Hotel Forrás

Hotel Forrás***

Ozdravný a relaxační pobyt v termálech

 • 2x denně cvičení pro každý věk
 • 8denní pobyt, doprava – bus v ceně
 • proslulé lázně, skvělá termální voda
 • hotel se zahradou, procedury, výlety
 • rozsáhlý termální areál v klidném parku
 • výhodné ceny pro děti, pobyt i pro rodinu
cena od 12 590 Kč

Popis hotelu

Léčebné lázně Harkány leží v jižní části Maďarska a pyšní se téměř 200letou historií. Díky příznivým přírodním podmínkám, léčivou silou termální vody a nádhernému okolí patří k celosvětově uznávaným lázním.
Lázeňský komplex najdete v lázeňském parku o rozloze 13,5 ha s celkovou vodní plochou přesahující 7.500 m2 - léčebné lázně s unikátní termální vodou, relaxační a plavecké bazény letního koupaliště, tobogánový svět, wellness se saunovým světem a nabídkou procedur, vnitřní dětský vodní ráj, terasy na slunění, velká nabídka stravování.

Hotel se nachází cca 250 m od lázeňského areálu a centra města. Pokoje v 1. patře mají balkon, ve 2.patře mají klimatizaci, pokoj Superior na vyžádání. 

K vybavení patří restaurace s terasou, zahrada s posezením, wellness procedury (masáže, zábaly), WiFi…
Cvičení probíhá na venkovní travnaté ploše, částečně zastíněné stromy. Program je uzpůsoben tak, abyste skvěle zkombinovali cvičení a regeneraci v termální vodě.

Na místě si můžete objednat výlety (posezení při živé muzice a pečená kachna v csárdě, prohlídka starobylého města Pécs).


Léčba pohybového ústrojí, gynekologických onemocnění, zažívacích potíží a poruch trávení, kožních chorob (lupénka, ekzém).

Lázeňský komplex
Lázně jsou rozděleny na léčebnou část se saunovým světem, zážitkovou část a nově otevřenou zážitkovou část Harka. Za příplatek je možné si objednat řadu léčebných procedur, masáží a zábalů. Lázeňský areál nabízí bohaté možnosti stravování.
Léčebná část (celoročně otevřená): 1 venkovní, 1 polokrytý a 1 vnitřní bazén (36-38°C). Dětem do 14 let je vstup do léčebné části umožněn pouze na základě lékařského doporučení, bližší informace žádejte v cestovní kanceláři.
Saunový svět (součást léčebné části): finské sauny, infrasauna, parní kabina, tepidárium, bazén s gejzírem, jacuzzi a Kneippův chodník.
Zážitková část (otevřená od cca poloviny června do cca poloviny září, záleží na provozovateli lázní): 2 venkovní bazény (26-32°C), léčebný bazén (33-35°C), plavecký bazén (22-26°C), sluneční terasa pro nudisty, tobogánový svět, dětský bazén s atrakcemi, dětské hřiště, hřiště na fotbal, stolní tenis, kuželky, šachy.
Zážitková část Harka (celoročně otevřená): venkovní bazén rozdělený na dvě části - relaxační a plaveckou (30-36°C) a 2 vnitřní zážitkové bazény s masážními prvky (lehátka s perličkou, vodní trysky a hlavice), atrakcemi a skluzavkami (30-32°C)

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2-4lůž. p. s přísl., TV, lednička, WiFi, balkon (1.patro), klima (za přípl. 2.patro)
 • stravování: polopenze, snídaně formou bufetu, večeře formou výběru ze 3 menu o 3 chodech, snídani navíc v den příjezdu,7x nápoj k večeři (2dcl vína a nealko, pivo)
 • 2 cvičební bloky denně: kondiční i rehabilitační. Komplexní cvičení s účinnými fitness pomůckami na zpevnění všech partií, redukce. Pro každý věk. 
 • ozdravné cvičení se Smovey v přírodě
 • doprava autobusem
 • služby delegáta
 • zapůjčení županu
 • pobytová taxa

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 13. 07. 2024 - 20. 07. 20248 dní
1 lůžkový
dospělí  14 090 Kč 
2 lůžkový(Superior)
dospělí  12 840 Kč 
2 lůžkový(balkon)
dospělí  12 990 Kč 
2 lůžkový(s přistýlkou)
dospělí  12 590 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  12 590 Kč 

K ceníku

Dospělí přistýlka 11 990 Kč
Příplatek: pokoj Superior 250 Kč/os
Příplatek: 1lůžkový pokoj  1 500 Kč
Příplatek: balkon  400 Kč/os

Doprava

autobusem - klimatizovaný s možností občerstvení

Standardní trasa: ČR - Bratislava - Budapešť (obchvat M0) - Harkány. Odjezd autobusu z ČR je v pátek ve večerních hodinách, příjezd do Harkán je v sobotu v ranních hodinách. Odjezd z Harkán je v sobotu ve večerních hodinách, příjezd do ČR je v neděli v časných ranních hodinách.

Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava (Pávov) - Brno. Předem na ověření (omezený počet míst) - je možný odjezd z Hradce Králové a Pardubic (svoz mikrobusem do Kolína bez příplatku).

Cena nezahrnuje

Vstupné do lázní (možno zakoupit u delegáta v sobotu při příjezdu, cena cca 2600,- Kč/pobyt, pro osoby nad 62 let cena cca 2100,- Kč - uvedené ceny jsou z roku 2023, zatím není znám ceník na rok 2024)

Tip

Báječné léto ve výborně hodnoceném hotelu, kde skvěle zregenerujete v zázračné termální vodě.

Možno objednat na místě

Výlety: u delegáta
Pečená kachna
Posezení ve stylové csárdě, vynikající večeře a bujará zábava při živé muzice. K jídlu se podává pečená kachna, zákusek, aperitiv a neomezená konzumace vína.

Pécs
Prohlídka starobylého univerzitního města s mnoha památkami.

Naleznete v kategoriích: Pobyty v zahraničí