O NÁS

Služby CK S úsměvem působí na trhu více než 28 let. Nejprve jsme pořádali sportovní pobyty, a od roku 2006 jsme se stali cestovní kanceláří. Specializujeme se na tuzemské i zahraniční sportovní, lázeňské a relaxační pobyty a víkendy. Pobyty s pohybem jsou určeny pro ženy všech věkových kategorií, muži se také mohou zapojit do cvičení. Dále pořádáme pobyty pro celé rodiny s programem pro děti. Pobyty jsou zaměřené na kvalitní cvičení se špičkovými fitness a rehabilitačními pomůckami, relaxaci, wellness a celkovou péči o zdraví a pěkný vzhled. A jak název napovídá, jde i o zábavu, pohodu a přátelství.
Setkávají se zde milí lidé, kteří chtějí strávit svoji dovolenou jednak aktivně a smyslupně a zároveń i v atraktivních destinacích.

Nabízíme propracovaný, účinný a přitom zábavný cvičební program s velkým množstvím atraktivních lekcí, kde si vyberou ženy dle věku a kondice.
Kondiční i rehabilitační cvičení
je místně doplněno o aquagymnastiku, atraktivní procedury, vycházky Nordic Walking a o cvičení v přírodě s vibračními kruhy Smovey.
Cvičení je zaměřené na zlepšení kondice, zpevnění všech ochablých svalů, odstranění bolesti zad, redukci váhy a celkové protažení a omlazení organismu.

Na VÍKENDECH je celodenní program s velkým výběrem lekcí, které si kombinujete s rehabilitací v bazénu, ve wellness, s procedurami, vycházkami v přírodě...

Cíl máme jediný – chceme, aby Vaše dovolená byla skvělá a s úsměvem. CK S úsměvem dlouhodobě spolupracuje s kreslířem Petrem Urbanem

000  000 Super  cviceni

 

Jsme jedineční v tom, co nabízíme.

 • cvicebni pomuckyMáme nejrozmanitější nabídku pobytů s pohybem v ČR i v zahraničí a každý rok pro Vás hledáme atraktivní novinky v krásných destinacích.
 • Využíváme při cvičení to nejlepší z fitness pomůcek na světě. Pomůcky dovážíme na všechny pobyty, využíváme je i na leteckých pobytech.
 • Na našem pobytu vyzkoušíte velmi atraktivní lekce, které se během dne vhodně vystřídají (přiměřené kondiční lekce, zdravotní, zábavné...), aby jste pocítily skutečné změny na vašem těle. PODROBNÝ POPIS -VIZ KVALITNÍ CVIČENÍ
 • Naše milé cvičitelky mají díky dlouholetým zkušenostem s vedením lekcí vysokou profesionální úroveň, ale především jim nechybí „srdíčko“ a velmi lidský přístup ke všem klientům. Vždy dokáží vytvořit příjemnou uvolněnou atmosféru.
 • Na našich pobytech je dobrá nálada, ať je Vám 20 nebo 80let, vznikají zde nová přátelství, která mnohdy přetvávají roky.

 

V čem jsme jiní?

Naše pobyty jsou otevřené každému

parta

Většina jiných sportovních CK pouze zajišťuje objekty cvičitelům, kteří mají svoji cvičební skupinu a klienti znají. K té se přidávají další zájemci, kteří nemusí do skupiny zapadnout a ani zvládnout tempo dané skupiny. Jedná se většinou o jeden druh cvičení.

Na našem pobytu jsou klienti z celé republiky, kteří se většinou předem neznají a utvoří skupinu na místě. Společně zvládají díky skvělým a laskavým cvičitelkám „krok po kroku“ propracovaný, účinný a rozmanitý program s velkým množstvím atraktivních lekcí. Každý cvičí podle své kondice, „nikdo nic neřeší“. Důležitá je pohoda, přátelství, humor i společně strávené chvíle mimo tělocvičnu.

Nabízíme službu – jedu sama, ubytovat s někým – pro klienty, kteří jedou samostatně a hledají spolubydlící. Často se klientky spřátelí, a pak jezdí další roky spolu. Je mnoho aktivních žen, které nemají "cvičivé" kamarádky.


 

Nikdo Vám na pobytech nenabízí zázračné pilulky na hubnutí, doplňky na všechno, krémy proti celulitidě a další nesmysly.

cviceni1  cviceni2  cviceni3

Naše filozofie

 • Uvolněná a příjemná atmosféra na našich pobytech, abyste se cítili dobře, zasmáli se a těšili se na shledání
 • Špičková kvalita cvičení a moderní fitness pomůcky, rozmanité cvičební lekce, investování do skvělých pomůcek, které cestu ke zdravému tělu zpříjemní a zároveň urychlí
 • Cvičební program je koncepční a zdravotně nezávadný, lekce na sebe navazují tak, aby došlo k redukci, ke zpevnění a uvolnění celého těla. Vydržíte v dobré kondici celý pobyt.
 • Zapojit do cvičení nejen ženy každého věku, ale i muže, ukázat, že kvalitní cvičení přináší zdraví, vitalitu a radost
 • Velký výběr cvičebních lekcí pro začátečníky i pokročilé, nezáleží na Vaší kondici, ani věku. Z bohatého programu si vybere každý. Nic není povinné
 • Umožnit zdravé cvičení i maminkám s dětmi a rodinám, nabídkou pobytů s aktivním programem pro děti.
 • Nabídka pro klienty méně cvičící či s určitým omezením, kteří absolvují pomalejší zdravotní lekce nebo jen aquagymnastiku
 • Spojení cvičení s bohatým doprovodným programem: lázeňské procedury, výlety, vycházky Nordic Walking a se Smovey.
 • Připravit aktivní dovolenou u nás i v zahraničí, kde ke cvičení můžete přidat koupání v moři, relaxaci v termálních bazénech, poznávání památek, výstupy do hor…