Hotel Soreda

Hotel Soreda****

Poznávací pobyt, cvičení a moře

 • 1–2x denně cvičení pro každý věk
 • 8denní pobyt, letecky, poznávací pobyt
 • jedno z nejkrásnějších míst ve Středomoří
 • historické, architektonické, přírodní skvosty
 • výlety po nejkrásnějších místech ostrova
 • 3 poznávací výlety v ceně
 • oblíbené letovisko s bohatým kulturním životem
 • hotel s bazénem na střeše, vnitřní bazén, Spa
 • příjemný klidnější termín, teplé počasí a moře
cena od 25 760 Kč

Popis hotelu

Poznávací pobyt po pamětihodnostech a nejkrásnějších místech ostrova. Pobyt je kombinací poznávání, cvičení, koupání v moři a relaxací v bazénech a Spa. V termínu, kdy je zde méně turistů a přitom pěkné počasí a teplé moře.
Malta je jedním z nejkrásnějších míst ve Středomoří a patří mezi nejoblíbenější turistické destinace v Evropě. Kromě nepřeberného množství historických památek nabízí Malta i mnohé přírodní krásy, především podél členitého pobřeží, které láká k příjemným procházkám s krásnými výhledy. Velkou výhodou je snadná dostupnost všech zajímavých míst díky nevelkým vzdálenostem.

Qawra je oblíbené letovisko, které má bohatý kulturní život. Je protkáno řadou malých uliček, v nichž vždy naleznete dobrou restauraci, obchod se suvenýry či noční bar. Skalnaté pláže omývá průzračné moře, pláže jsou veřejné, pobřežní promenáda je plná možností k posezení s výhledem na záliv.

Hotel Soreda je umístěn v klidné části nedaleko centra, pouze 200 m k pobřežní promenádě. V okolí naleznete obchůdky, bary a restaurace. Ubytování v prostorných pokojích je velice příjemné, v elegantní vstupní hale si můžete poslechnout živou klavírní hudbu, příjemné večerní programy.
K vybavení patří recepce s WiFi (zdarma), herna, sál, hotelová restaurace, bary, střešní terase s výhledem na moře, venkovní bazén, střešní bazén s terasou, krytý bazén s vířivkou (slunečníky a lehátka zdarma, osušky - depozit), Spa (sauna, masáže), posilovna.

Program pobytu - 3 poznávací výlety. Na místě je možno domluvit další výlety, např. výlet na nejkrásnější pláže ostrova nebo k Modré laguně, průvodce je s námi po celou dobu pobytu.
1. Valletta (UNESCO) celodenní výlet: Impozantně opevněné hlavní město Malty. Ze zahrad jsou krásné výhledy na Grand Harbour a protější města. Krásně zdobená katedrála Sv. Jana, pevnost St. Elmo a další pamětihodnosti.
2. Mdina, Rabat a Mosta 3/4denní výlet: MDINA - perla mezi maltskými městy, opevněná mohutnými středověkými hradbami, ze kterých je výhled přes půl ostrova. Mdina je klidné město do něhož je zakázán vjezd aut. Působí jako obrovský skanzen. RABAT - živé městečko, jehož pamětihodnosti se nacházejí pod zemí, neboť bylo převážně zbudováno nad katakombami hřbitova z římské doby. Nachází se zde katakomby Sv. Agáty, katakomby a kostel Sv. Pavla. MOSTA - farní kostel Nanebevzetí Panny Marie má čtvrtou největší kopuli na světě. Neobvyklým exponátem je zde německá bomba, která prolétla kopulí a neexplodovala.
3. ostrov Gozo celodenní výlet: Menší, ale neméně zajímavý bratr Malty. Cestou pěkné pohledy na ostrůvek Comino a Blue Lagoon. Město VICTORIA – útulné místo s malými náměstími, úzkými uličkami, četnými kostely a citadelou, ze které se naskýtá velkolepý výhled na celý ostrov. GGANTIJA (UNESCO) – působivý chrámový komplex z mladší doby kamenné.

Průvodce k výletům využívá hustou síť autobusové dopravy. V ceně zájezdu je týdenní karta na dopravu po celém ostrově Malta i Gozo a zpáteční trajekt na ostrov Gozo. Průvodce podává výklad den před výletem, nesmí přímo u památek. Cvičení probíhá na střešní terase nebo v sále.

Cena zahrnuje

 • ubytování: 2lůž. pokoj s přísl. (možn. přist.), TV/SAT, trezor, telefon, fén, minibar, konvice - set pro kávu a čaj, balkon
 • stravování: polopenze formou bufetu
 • 1-2 cvičební bloky denně, kondiční i rehabilitační lekce. Komplexní cvičení s účinnými fitness pomůckami na zpevnění všech partií, redukce. Pro každý věk.
 • poznávací program – 3 výlety
 • aquagymnastika v bazénu na uvolnění
 • letecká doprava, transfer do/z letoviska
 • služby průvodce
 • týdenní karta na dopravu

Ceník

Nenašli jste volný pokoj?
Kontaktujte nás ZDE pokusíme se vám pokoj zajistit.

Dětskou cenu lze zadat jen když dítě nedovrší v době ukončení zájezdu stanovený věk.

Termín 01. 10. 2024 - 08. 10. 20248 dní
1 lůžkový
dospělí  29 360 Kč 
2 lůžkový(s přistýlkou)
dospělí  25 760 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  25 760 Kč 
Termín 08. 10. 2024 - 15. 10. 20248 dní
1 lůžkový
dospělí  29 360 Kč 
2 lůžkový(s přistýlkou)
dospělí  25 760 Kč 
jedu sama(ubytovat s někým)
dospělí  25 760 Kč 

K ceníku

Příplatek: 1lůžkový pokoj 3 600 Kč

Doprava

letecky Praha – Malta – Praha
1.10. z Prahy ve 20.40, Malta ve 23.10
8.10. z Malty v 17.20, v Praze v 19.50
letecká společnost Air Malta

8.10. z Prahy ve 20.40, Malta ve 23.10
15.10. z Malty v 17.20, v Praze v 19.50
letecká společnost Air Malta

Časy letů se mohou ještě změnit. Přesné časy letů obdrží klient 7 dní před odletem v pokynech k odletu.

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu
vstupné do památek

Tip

Pobyt je skvělým spojením poznávání toho nejlepšího na ostrově a okolí, slunění a koupání v teplém moři. Velmi příjemný hotel s milým personálem, výborná strava.,

Naleznete v kategoriích: Poznávací zájezdy | Pobyty v zahraničí