Pohyb a relaxace v luxusním prostředí

 • 2–3x denně cvičení pro každý věk
 • kouzelné místo s úchvatným výhledem
 • luxusní hotel, pokoje dle náročnosti
 • kulturní památky, přírodní rezervace
 • denně luxusní wellness centrum s bazénem
 • fitness, moderní spa, atraktivní procedury
 • restaurace s krásným výhledem, dobrá strava
 • zajímavé výlety – Náchod, Kudowa-Zdrój
cena od 9 360 Kč

Popis hotelu

Nové Město nad Metují se rozkládá v turistickém regionu Kladské pomezí na východě Čech. Rozkládá se na skalnatém ostrohu, obtékaném ze tří stran řekou Metují. Je považován za poklad mezi renesančními městy a je vyhledáván všemi, kteří mají rádi kulturní památky, krásnou přírodu, malebné okolí a turistiku. Historické centrum města je vyhlášeno městskou památkovou rezervací. Malebnému náměstí v centru města se říká Český Betlém, dominuje mu kouzelný zámek s ojedinělou zámeckou zahradou. V nejbližším okolí se nachází přírodní rezervace Peklo zahrnující romantická údolí. Ideálním cílem pro horké letní dny je nedaleká vodní nádrž Rozkoš.
Luxusní hotel Rajská Zahrada se nachází na skále, ze které je úchvatný pohled na celé město. Nabízí komfortní ubytování v pokojích dle náročnosti. Pokoje Standard ekonomy – podkrovní pokoje, Standard – s výhledem na nádvoří, Standard Plus – s výhledem do zahrady s výtahem. Na vyžádání jsou nadstandardní pokoje Superior – do zahrady, s hydromasážní vanou… V objektu najdete ftness a vlastní zahradu, vhodnou pro relaxaci. K hotelu patří atraktivní restauraces terasou a vybavené ftness centrum. V hotelovém wellness centru se můžete těšit na vířivou i masážní lázeň, bazén s protiproudem a chrličem vody, zážitkové sprchy a vany, relaxační zóny či parní saunu. Čeká Vás i velký výběr masáží a koupelí. WiFi v celém areálu hotelu. V blízkosti hotelu je ftness centrum, kam dojdete procházkou. Doporučujeme výlet do Náchoda a polského lázeňského města Kudowa Zdroj, kde je možnost i levných nákupů.

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2lůž. pokoje Standard (možnost přist.) s přísluš., minibar, TV/SAT, telefon, WiFi, trezor, Designové pokoje Superior s hydromasážní vanou za příplatek
 • stravování: polopenze, snídaně formou bufetu, večeře – odlehčené menu
 • 2–3 cvičební bloky denně: aerobní, kondiční, rehabilitační lekce, velký výběr pro každý věk. Komplexní cvičení s využitím účinných fitness pomůcek zaměřené na zpevnění těla a redukci
 • vycházka do kouzelné přírodní rezervace Peklo
 • 6x vstup do hotel. wellness centra 120  min. (bazén s protiproudem a chrlič vody, vířivka, zážitkové sprchy, parní sauna)
 • sleva 15% na zážitkové koupele, masáže, zábaly

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 24. 07. 2022 - 30. 07. 20227 dní
1 lůžkový(Economy)
dospělí  11 560 Kč 
2 lůžkový(standard)
dospělí  9 660 Kč 
2 lůžkový(Plus)
dospělí  9 960 Kč 
2 lůžkový(s přistýlkou Economy)
dospělí  9 360 Kč 
2 lůžkový(de luxe)
dospělí  12 660 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  9 360 Kč 
Termín 21. 08. 2022 - 27. 08. 20227 dní
1 lůžkový(Economy)
dospělí  11 560 Kč 
2 lůžkový(standard)
dospělí  9 660 Kč 
2 lůžkový(Plus)
dospělí  9 960 Kč 
2 lůžkový(s přistýlkou Economy)
dospělí  9 360 Kč 
2 lůžkový(de luxe)
dospělí  12 660 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  9 360 Kč 

K ceníku

Economy přistýlka 8 120 Kč/os.

Sleva: dospělí bez cvičebního programu 600 Kč

Příplatek: 1lůžkový pokoj Economy 2 200 Kč/pobyt

Doprava

vlak, autobus, vlastní, hotelové parkoviště pro klienty zdarma. (Např. přímé spojení busem z Prahy cca 2,5 hod., vlakem přes Choceň cca 2,5 hod.)

Tip

Nechte se hýčkat skvělými službami v nádherném prostředí. Odpočiňte si při příjemné masáži, uvolněte své tělo v bazénu, sauně a vířivce. To vše ve spojení se skvělým cvičením, historickými památkami a vycházkami do okolní přírody.

Nutno objednat předem

Relaxační koupel (výběr: rašelinová, čokoládová, kyslíková, briliantová…) 20 min., relaxace na vyhřívaném vodním lůžku 30 min., občerstvení (voda, víno, ovoce, popř. čokoláda dle druhu koupele) 540 Kč

Masáž (výběr: klasická, relaxační, sportovní, aroma, havajská, lávové kameny) 30 min       310 Kč, 60 min. 600 Kč

 

Naleznete v kategoriích: Pobyty v ČR | Wellness pobyty