Salalah Rotana Resort

Salalah Rotana Resort*****

Nadstandardní relax v luxusním prostředí

2-3x denně cvičení pro každý věk
 • 8denní pobyt, letecká doprava
 • bělostné pláže, tyrkysový Indický oceán
 • fantastické prostředí, pohodová atmosféra
 • luxusní hotel, ocenění - nejvyšší kvalita služeb
 • vynikající strava formou all inclusive
 • bazény, fitness, Spa, sauna, masáže
 • přímo u nádherné pláže, plážový servis v ceně
 • blízkost krásného města, historie, příroda
cena od 37 670 Kč

Popis hotelu

Objevte s námi přírodní scenérie, bělostné pláže, tyrkysový Indický oceán i tajuplná, ztracená pouštní města. Neváhejte a vydejte se za horkým počasím do exotické perly Ománu.
Vyzkoušejte si život beduínů, projeďte se na velbloudech, ochutnejte lahodnou orientální kuchyni a pokochejte se neotřelými výhledy. Omán, turisty dosud ještě neprobádaný, má skutečně co nabídnout. Země pouští a hor ukrývá několik památek UNESCO: archeologické naleziště Bat, středověké město Kalhat, národní park Saleel, útočiště přímorožce arabského. V pohoří Al Hadžar můžete navštívit pevnost Jabrin, ale také jeho nejvyšší vrchol Jebel Shams.
Salalah je přístavní město u východního pobřeží Ománu v jeho jižní části. Velkou výhodou je mnohem teplejší počasí než u severněji položeného Muscatu, takže i v lednu a v únoru je zde nádherně.
Město je známé pro své krásné pláže a exkluzivní hotely. Během pobytu v Salály máte pocit jako v Karibiku - teplé, modré moře, široké pláže s jemným bílým pískem a tyčící se kokosové palmy tvoří krajinu jako z pohlednice. A během procházek u moře mohou být spatřeni delfíni vystupující z hladiny vody!
Salalah je velmi bezpečné místo kde stále převládají prastaré arabské hodnoty a kromě opalování a koupání si zde užijete i nevšední exotický zážitek z arabského světa.
Hotel je báječné místo s nádhernou architekturou, v dokonalé harmonii s okolím pouště. Neobvyklá kombinace orientálních motivů a moderního aranžmá. Tento luxusní hotel exkluzivního řetězce Rotana nabízí skutečnou pětihvězdičkovou dovolenou. Luxusní, stylové pokoje s krásnými barvami, s orientálními akcenty, poskytují nejvyšší komfort a originálně řešené interiéry jsou působivé. Středem hotelu je fantastický bazén a bílá pláž s palmami vyrůstajícími z písku vám připomíná Karibik. V roce 2022 hotel získal PLACHTU ITAKA za nejvyšší kvalitu služeb.

K vybavení patří elegantní lobby, recepce, hlavní restaurace 2 restaurace à la carte, 2 bary: u pláže a u bazénu, drogerie, suvenýry, směnárna, konferenční místnost, terasa s výhledem na palmovou zahradu a bazénový komplex, WiFi zdarma, miniklub, půjčovna kol hřiště, fitness, SPA centrum, sauna, tenisové kurty. Přímo u hotelu je soukromá písečná pláž (cca 1 km) s pozvolným vstupem do moře, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma. Aquapark Hawana (cca 1 km) od hotelu (doprava i vstup do aquaparku zdarma).

Nedaleko hotelu se nachází promenáda, kde najdete obchůdky se suvenýry a kavárny. Po celém resortu zdarma doprava golfovými vozíky. Město Salalah s nákupními možnostmi a tradičním trhem Al Haffa Souk cca 20 km.
Pojeďte si námi načerpat energii a pohladit duši během zimy do nádherné destinace.

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, minibar, set na přípravu kávy a čaje, klimatizace, trezor, TV/SAT, fén, župan, balkon nebo terasa, výhled zahrada
 • stravování: all inclusive
 • 2 cvičební bloky denně, kondiční i rehabilitační. Komplexní cvičení s účinnými fitness pomůckami na zpevnění všech partií, redukce. Pro každý věk.
 • aquagymnastika v bazénu a moři na uvolnění
 • letecká doprava, transfer do/z letoviska
 • plážový servis, služby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 23. 01. 2025 - 30. 01. 20258 dní
1 lůžkový
dospělí  52 200 Kč 
2 lůžkový
dospělí  37 670 Kč 
2 lůžkový(rodinný se dvěma přistýlkami pro děti)
dospělí  38 660 Kč 
3 lůžkový
dospělí  37 670 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  37 670 Kč 

K ceníku

Příplatek 1lůžkový pokoj 14530,- Kč

 

Doprava

letecky doprava Praha – Salalah – Praha
Předběžný letový řád:
23.1. z Prahy v 6.00h, přílet do Salalah v 16.05 (délka lete 7h05m)
30.1. z Salalah v 17.35, přílet do Prahy ve 22.25h (délka letu 7h50m)
letecká společnost Smart Wings

Časy letů jsou orientační, mohou se ještě změnit. Přesné pokyny k odletu 7 dnů před odletem v pokynech k zájezdu.

Tip

Pojeďte si užít zimu v teple, v luxusním hotelu s nadstandardními službami přímo u moře. Rozhýbeje se po Vánocích, na zdravém vzduchu, vykoupete se v nádherném moři. Zajímavé výlety.

Možno objednat na místě

Výlety u delegáta