Hotel Golden Residence

Hotel Golden Residence****

Atraktivní destinace s vůní květin

 • 1–2x denně cvičení pro každý věk
 • 8denní pobyt, letecká doprava
 • 3 nádherné výlety v ceně
 • čisté moře, divoké hory, levády
 • luxusní hotel s krásným výhledem
 • přímo u promenády do Funchalu
 • nejkrásnější pláž ostrova u hotelu
 • výborná lokální strava
 • venkovní bazén, luxusní SPA, fitness
cena od 29 680 Kč

Popis hotelu

Madeira je ostrov, jehož krása a příroda každému vyrazí dech. Tyto krásy budete objevovat při společných výletech a turistických vycházkách. Můžete se vydat za velrybami a delfíny, do botanické zahrady, koupat se v lávových jezírcích či jen tak objevovat starodávné uličky historického města Funchal.

Hotel Golden Residence**** má fantastickou polohu na útesu s krásným výhledem na oceán a je situován v západní části Funchalu, přímo na promenádě spojující Funchal s rybářskou vesničkou Camara do Lobos. Velké obchodní centrum je vzdáleno 300 m od hotelu. Přímo před hotelem je zastávka místní dopravy. Nejkrásnější pláž ostrova se nachází cca 10 minut chůze od hotelu. Prostorné pokoje zařízené v elegantním stylu. Restaurace podává pokrmy regionální a mezinárodní kuchyně připravované z čerstvých surovin pěstovaných na zeleninové zahradě hotelu.

K vybavení patří vstupní hala s recepcí, WiFi, restaurace, bar, společenská místnost s TV, výtah, vnitřní vyhřívaný bazén a whirpool, venkovní bazén (lehátka, slunečníky, plážové osušky zdarma). Za poplatek wellness centrum GoldenSpa (zdravotní a kosmetické procedury), fitness, squash atd.

Cvičení je přizpůsobeno výletům a společným vycházkám.

3 výlety s českým delegátem jsou v ceně zájezdu

1. výlet Nejkrásnější místa západní části ostrova, celodenní výlet, autobusem.
Navštívíte tato místa:
Camara de Lobos - trávil zde dovolenou Winston Churchill, místo navštěvovala v 19. století i Sissi
Fanal - procházka nejstarším vavřínovým lesem
Porto Moniz - přírodní bazénky - voda z oceánu. Možnost oběda (oběd není v ceně výletu)
Ponta do Pargo - majak, nejzápadnější část ostrova
Ponta do Sol – bananove plantaze, procházka banánovou stezkou

2. výlet pěší turistika levada Ribeiro Frio-Portela, celodenní výlet
Naše turistika začíná kousek od pstruží farmy "v Ribeiro Frio. Hlavní trasa z Ribeiro Frio do Portely. Turistika vede více méně lesem a krásná okolní příroda vám dodá relaxační energii. Tento unikátní les patří do skupiny "Laurisilva", nazývaný také jako les, který vyrábí vodu. Tento unikát patří pod ochranu UNESCO, protože je jedním z mála Laurisilva lesů v Makronézii, který se nachází v takových rozměrech a zachovalosti. "Laurisilva" les se skládá ze stromů a keřů s plochými listy, kapradiny, mechy, lišejníky a dalších rostlin. Tato Levada patří mezi velmi oblíbené. Je dlouhá 11 km, vede většinou po rovině a z kopce.

3. výlet Ponta do Sao Lourenço + pro zájemce loďka a koupání - loďka za příplatek cca 23,50 EUR - podle aktualní ceny lodního lístku
Výlet na východní pobřeží ostrova k výběžku São Lourenço, jedno z mála nedotčených míst Evropy, kde rozeklané různobarevné skály vytvářejí fantastickou kombinaci spolu s mořem a divokou přírodou. Trek je dlouhý 3,5 km k Oaze, kde je možnost občerstvení, čas chůze okolo 1,5 hod. Pak jsou 2 možnosti cesty zpět. Pro ty, kteří nechtějí cestu zpět absolvovat loďkou, je možné vrátit se zpět stejnou cestou, kde na vás bude čekat připravený autobus. Pro ty, kteří se nebudou chtít vracet stejnou cestou, jsme připravili cestu loďkou. Nalodili bychom se na loďku (v případě příznivého počasí, nesmí být vlny) a pluli směrem k majáku - nejstarší maják na ostrově. Podél pobreží se budeme vracet. Po cestě můžeme mít štěstí a vidět želvy a tuleně. Vjedeme do nádherne jeskyně a podél pobřeží doplujeme až do resortu Quinta do Lorde, kde nás nabere řidič. Cesta loďkou trvá cca 40 min. Na závěr se zájemci mohou vykoupat na jediné přírodní písečné pláži ostrova Prainha, s černým lavovym pískem.  

 

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2lůž. pokoj s přísl. (možn. přist.), TV/SAT, WiFi, minibar, trezor (za popl.), telefon, fén, balkon nebo terasa
 • stravování: snídaně, za doplatek večeře formou bufetu
 • 1-2 cvičební bloky denně, kondiční i rehabilitační. Komplexní cvičení s účinnými fitness pomůckami na zpevnění všech partií, redukce. Pro každý věk.
 • celodenní výlet Nejkrásnější místa západní části ostrova
 • celodenní výlet Pěší turistika levada Ribeiro Frio-Portela
 • výlet Ponta do Sao Lourenço
 • aquagymnastika v bazénu na uvolnění
 • letecká doprava, transfer do/z letoviska
 • služby delegáta

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 13. 04. 2024 - 20. 04. 20248 dní
1 lůžkový
dospělí  37 900 Kč 
2 lůžkový
dospělí  29 680 Kč 
2 lůžkový(moře)
dospělí  33 830 Kč 
3 lůžkový(Apt.)
dospělí  30 390 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  29 680 Kč 

K ceníku

Příplatek: večeře 6 230 Kč
Příplatek: 1lůžkový pokoj  8 220 Kč
Příplatek: boční výhled na oceán 4 150 Kč/os ve 2lůžk. pokoji

Doprava

letecky doprava Praha – Madeira – Praha
Předběžný letový řád:
Praha 11.40 - Madeira 15.20
Madeira 16.05 - Praha 21.35

Časy letů se mohou ještě změnit. Přesné časy letů obdrží klient 7 dní před odletem v pokynech k odletu.

 

Tip

Vynikající cena na dražší destinaci, exkluzivní hotel s výborným hodnocením nad oceánem, krásný výhled na nejdelší pláž ostrova. Poznávací výlet s koupáním v lávových jezírcích a přiměřené turistické vycházky v ceně. Vynikající polopenze včetně nápojů. Další výlety na místě. Atraktivní termín.

Možno objednat na místě

Výlety: u delegáta

Naleznete v kategoriích: Poznávací zájezdy | Pobyty v zahraničí