Hotel Elba Sara Beach Golf Resort

Hotel Elba Sara Beach Golf Resort****

Podzimní zastavení za teplem a zábavou

 • 2–3x denně cvičení pro každý věk
 • 8denní pobyt, letecky, pohoda
 • dlouhé pláže Atlantiku, bílý písek
 • velmi příjemná teplota okolo 25°C
 • luxusní hotel u pláže, klidné místo
 • moderní letovisko, zábava, relaxace
 • vyhřívaný bazén v krásné zahradě
 • slunce, písek, poušť, horské hřebeny
cena od 25 980 Kč

Popis hotelu

Ostrov Fuerteventura je nejteplejší a druhý nejrozlehlejší z Kanárských ostrovů. Je ostrovem nekonečných bílých a světlých pláží, kterým se ne nadarmo říká „evropský Karibik“. Celoročně přitahuje množství turistů blankytným mořem a slunečným počasím po celý rok. Můžete obdivovat kouzlo místních kouzelných vesniček, četných větrných mlýnů nebo třinácti přírodních rezervací. Pokud jste ještě nikdy na vlastní oči neviděli pouštní krajinu, můžete ji spatřit právě na Fuerteventuře – duny v Corraleju jsou dnes národním parkem.
Caleta de Fuste je moderní letovisko u pěkné písčité pláže, která má téměř 1 km a jen pozvolna se svažuje do Atlantiku. Je chráněná vlnolamy i před větrem.
Hotel Elba Sara Beach Golf Resort má jedinečnou poloha přímo na dlouhé písčité pláži s jemným pískem. Za ním je golfové hřiště. Centrum letoviska je cca 2 km, ale zábavní možnosti začínají již v těsné blízkosti hotelu. Hlavní město Puerto del Rosario cca 13 km. Hotel má luxusně vybavené pokoje s výhledem na moře. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internet. terminál (za popl.), Wi-Fi ve veřejných prostorech, 2 restaurace, kavárna, 2 bary, kabaretní divadlo, sauna s jacuzzi, prádelna, půjčovna aut. V krásné hotelové zahradě jsou dva velké bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, tenisové kurty, posilovna, jacuzzi, devítijamkový minigolf, lekce golfu, půjčovna kol, volejbal, rybaření. Cvičení probíhá na venkovní ploše nebo v konferenční místnosti.Hotel má strategickou polohu pro výlety do všech zajímavých míst ostrova

Cena zahrnuje

 • ubytování:2-4lůž. pokoje a apartmány s přísl., TV/SAT, klimatizace, telefon, fén, minibar, WiFi, trezor, balkon nebo terasa (výhled na moře)
 • stravování: polopenze formou bufetu (za přípl. all inclusive)
 • 2-3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věkKomplexní cvičení s využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění celého těla, redukce
 • 2-3x aquagymnastika v bazénu na uvolnění 
 • letecká doprava, transfer do/z letoviska
 • služby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 13. 10. 2024 - 20. 10. 20248 dní
1 lůžkový
dospělí  31 120 Kč 
2 lůžkový(de luxe)
dospělí  30 580 Kč 
2-3 lůžkový(junior suite)
dospělí  29 200 Kč 
2-3 lůžkový
dospělí  27 360 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  27 360 Kč 

K ceníku

strava all inclusive 4 550 Kč

Doprava

letecky Praha – Fuerteventura – Praha
Předběžný letový řád.
13.10. z Prahy v 11.30h, Fuerteventua přílet v 15.30h
20.10. z Fuerteventura v 16.20h, v Praze přílet ve 21.55h
Časy letů se mohou ještě změnit. Přesné pokyny 7 dní před odletem.

Cena nezahrnuje

případnou pobytovou taxu

Tip

Pobyt na nejteplejším z Kanárských ostrovů Vám zpříjemní sychravý podzim slunečnými dny, perfektním cvičením, koupáním a zábavou na krásných plážích s bílým pískem. Elegantní hotel s unikátním výhledem na moře a vyhřívaným bazénem, vynikající polopenze. Zajímavé výlety.

Možno objednat na místě

Výlety: u delegáta