Pohyb a pohoda na plážích Makarské riviéry

 • 2–3x denně cvičení pro každý věk
 • 8 denní pobyt, doprava, příroda
 • velmi žádané a oblíbené letovisko
 • možnost hezkých vycházek po pobřeží
 • cenově výhodné apartmány s kuchyňkou
 • průzračné moře s romantickou pláží
cena od 5 700 Kč

Popis hotelu

Makarská riviéra je jedno z nejoblíbenějších a nejkrásnějších míst v Chorvatsku. Chrání ho pohoří Biokovo, má hojnost vegetace, včetně borových lesů. Navštivte toto krásné místo s teplým průzračným mořem v období před prázdninami, kdy je tady ještě klid a méně lidí. Makarská je malebné městečko, které patří k nejoblíbenějším střediskům střední Dalmácie. Historické jádro, postavené v benátském slohu s úzkými uličkami, restauracemi, kavárničkami, se rozkládá podél krásné pobřežní promenády, lemované vzrostlými palmami. Pro Váš dokonalý výběr můžete volit ze 3 typů ubytování, které jsou blízko sebe. Všechny leží v zeleni na okraji města v těsné blízkosti moře u rozlehlá pláže, tvořené drobnými bílými oblázky. Jsou ideálním místem pro procházky - příjemnou pobřežní promenádou lze dojít do kouzelného městečka Makarská a do nádherných letovisek - Baška Voda a Brela.

Apartmánový dům Kovačič se nachází přímo u hotelů a nabízí velmi pěkná studia a apartmány s terasou a s kuchyňkou. V udržované zahradě je příjemné posezení a venkovní bazén. Ve všech objektech je WiFi. Cvičení probíhá na pěkném zastíněném hřišti u jednoho z hotelů. Velmi pěkné prostředí v kouzelném letovisku.

Dále můžete vybírat z těchto ubytovacích kapacit - Hotel Riviera (vlastní stránky) a Lázeňský hotelu Biokovka (vlastní stránky). Oba dva nabízí vynikající polopenzi.

Ve všech objektech je WiFi. Cvičení probíhá na pěkném zastíněném hřišti u jednoho z hotelů. Velmi pěkné prostředí v kouzelném letovisku.

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2–4lůž. apartmány a studia s přísl., kuchyňka, TV, terasa nebo balkon
 • stravování: bez stravy
 • 2–3 cvičební bloky denně – lekce kondiční, aerobní, rehabilitační – velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení bez složitých variací s využitím množství nejmodernějších pomůcek 
 • aquagymnastika v moři či v bazénu 
 • služby delegáta 

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 03. 09. 2022 - 10. 09. 20228 dní
2 lůžkový
dospělí  7 200 Kč 
3 lůžkový
dospělí  6 200 Kč 
4 lůžkový
dospělí  5 700 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  6 200 Kč 

K ceníku

Doprava autobus odjezd v pátek odpoledne, cena 2 500 Kč.

Příplatek: 2+1 pro 2 osoby 7 700 Kč/os., pro 3 osoby 6 200 Kč/os., 2+2 pro 4 osoby 5 700 Kč/os.

Doprava

autobus či vlastní

Tip

Navštivte jedno z nejpůvabnějších letovisek v klidném termínu. Výběr z ubytovacích kapacit, které se nachází v zeleni a přímo u moře. Zastíněná venkovní plocha na cvičení. Vycházky podél čistého moře do letovisek Baška Voda, Brela.

Možno objednat na místě

Výlety: u delegáta po příjezdu