Hotel Galidon

Hotel Galidon****

Moře a zázračné prameny, které léčí

 • 2–3x denně cvičení pro každý věk
 • 8denní pobyt, letecky, celková regenerace
 • nadstandard, oblíbený pobyt již 19.rok
 • velmi žádaná lokalita, za super cenu
 • hotel - 4 termální bazény, sauna, lázně
 • vynikající polopenze, all inclusive nápoje
 • Poseidonovy zahrady příjemnou procházkou
 • kouzelné městečko Forio na dosah
 • slevy na vstupy do termálních parků
 • společné návštěvy parků i s dopravou
cena od 11 070 Kč

Popis hotelu

Ostrov Ischia se nachází v jižní Itálii, v Tyrhénském moři. Nejkrásnější a nejslavnější ostrov Neapolského zálivu si získal svůj věhlas po celém světě. Největší dary Ischie jsou slunce, pláže, překrásná příroda, milí obyvatelé a zejména více než sto léčivých termálních pramenů. K největším zážitkům patří návštěva okouzlujících termálních parků, které nabízí množství bazénů s  léčivou, termální, mořskou nebo sladkou vodou o různé teplotě. Aragonský hrad, Sorgeto – horký pramen, který se vlévá do moře a vynikající italské jídlo je to, proč se sem návštěvníci znovu vracejí. Ženy ocení dokonalou rehabilitaci celého těla a relaxaci v teplých vodách, na začátku sezóny, kdy je ostrov zcela zelený, je tu klid a v termálních parcích velmi málo lidí.

Lázeňský hotel Galidon leží v nádherné upravené zahradě a je velmi žádaný pro svoji skvělou polohu. Leží přímo nad krásnou zátokou Citara se slavným termálním parkem Poseidonovy Zahrady, který je procházkou 300 m. Největší přednost hotelu jsou termální bázény - 1 vnitřní, 3 venkovní (1 velký ve tvaru květu, 1 s termálními kaskádami, 1 s vířivkami), Kneipovy lázně a sauna. Dále je v hotelu balneo provoz s nabídkou různých procedur, včetně bahenních zábalů. K vybavení dále patří recepce, WiFi, restaurace a bar. Hotel je známý vynikající domácí kuchyní. K poopenzi je možné doobjednat soft drinks all inclusive (za popl.)

Nejvíce oceníte opravdu příjemné rodinné prostředí a nádhernou zahradu na relaxaci. Hotel je velmi žádaný nejen pro svoji skvělou polohu, ale hlavně ocenite opravdu příjemné rodinné prostředí a nádhernou zahradu. Při zájmu klientů organizujeme společné návštěvy termálních parků s přistaveným minibusem.  Cena pobytu závisí na aktuální ceně letenky.

 

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2–4lůž. pokoje s  přísl., lednice, TV/SAT, fén, balkon, klima. 
 • stravování: polopenze, snídaně- bufet, večeře – hlavní jídlo výběr z  menu, předkrmy, zákusky, saláty – bufet, vynikající strava, možnost dokoupit all inclusive nápoje (v ceně od 10.00 do 22.00 rozlévané nealko. nápoje, voda, víno, čaje, výborná italská káva), možnost vyměnit večeři za oběd.
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s  využitím nejúčinnějších fitness pomůcek na zpevnění těla, redukce.
 • aquagymnastika v bazénu
 • služby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 09. 05. 2024 - 16. 05. 20248 dní
1 lůžkový
dospělí  15 410 Kč 
1 lůžkový(moře)
dospělí  16 920 Kč 
2 lůžkový
dospělí  12 580 Kč 
2 lůžkový(moře)
dospělí  14 090 Kč 
2-3 lůžkový
dospělí  12 580 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  12 580 Kč 

K ceníku

Doprava letecky 10 780 Kč (včetně transferů) aktuální cena letenky se může měnit
Dospělí na 3.lůžku: 11 070 Kč
Příplatek: all inclusive nápoje 1 320 Kč
Příplatek: mořská strana 1 510 Kč/os
Příplatek: 1 lůžkový pokoj 2 830 Kč

Doprava

letecky Praha - Neapol - Praha
9.5.  z Prahy v 06.10, Neapol v 08.05
16.5. z Neapole v 08.30, v Praze 10.30

Časy odletů se mohou měnit, budou upřesněny v pokynech k zájezdu 7 dní před odletem.

Cena nezahrnuje

leteckou dopravu (včetně transferů)

lázeňskou taxu 3 EUR/os/den

Tip

Ischia je to nejlepší z Evropy, „krása střídá nádheru“ a klienti ji milují. V květnu je tu klid. Hotel se 4 bazény a lázněmi v zahradě, blízko Poseidonových zahrad. Regenerace v termálních bazénech je pro zdraví to nejlepší – minibusem společné návštěvy parků a další pěkné výlety. Vždy zcela vyprodaný pobyt již 19 let.

Možno objednat na místě

Výlety: u delegáta