Hotel Galidon

Hotel Galidon***

Moře a zázračné prameny, které léčí

 • 2–3x denně cvičení pro každý věk
 • 8denní pobyt, letecky, celková regenerace
 • nadstandard, oblíbený pobyt již 17.rok
 • velmi žádaná lokalita, za super cenu
 • hotel - 4 termální bazény, sauna, lázně
 • vynikající polopenze, all inclusive nápoje
 • 8.10. -15.10.  NOVĚ poznávací zájezd s výlety
 • Poseidonovy zahrady příjemnou procházkou
 • kouzelné městečko Forio na dosah
 • slevy na vstupy do termálních parků
 • společné návštěvy parků i s dopravou
cena od 9 220 Kč

Popis hotelu

Ostrov Ischia se nachází v jižní Itálii, v Tyrhénském moři. Nejkrásnější a nejslavnější ostrov Neapolského zálivu si získal svůj věhlas po celém světě. Největší dary Ischie jsou slunce, pláže, překrásná příroda, milí obyvatelé a zejména více než sto léčivých termálních pramenů. K největším zážitkům patří návštěva okouzlujících termálních parků, které nabízí množství bazénů s  léčivou, termální, mořskou nebo sladkou vodou o různé teplotě. Aragonský hrad, Sorgeto – horký pramen, který se vlévá do moře a vynikající italské jídlo je to, proč se sem návštěvníci znovu vracejí. Ženy ocení dokonalou rehabilitaci celého těla a relaxaci v teplých vodách, na začátku sezóny, kdy je ostrov zcela zelený, je tu klid a v termálních parcích velmi málo lidí.

Lázeňský hotel Galidon leží v nádherné upravené zahradě a je velmi žádaný pro svoji skvělou polohu. Leží přímo nad krásnou zátokou Citara se slavným termálním parkem Poseidonovy Zahrady, který je procházkou 300 m. Největší přednost hotelu jsou termální bázény - 1 vnitřní, 3 venkovní (1 velký ve tvaru květu, 1 s termálními kaskádami, 1 s vířivkami), Kneipovy lázně a sauna. Dále je v hotelu balneo provoz s nabídkou různých procedur, včetně bahenních zábalů. K vybavení dále patří recepce, WiFi, restaurace a bar. Hotel je známý vynikající domácí kuchyní. K poopenzi je možné doobjednat soft drinks all inclusive (za popl.)

Nejvíce oceníte opravdu příjemné rodinné prosředí a nádhernou zahradu na relaxaci. Hotel je velmi žádaný nejen pro svoji skvělou polohu, ale hlavně ocenite opravdu příjemné rodinné prostředí a nádhernou zahradu. Při zájmu klientů organizujeme společné návštěvy termálních parků s přistaveným minibusem.  Cena pobytu závisí na aktuální ceně letenky.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NOVĚ POZNÁVACÍ ZÁJEZD - termín 8.10. - 15.10.2022

Pro velký zájem o kouzelný ostrov Ischia jsme pro Vás připravili NOVINKU, která nadchne hlavně milovníky turistiky. Poznáte nádherná místa tohoto ostrova horskou turistikou a příjemnými procházkami. Ve cvičení budou převažovat zdravotní pomalejší lekce a aquagymnastika v teplém hotelovém bazénu. Program bude doplněn regenerací v termálních bazénech a lázních v hotelu a návštěvou slavných termálních parků.  Program pobytu je koncipován tak, že v ceně jsou tři výlety s průvodcem. Další výlety jsou fakultativně a při zájmu se platí na místě nebo můžete regenerovat individuálně v hotelovém wellness nebo u moře. Výlety jsou včetně všech transferů a lodních lístků.

1. den Příjezd a ubytování – využití termálních bazénů v hotelu

2. den Ranní cvičení. Výlet v ceně: Z vesničky Fontana, výšlap na nejvyšší horu Monte Epomeo (787 m). Zde Vás čeká výhled na celý ostrov. Sestup do nejhezčího letoviska Sant Angelo („letovisko celebrit“) (cca 15km). Aquagymnastika.   

3. den Ranní cvičení. Výlet v ceně: Z vyhlídky Sentiero di Panza procházkou do zátoky horkých pramenů Sorgeto, koupání na tomto unikátním místě (cca 4km). Ozdravné cvičení.

4.den Ranní cvičení. Výlet fakultativně, cena cca 35€. Celodenní relaxace v nádherném termálním parku Poseidonovy zahrady, společné „zdravotní kolečko“ po bazénech na ozdravení celého těla. Do parku se dostanete pěšky, je cca 300 m od hotelu

5. den  Ranní cvičení. Výlet v ceně:  Oblasti Campagnano, výšlap po útesech nad mořem, s vyhlídkou na Aragonský hrad, Neapolský záliv a ostrov Capri. Prozkoumáte opuštěnou hornatou oblast oblast Piano Liguori, plnou krásné přírody a vinic (cca 7 km). Aquagymnastika

 6. den Ranní cvičení. Výlet fakultativně, cena cca 40€. Trajektem z přístavu (cca 20 min) na neprozkoumaný ostrov Procida, který byl zvolen hlavním místem italské kultury pro rok 2022. Společná procházka přes výběžek Terra Murata, nádherný přístav Coricella až k vyhaslému vulkánu Vivara, pod kterým je přístav Chiaiolella s řadou písečných pláží. Poté volno pro návštěvu slavných rybářských restaurací nebo koupání. Oozdravné cvičení.

7.den  Ranní cvičení. Výlet fakultativně, cena cca 40€.  Ranní cvičení. Relaxace v  termálního parku Afrodite Apollon, který je spojen s nádhernou písčitou pláží Maronti. Další možnost - návštěva známé botanické zahrady La Mortella s procházkou po lesnatém vyběžku Zaro až k malebné zátoce s písečnou pláží San Montano, která se nachází u krásného městečka Lacco Ameno (cena na místě). Ozdravné cvičení..

8.den Odjezd. Ranní cvičení v závislosti na čase odletu

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2–4lůž. pokoje s  přísl., lednice, TV/SAT, fén, balkon, klima. 
 • stravování: polopenze, snídaně- bufet, večeře – hlavní jídlo výběr z  menu, předkrmy, zákusky, saláty – bufet, vynikající strava, možnost dokoupit all inclusive nápoje (v ceně od 10.00 do 22.00 rozlé- vané nealko. nápoje, voda, víno, čaje, výborná italská káva), možnost vyměnit večeři za oběd)
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s  využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění těla, redukce.
 • v termínu 8.10.-15.10.2022 probíhají 1–2 cvičební bloky denně
 • aquagymnastika v bazénu
 • bahenní zábal (pouze v termínu 8.10.-15.10.2022)
 • služby delegáta
 • 3 pěší výlety včetně transferů a průvodce (pouze v termínu 8.10.-15.10.2022)

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 07. 05. 2022 - 14. 05. 20228 dní
1 lůžkový
dospělí  13 250 Kč 
2 lůžkový
dospělí  10 370 Kč 
2 lůžkový(moře)
dospělí  11 770 Kč 
2-3 lůžkový
dospělí  10 370 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  10 370 Kč 
Termín 08. 10. 2022 - 15. 10. 20228 dní
1 lůžkový
dospělí  14 850 Kč 
2 lůžkový
dospělí  11 970 Kč 
2 lůžkový(moře)
dospělí  13 370 Kč 
2-3 lůžkový
dospělí  11 970 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  11 970 Kč 

K ceníku

Doprava letecky 9 680 Kč (včetně transferů) květen, aktuální cena letenky se může měnit
Doprava letecky 10 440 Kč (včetně transferů) říjen, aktuální cena letenky se může měnit
Dospělí na 3.lůžku: 9 220 Kč, v termínu 8.10.-15.10.2022 Dospělí na 3. lůžku 10 820 Kč
Příplatek: all inclusive nápoje 1 370 Kč
Příplatek: mořská strana 1 400 Kč/os
Příplatek: 1 lůžkový pokoj 2880,- Kč

Doprava

letecky Praha - Neapol - Praha

 

Cena nezahrnuje

leteckou dopravu (včetně transferů)

lázeňskou taxu cca 1,5 Eur./os./den

Tip

Ischia je to nejlepší, co Evropa nabízí – moře, termální lázně, slunce, italská káva, skvělá strava, milí lidé. V květnu je ostrov rozkvetlý a je zde klid, Příjemný rodinný hotel je v nádherné zahradě a má unikátní polohu blízko nejznámějšího termálního parku. Pro pohodu klientů organizujeme společné návštěvy parků a cvičíme zde v teplých bazénech.

Možno objednat na místě

Výlety: u delegáta