NÁŠ ÚSMĚV TEAM

Všechny milé cvičitelky jsou svědomitě vybírány, většina má vysokoškolské vzdělání pedagogického nebo zdravotního zaměření a díky dlouholetým zkušenostem
s vedením lekcí mají vysokou profesionální úroveň a především jim nechybí „srdíčko“ a velmi lidský přístup ke všem našim klientům.

CK S úsměvem uvítá ve svém týmu další nadšené cvičitelky i z vašich řad, kterým vedle lásky k pohybu nechybí hlavně milý a hezký přístup k lidem a snaha učit se stále něco nového.... "přijďte mezi nás"

 Mgr. Michaela Kholová vytváří filozofii celé CK. V mládí se věnovala 8 let tanci. Vystudovala Pedagogockou fakultu UK a Fakultu tělesné kholova-supervýchovy a sportu UK,  obor matematika a tělesná výchova - specializace katedra gymnastiky – aerobic, rytmická gymnastika. 
Skoro 10 let učila na gymnáziu, kde se snažila o to, aby studentky měly rády pohyb zařazováním atraktivních fitness trendů do výuky.
Pro studentky vypisovala spoustu pohybových kroužků a díky velké podpoře paní ředitelky byl do výuky zařazen pro studentky i nepovinný předmět zdravotní cvičení. V roce 1994 se studentkami vyhrály 1. cenu v celorepublikové soutěži ZŠ a SŠ o nejlepší pohybovou skladbu
a v roce 1995 získaly zvláštní ocenění za nápaditou choreografii v této celorepubliková soutěži. V tomto roce se účastnila 9. světové Gymnaestrády v Amsterdamu. Spolupracovala se Státním pedagogickým ústavem a jako lektorka připravovala semináře „Moderní formy pohybu“ pro učitele ZŠ a SŠ. Podobné semináře připravovala i pro Sokol, kategorie dorostenky a ženy.
Je spoluautorkou knihy "Jak zhubnout a nedržet dietu, jak omládnout bez skalpelu" a autorkou řady odborných článků v novinách a časopisech. Vyšly o ní a o práci celé CK články v mnoha časopisech a byla hostem v několika rádiích...
Již přes 25 let předcvičuje rozmanité kondiční i zdravotní lekce se skvělými pomůckami. Působila i jako fitness lektorka v zahraničí.
Své vědomosti stále rozšiřuje na různých našich i mezinárodních seminářích o nejnovější poznatky z oblasti zdravého cvičení (FLEXI-BAR, BOSU, BODY BALANCE, T-BOW, CHI-TONING, GYMSTICK, ZUMBA, FLOW TONIC, XCO, DEEP WORK, PILOXING, AFRO, POWER FIT, CROSS CIRCUIT, THE TRACY ANDERSON METHOD (skvělé cvičení, které využívá i Madonna…). Zařazuje pro zpestření i  veselé bubnovací lekce DRUMS ALIVE a cvičení na velkých míčích. Miluje cvičení PILATES dle známé kanadské školy Stott Pilates, kde hodně využívá rozmanité pomůcky. Mezi pomalejší lekce zařazuje i nádherný SPIRALS, PortDeBras a Dance jógu a Wheel  jógu. Absolvovala kurs HORMONÁLNÍ JÓGY. Hitem je zdravotním cvičením YUMANA FOOT FITNESS TRAINING a BODY ROLLING. Mezi novinky patří cvičeni s vibračními kruhy SMOVEY, které využívá v tělocvičně, v bazénu i v přírodě.
Aktivně se zúčastňuje mnoha pobytů, pečlivě připravuje programy všech kursůa hlavně hrozně ráda s Vámi smysluplně cvičí.
A určitě se s ní nebudete nudit, protože je veselá a lekce s ní jsou zábavnéí!


"Pojeďte s námi se zdravě hýbat. Každý krok k malé změně životního stylu se počítá. Neřešte věk, stejně jako ho neřeším já a spousta našich klientů, dnes již přátel. Největší štěstí je smích, dobrá nálada a „souznění“ mezi lidmi, kteří mají rádi pohyb. Budete se s námi cítit skvěle a nebude se Vám chtít domů, stejně jako nám . „


.

Ukázka některých absolvovaných kursů:

Zobrazit všechny certifikáty


Kvalifikované a milé spolupracovnice

Profesionální cvičitelky lekcí kondičních a rehabilitačních: (každá vlastní řadu certifikátů a stále své vědomosti rozšiřují):
Mgr. Michaela Kholová, Lenka Suchánková, Mgr. Eva Pavlisová, Ing. Martina Moravcová, Kateřina Kaabi, Ing. Veronika
Chudobová, Olga Hůlová, Yvona Jersonová, Radka Polívková, Mgr. Simona Hamtilová, Eva Veselá, Mgr. Šárka
Valhová, Lenka Branišová, Mgr. Jana Hájková, Dana Bohatá, Mgr. Kateřina Slavíková, Ing. Lenka Haberová,
Mgr. Petra Tomšová, Mgr. Alena Bedrnová, Mgr. Ladislava Karlová, Ing. Zuzana Durasová, Ing. Miroslava Ondráčková...
Fyzioterapeutky: Marta Dobrovská a Lea Polívková
Rehabilitační pracovníci: spolupracujeme se špičkovými maséry a dalšími rehabilitačními pracovníky
Pedagogičtí pracovníci: připravují program pro děti
 
Všechny lektorky se stále vzdělávají a získávají další certifikáty v oblasti fitness.

Každá cvičitelka předcvičuje dlouhé roky a snaží se především na svých lekcích vytvářet příjemnou atmosféru, aby se klienti
na pobytech cítili dobře. Nezáleží na věku, ani kondici. Cvičení je pro všechny opravdu velkým koníčkem, proto se cvičitelky
zajímají o všechny trendy v oblasti cvičení a dokáží zacvičit atraktivní, rozmanité lekce se špičkovými fitness pomůckami.
Všechny jsou vyškoleny na speciální lekce pro zdravá záda - Flexi-bar a Gymstick, každá absolvovala spoustu seminářů s různými
Pilates pomůckami,semináře BOSU... A dle svého zaměření dále navštěvují různé workshopy pro kondiční i rehabilitační lekce.

NÁŠE FOTOGALERIE UKAZUJE CVIČITELKY CK S ÚSMĚVEM NA NAŠICH POBYTECH. KAŽDÁ JE JINÁ, NĚKTERÁ MLADŠÍ, JINÁ
V TROCHU POKROČILEJŠÍM VĚKU :). ALE VŠECHNY SPOJUJE VELKÁ PROFESIONALITA, LÁSKA KE CVIČENÍ A ÚCTA KE KLIENTŮM.
DOUFÁME, ŽE I NA VÁS DÝCHNE Z FOTEK POHODA, KTERÁ PANUJE NA NAŠICH POBYTECH A ZJISTÍTE, ŽE VŠECHNY CVIČITELKY
JSOU POHODOVÉ ŽENY, KTERÉ SE NA VÁS MOC TĚŠÍ...

Michaela Kholová - vedoucí týmu cvičitelek - fotogalerie

Cvičitelky CK S ÚSMĚVEM - fotogalerie

 

Zobrazit všechny fotky