Rio de Janeiro a ostrov Ilha Grand

Rio de Janeiro a ostrov Ilha Grand

poznávání - pohyb - pohoda

 • 11denní pobyt, letecky, exotika
 • cvičení 1-2x denně pro každý věk
 • zážitkový poznávací pobyt
 • největší zajímavosti Brazílie
 • Rio de Janeiro a cukrová homole
 • cvičení na slavné pláži Copacabana
 • tropický ráj ostrov Ilha Grande
 • kvalitní hotely, zajímavé výlety
cena od 63 940 Kč

Popis hotelu

Přesný itinerář zájezdu.

1.den odlet s cvičitelkou Mgr. Michaelou Kholovou z České Republiky (Prahy) večer přílet do destinace Rio de Janeiro, kde Vás bude čekat česky mluvící průvodce. Následný transfer do hotelu ve čtvrti Copacabana, po ubytování procházka po slavné pláži Copacabana, kde nás čeká uvítací drink Caipirinha.
RIO DE JANEIRO 
2.den si po cvičení na slavné pláži Copacabana (u bazénu na hotelu) uděláme malou 30 minutovou procházku s krmením opiček na vyhlídku vojenské pevnosti Duque de Caixas, po té se přesuneme k československobrazilské mozaice na rozhraní favel Babilonia a Chapeu Mangueira, kde se dozvíte jak tato mozaika vznikala a kousek o této mozaiky je vyhlášený Bar do David, kde majitel David je několikanásobný vítěz brazilské gastronomické soutěže „Cozina di Boteco“, zde si můžete dát úžasný salát z mořských plodů, nejlepší žebírka v Rio de Janeiro, nebo plno dalších specialit včetně několika druhů Caipirinas. V podvečer se vydáme na Ikonickou horu Cukrovou homoli, kam vyjedeme visutou lanovkou před západem slunce a vychutnáme si úžasné vyhlídky na Rio de Janeiro. Po občerstvení volný program a odpočinek, možná společná večeře.
3.den si po cvičení na slavné pláži Copacabana (u bazénu na hotelu) po snídani nás čeká celodenní výlet zahrnující vodopád „Cascatinha Taunay“ v parku Floresta da Tijuca přezdívaného parkem jednodolarového muže pod kterým si zacvičíme uvolníme meditací, vykoupat se můžeme též pod vodopádem, po té nás čeká několik vyhlídek v národním parku „National Tijuca“ jako je „Vista Chinesa“ či „Mesa do Imperador“(pokud budou otevřeny), prohlídka a oběd v největší favele v Rio de Janeiro jménem Rocinha, ikonický Ježíš na hoře Corcovado, vyhlídka na Mirante dona Marta, kterou řadíme do TOP 3 vyhlídek v Rio de Janeiro, bohémská čtvrť Santa Teresa, Lapa, schody Jorge Selarona. Po skončení tour volný večer a možná společná večeře.
Fakultativně si můžeme užít noční Rio ve čtvrti Lapa, kde je každý den otevřeno kolem 100 barů a nočních podniků, můžeme si zatančit sambu, poslechnout jazz, disco, pagode, foro nebo cokoliv Vás napadne. Výběr je tu široký. Cena cca 1.500ˇKč obsahuje dopravu z hotelu a zpět, vstupy do 2 podniků a česky mluvícího průvodce.
4.den si po cvičení na slavné pláži Copacabana a po snídani Vás čeká nejkrásnější pláž v Rio de Janeiro jménem Prainha. Po cestě se zastavíme v největším obchodě s polodrahokamy v Rio de Janeiro, zastavíme se podívat na volně žijící krokodýli a pak už na nejkrásnější pláž Prainha, kde se zastavíme a několik hodin zde nasajeme atmosféru a sluneční paprsky. Za pláží je park, ze kterého se dá 20-30 minutovou procházkou dostat deštným pralesem na vyhlídku. Pokud budeme mít štěstí, lze vidět tukany, papoušky či lenochody. Po pláži nás čeká skvělá rybí restaurace a ochutnávka tradiční brazilské pálenky Cachaça, které se vyrábí i v nepřeberném množství nejen ovocných příchutí. Po dni na plážích se přesuneme do Templo, kde si můžeme zacvičit s místními. Po skončení volný večerní program na Copacabana.
ILHA GRANDE
5.den
si po cvičení na slavné pláži Copacabana a po snídani se přesuneme na nedaleký ostrov Ilha Grande, přezdívaný tropický ráj, kde se ubytujeme a zajdeme na pláž Praia Preta.
6.den ráno relax, odpočinek,cvičení například na malé pláži Julia (nebo v zastřešené tělocvičně) a po snídani výlet na nejkrásnější pláže ostrova „Lopez Mendes“ kam se dopravíme lodí z Abrao a 25 minutovou procházkou tropickým deštným pralesem dorazíme na nádhernou pláž oceněnou jako 7-má nejkrásnější pláž na světě. Večer volný program.
7.den ráno cvičení na pláži v Abrao a po té celodenní privátní výlet motorovým člunem do nádherných lagun ostrova, kde můžeme potkat delfíny, kosatky, želvy a při šnorchlování objevit spousty místních ryb. Večer volný program.
8.den cvičení na malé pláži Julia (nebo v zastřešené telocvičně) odpočinek na pláži Julia, nebo na některé z dalších pláží v Abrao. Dají se zde pronajmou mořské kajaky, nebo stand up paddle surf...
9.den cvičení na malé pláži Julia (nebo v zastřešené tělocvičně) odpočinek na pláži Julia, nebo na některé z dalších pláží v Abrao. Kdo bude chtít může s naším průvodcem navštívit praia Preta (černá pláž) od které je nedaleko zřícenina starého lazaretu a za dalších 5 minut chůzí narazíme na Akvadukt u kterého je přírodní bazének v říčce co vytéká do moře, voda je tu velmi osvěžující. Večer rozlučková večeře.
10.den ráno relax, odpočinek, relaxační cvičení. Po snídani je volný program do oběda, po obědě bude přesun na pevninu a směr letiště Rio de Janeiro, odlet do Evropy.
11.den přílet do České Republiky (Prahy).

Cena zahrnuje

 • Ubytování kvalitní 3-4* hotely, které jsou součástí zážitku
 • Strava: snídaně po celou dobu pobytu (večeře za dopl.)
 • Doprava​: mezinárodní letenka se všemi taxami a poplatky
 • Doprava po Brazílii: veškeré transfery klimatizovaným autem, minibusem, taxi, loď
 • Delegát a průvodce: ​služby českého průvodce po celou dobu pobytu v Brazílii
 • Instruktorka fitness: rozmanitý cvičební program s atraktivními pomůckami
 • Zajištění programu celkové zajištění programu v Brazílii
 • Vstupy a aktivity: veškeré vstupné (Ježíš, Cukrová homole, atrakce, vyhlídky, ostatní dle programu)

Doprava

letecky

Tip

Poznat Rio de Janeiro, ostrov přezdívaný tropický ráj a ještě k tomu si odpočinout na brazilských pláží? To vás přesně čeká na zájezdu do Brazílie s českým průvodcem. Nejdříve navštívíme jedno z nejhezčích měst světa - Rio de Janeiro. Během pobytu v Rio pojedeme na horu Corcovado, kde je známá socha Ježíše, západ slunce si užijeme na Cukrové homoli, kam vyjedeme lanovkou, projdeme se v parku Floresta da Tijuca, kde si můžete u vodopádu i vykoupat, a samozřejmě se projdeme i po světoznámých plážích Copacabana a Ipanema. Večer si můžeme zatančit ve čtvrti Santa Teresa a Lapa a přes den se možná podíváme i do jedné z mnoha favel. Po bohatém programu v Riu de Janeiro si odpočineme na nádherném tropickém ostrově Ilha Grande, kde nás čeká relax na jedny z nejhezčích brazilských pláží.