky techniky Pilates. Posilujete zádové svalstvo a tím předcházíte bolestem páteře a zdokonaluje držení těla. Tvaruje dlouhé a štíhlé svaly, zplošťuje břicho.

BODY STYLING
Kondiční cvičení, kde se využívají nejrůznější posilovací náčiní -činky, zátěže, gumy, těžká tyč, kettlebell, speciální tyč Body Blade… Je to souhrn posilovacího cvičení a rehabilitačních technik, které je složeno do cvičební hodiny tak, abyste po úvodním prohřátí a protažení efektivně posílili oslabené svaly, protáhli nejčastěji namáhané a zkrácené, a tím docílili lepší kondice, držení těla, zpevnění postavy.

ATRAKTIVNÍ AEROBNÍ CVIČENÍ
Aerobní cvičení je pohybová aktivita, při které stále setrváváme v aerobním pásmu. Je velmi efektivní na hubnutí, ale také na kondici.
Mezi zajímavé aerobní hodiny, s kterými se setkáte na našich pobytech patří např.
DRUMS ALIVE A POUND FITNESS –„veselé bubnování s paličkami “, PILOXING, TABATA, DEEP WORK, AFRO POWER FIT jednoduché taneční lekce s prvky ZUMBY…

CVIČENÍ -  XCO TRAINER, TOGU BRAZIL, POWER SPIN, AQUAHIT
Cvičení se speciálními zátěžemi, v kterých je volná hmota, a ta se přesouvá z jedné strany na druhou,s kruhem, ve kterém je pohyblivá koule a sespeciálním válcem s úchyty, který je napuštěný vodou. Cvičení posiluje kromě velkých svalových skupin, také zádové svaly umístěné v hlubokých vrstvách okolo páteře a krásně formuje paže. Posílení těchto svalů vede k větší stabilitě páteře, předcházení bolestí zad.

JOGA, SPIRALS, PORT DE BRAS, CHI TONING, STRETCHING…
Tyto druhy cvičení BODY & MINDefektivně působí na pohybový aparát, sílu, pohyblivost, ohebnost a koncentraci. Zlepšit držení těla a dýchání. Cílem lekcí je protažení a posílení svalů, uvolnění kloubů a páteře, zvýšení svalové vytrvalosti, odstranění stresu a zlepšení psychické i fyzické rovnováhy.

AQUAGYMNASTIKA
Cvičení pro všechny věkové kategorie proti odporu vody.Vodního náčiní se využívá k udržení stability, rovnováhy a vzpřímeného držení těla.  Cvičení šetří klouby a má rehabilitační účinky, ale je i zároveň velmi zábavné a protistresové.

A DALŠÍ LEKCE S VYUŽITÍM SKVĚLÝCH POMŮCEK 

 

Zacvičíte si atraktivní cvičební lekce se špičkovými pomůckami, ale nejdůležitější zůstává POHODA NA NAŠICH POBYTECH

 

Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Další informace
Marketingové cookies
Google
OK
Odmítnout
Zopim
OK
Odmítnout
Analytické cookies
Google Analytics
OK
Odmítnout
Systémové cookies
Funkce
OK
Odmítnout